Mass Effect

شما به این بازی چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
بازی واقعا فوق العاده است . طراحی شخصیت و حرکات صورت و دیالوگ ها بسیار عالی کار شده ! گرافیک هم حرف نداره ( دموهاش یک جورایی مثله فیلم میمونه ) و یکی از بهترین بازیهای rpg هست که بازی کردم. با این حال که من از بازیهای rpg خوشم نمیاد . یکی این بازی و یکی oblivion از بازیهای خوب این سبک هست .

به هرحال هر کی این بازی رو میخاد من میتونم براش بزنم . ;)

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
دوستان گویا تو سنگاپور بازی ممنوع شده

هر چند که من از این سبک بازی خوشم نمیاد ولی برام جالب شده

که مگه چی داره که اینقدر روش داره مانور میشه؟

تو طهران که هر نوع فیلم و عکس و .... بخوای به وفور یافت میشه

حالا این بازی مگه چیه که اونم تو ایران که کلا بازی ها دارن غیر قانونی

پخش میشن ممنوع شده؟

موفق باشید

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بازي كه حرف نداره گرافيكشم انصافا توپه كلا من كه با اين سبك اصلا حال نمي كنم خيلي خوشم اومد
اما يه نكته اي كه خيلي توجه منو جلب كرد عظمت كار هست بازي پر دمو هست پر ديالوگ پر تنوع پر شخصيت پر محيط هاي متنوع پر انواع دشمن با يك گيم پلي طولاني اون موقع روي يك dvd به راحتي جا شده نكته جالب اينجاس كه تازه فضاي خالي هم موجوده:eek:
در ضمن بريد حالت فيلم گونه ي بازي هم برداريد تا تصاويرتون كاملا شفاف بشه(البته اگه دوست داريد)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
بازي كه حرف نداره گرافيكشم انصافا توپه كلا من كه با اين سبك اصلا حال نمي كنم خيلي خوشم اومد
اما يه نكته اي كه خيلي توجه منو جلب كرد عظمت كار هست بازي پر دمو هست پر ديالوگ پر تنوع پر شخصيت پر محيط هاي متنوع پر انواع دشمن با يك گيم پلي طولاني اون موقع روي يك dvd به راحتي جا شده نكته جالب اينجاس كه تازه فضاي خالي هم موجوده:eek:
در ضمن بريد حالت فيلم گونه ي بازي هم برداريد تا تصاويرتون كاملا شفاف بشه(البته اگه دوست داريد)

شما با صحنه های +18 برخوردی داشتی تو بازی؟
منم از rpg اصلاً خوشم نمياد ، اگر فقط به ظاهر rpg هست مشکلی نداره منم بگيرم

من فکر کنم بيشتر به يه بازی fps میخوره تا rpg

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
کسانی که می خواهند این بازی باشکوه را گیر بیاورند عجله کنن ، چون روند پلمپ فروشگاههایی که این بازی را در آرشیوشان دارد شروع شده است.البته من راههای در مقابل این مورد هم بلدم...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوستان عجب بازی هست اوایل بازی که من رفتم انچنان پتانسیل بالایی داره که مطمئنآ ساعات طولانی پای خودش ما رو الاف میکنه.فقط عجله کنید از پرتو بگیرید ادم خوبیه میده حتما

pedramxxx

کاربر سایت
Jun 12, 2007
35
توی youtube سرچ کنین صحنه های مد نظرتون رو پیدا میکنین.
کلا ارتباط معنوی یک زن انسان و یک زن فضائی هست.
یه چیزی تو مایه های lesbian زمینی فضائی!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
توی youtube سرچ کنین صحنه های مد نظرتون رو پیدا میکنین.
کلا ارتباط معنوی یک زن انسان و یک زن فضائی هست.
یه چیزی تو مایه های lesbian زمینی فضائی!
من که دیدم هیچی نبود ;)
موندم این کجاش ایراد داره که نمیزارن پخش بشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظر من طراحی هنری بازی واقعا در حد بسیار یالایی قرار دارد و از بازی های قدیمی Biowere بسیار بهتر و عالی تر شده است.مخصوصا شهری که کنسول سیتادیل اونجاست.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
واقعا بازي قشنگي هستش (شاهكار) اصلا فكر نمي كردم گرافيك بازي هم واقعا زيباست البته بازي يكم افت فريم روي بعضي قسمتها داره كه قابل توجيه . طراحي چهره كاراكترها بسيار عالي است من الان توي كنسول سيتادل بودم كه شروع كردم به جستجوي توي كهكشان پهناور نقشه بازي واقعا زيبا و جالب هست .
بازي روي حالت سنمايي يكم مات است و يه حالت مثل برفك روي صفحه هست كه حالت Off خيلي بهتره .
در ضمن من تا حالا توي بازي به موردي كه بخواد باعث ممنوع شدن بازي بشه بر نخوردم . :confused:

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
دوستان عجب بازی هست اوایل بازی که من رفتم انچنان پتانسیل بالایی داره که مطمئنآ ساعات طولانی پای خودش ما رو الاف میکنه.فقط عجله کنید از پرتو بگیرید ادم خوبیه میده حتما
شما ادرسشو دارید اخه حوصله ندارم برم بانک :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر