Mass Effect

شما به این بازی چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من هنوز این بازیو نگرفتم چند تا از عکساشو دیدم به نظر خیلی بیش از اندازه تخیلیه و پر طرفدار!این موجودات چیه که باشون می جنگه دورشون برقه!!!:laughing: سبک بازیش ؟؟و داستانش در مورد چیه!؟:confused:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من هنوز این بازیو نگرفتم چند تا از عکساشو دیدم به نظر خیلی بیش از اندازه تخیلیه و پر طرفدار!این موجودات چیه که باشون می جنگه دورشون برقه!!!:laughing: سبک بازیش ؟؟و داستانش در مورد چیه!؟:confused:
تخيلي كه نيست! آينده نگره :biggrin1: ولي سبكش اكشن نقش آفريني و داستانش هم درباره آينده بشر و جنگ بشر با ماشين هاست.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
میشه یکم راهنمایی کنی؟ مگر غیر از equipment جایی برای آپ اسلحه ها هست؟؟؟؟؟
من منظورم upgrade كردن اسلحه ها نبود... خود كركتر منظورم بود... گفته بودي وقتي ميخاي در box هارو باز كني ميگه skill شما پايينه... وقتي كه Level up مي شي يه قسمت ميره كه مي توني خودتو و skill هاي كركترتو و ياراتو آپ كني... تو اون قسمت بايد به تناسب آپ كني ;) ... البته تا جايي كه يادمه امكان undo كردن هم داشتي پس با خيال راحت دوباره مي توني از اول به تناسب آپ كني :smile: ...
حيف كه الان بازي دستم نيست وگرنه در مورد آپ كردن اسلحه ها هم توضيح مي دادم... چون يادم رفته :blushing:
فقط يادمه كه دو يا سه مدل روش اپ كردن اسلحه ها بود... يكي براي تيرهاي اسلحه يكي براي كاركرد اسلحه نمي دونم فك كنم يكي ديگه هم داشت... تو مي توني يكي (يا دوتا؟ اي خدا لعنت به اين حافظه) از اونا رو انتخاب كني براي آپ كردن اسلحه و وقتي انتخاب مي كني عكسشو زيره اسلحت مي زنه... البته واقعا آدمو يكم confused مي كنه ولي وقتي دستت بياد مي فهمي ;) ... همين كارو براي armor و... هم مي توني بكني...
يه توصيه: هميشه armor ـت رو با يكي از اون آپ هاي ANTI-JAMMING آپگريد كن... :cool:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام دوستان عزيزم .
خوب بالاخره من دوباره این بازيرو گرفتم و دوباره شروعش کردم ( البته بار اول که شروع کردم چون کنسولم 3 چراغ شد تا سياره اول بيشتر نتونستم برم يعنی feros )
حالا چند تا سوال داشتم :
تاحالا 5 تا يار برام باز شده که ميتونم انتخابشون کنم . يکی Ashly يکی ديگه اون پسره که از اول هم بود ، يکی اون يارو مامور امنيت سيتادل Garrus ، يکی Wrex و يکی ديگه هم اون زنی که صدای ضبط شده سارن رو داشت .
نژاد خودم سرباز / Soldier هست ، ميخوام بدونم بهترين ترکيبی که ميتونم داشته باشم چيه؟ من الان به شخصه Ashly رو انتخاب ميکنم با Garrus ، اما ميخواستم بدونم نظر دوستان در این مورد چيه ؟ و چه ترکيبی از همراهان ميتونه بهتر عمل کنه

ممنون

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
خوب عزيزان همين الان مرحله سياره Feros رو تمام کردم .
حالا چند تا سوال :
1- چرا نميتونم رو بيشتر سياره ها فرود بيام؟
2- رفتم تو منظومه هرکول ، کنار منظومه فروز ، يک ماموريت جانبی بهم داد، ميخواستم بدونم این ماموريت های جانبی زمان دار هستن يا ميشه بعدا هم تمامشون کرد؟
3- قبل از اینکه برم به سياره بعدی ( مراحل اصلی ) رفتم سيتادل ، يک پيغام دريافت کردم از طرف يکی که ميگه برم فلان جا ملاقاتش کنم ، اینا که دير نميشه ؟
بعد از اینکه از نرماندی آمدم بيرون يک يارو فرمانده بيرون واستاده بود ، رفتم باهاش صحبت کردم که ديدم داره نرماندی رو ميبره زيره سوال و سعی داره مارو خراب کنه ، اسمش الان يادم نيست ، خلاصه يک درگيری لفظی پيش آمد و بعد گفت من ميرم گزارش بدم ، خلاصه که فکر ميکنم به ضرر ما شد ، این چی بود؟ ميشه کلا در موردش توضيح بديد؟ و اینکه بايد باهاش صحبت کنم يا نه؟ و بهش چی بگم؟ و ...

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
سلام عزیز:
والا من ماس ایفکت رو خیلی وقته تموم کردم شاید یه سالی میشه.
اما تا اونجای که یادم میاد بهت کمک میکنم.
1:بله نمیشه تو هر منظومه رو بعضی از سیارها میتونید فرود بیاید.
خوب اگه میخواستن رو همه سیارها فرود بیاییم باید دو دی وی دی دیگه میذاشتن تنگش.
2:شما میتونید هر وقت که خواستید ماموریتهای چانبی را تموم کنید اما به یاد داشته باشید که وقتی بازی تموم شد دیگه تموم بازی از اول شروغ میشه و ماموریت جانبی پر.
(راستی تو ستیدال پیش یه موجود فضای ماده رفتی؟! خیلی خفنه .)
3:در مورد فرمانده هه من چندان چیزی یادم نمیاد اما در مسیر موفقعیت شما هیچ نقشی نداره مطمئن باشید.
-----------------------------------------------------------------------------------------
اما یه سوال:
کسی میدونه چطوری میشه تو ماس ایفکت وقتی که اسنایپر بر میداری زوم کرد؟؟؟!!!!!!!

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ممنون دوست عزيز بابت پاسخات
خوب من الان رفتم Noveria ، خيلی رفتم جلو ، رسيدم به Hot Labs وRift station
که يک عالمه دانشمند و اینا جمع هستن ، تحقيق کردم گفتن اون يارو Asari که اسمش يادم نيست رفته hot labs ، رفتم اونجا ديدم نيست بهم دروغ گفتن ! خواستم برگردم ديدم در قفله ميگه اول بايد ماموريت اینجارو انجام بدی!
کلا من تو این سياره بعد از این قسمت بايد چيکارکنم؟ چقدر ديگه مونده کارم تو این سياره تمام بشه؟ و دقيقا کجا بايد برم؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
يک کلام ، فوق العاده بود.
من تازه الان تمامش کردم ، يکی از عالی ترين داستان ها و پايان هاشو داشت. موسيقی حرف نداشت مخصوصا اون صدای پيانو بعد از کشته شدن Ashley يا Kaiden
توضيحات اضافی و تکميلی رو بعدا ميگم :D

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
بچه ها این بازی چندتا پایان داره؟
راستی اگه کسی لینکی از داستان این بازی داره ممنون میشم بزاره:smile:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

مشکل من با این بازی اینه که محل هایی که باید بریم رو با هیچ علامتی مشخص نمیکنه و باید آدرس بپرسیم بریم به اونجا برسیم؛ مثلا مثله بازی های دیگه نیست که محلی که باید بریم رو یه علامت رو map یا minimap ـش بذاره. من دارم اشتباه می‌کنم یا همینطوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر