Mass Effect - PC Thread

خب دیدم برای این بازی مهم کسی تاپیک نزده گفتم من تاپیکو بزنم و یه سری اطلاعات براتون بزارم
همون طور که میدونید تو ساخت این نسخه Demiurge Studio هم به BioWare کمک میکنه و ساخت نسخه PC تقریبا از اواخر تکمیل نسخه 360 شروع شده
این دو شرکت سعی دارند که بازی را با خصوصیات PC مطابقت دهند به طوریکه تجربه اصلی آن را حفظ کنند.

Mass Effect نسخه PC دارای : third command برای دسترسی داشتن به اعضای تیم به طور جداگانه , سیستم inventory جدید , کنترل های قابل تغییر و minigame جدید خواهد بود.
2z53y8k.jpg

masseffect_pc_02_172x129.jpg
masseffect_pc_03_172x129.jpg
masseffect_pc_04_172x129.jpg
masseffect_pc_06_172x129.jpg
masseffect_pc_07_172x129.jpg
masseffect_pc_01_172x129.jpg

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حالا 200 ساعت یه بازیی رو بازی کرده دیگه ما رو کشته:biggrin1:
من مثال گفتم بنده خدا :D اگر اونجوری حساب کنی من به اندازه کل موهای سرت ،3 تا صفر بذار جلوش RPG بازی کردم :D
الان نیایی بگی که FF هم شد RPG :biggrin1::biggrin1:
از هر کسی میخوای بپرس،FF و کلا J-rpg هم قاطی RPG نکن :D

قرار نیست حالا از بازی خوشمون نیومده به نظره کسی توهین کنیم
نظر میلاد کاملا محترمه،یادم هم نمیاد بهش توهین کرده باشم
210.gif

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
آخه قسمتهای اکشن بازی هم چنگی به دل نمیزنه :D واقعا وضعیت Combat خزی داشت ... از لحاظ RPG هم که کلا نصف و نیمه بود ... ولی بعنوان یه RPG میشه بهش به جرأت گفت خز ... :D خب تو این دور و زمونه که ملت همه مشغول شادی کردن با گرافیک خیره کننده فارکرای روی 360 هستند ، Mass Effect هم میشه RPG خفن :D BioShock هم میشه MMO مثلا :D
خب شما میتونی بازی رو انجام بدی ، لذت ببری ، ولی بعنوان یک RPG خفن اصلا بهش نگاه هم نکنی :D ضمنا S3X هم داره خیلی خوبه ... :D دوستان الان مشغول کل کل کردن برای این مقوله هستند
ویرایش دوباره
حالا مثلا Oblivion خیلی شاهکار خفنی بود نسبت به نسخه قبلیش ؟ مرده شور این نسل رو ببرن با RPG خراب کنیش :D Fallout III رو هم که پارسیا براتون شرح داد فرمول ساختن افتضاحی به اسم Fallout III ، به به بهتره بگم بازی خراب کنی ... هر بازی درست درمونی که تو این نسل و اواخر نسل پیش Sequel داد بیرون خز دراومد :D
Mass Effect هم ترکیبش اینه :
S U C K I N G Combat + More S U C K I N G RPG Elements + B00bs + S3X = a khire konande RPG

آخرین ویرایش:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
خوب مشخصه یه عده که RPG باز نیستن چرا از این بازی تعریف میکنن مثل "میلاد" :D بازی شدیدا رو اکشن پایه گذاری شده،مثلا کسی که مثل من 200 ساعت و خرده ای oblivion بازی کرده باشه یه همچین بازی ای واسش توهین به حساب میاد (استاد پارسیا،کوچیکتم ها :D من جلو استاد تو Rpg هیچی نیستم )

آخه اکشن ـش هم جلو بقیه بازی ای اکشن 0 هست :D

نه وست نداره.
تو بازی هم هیچی نیست،الکی شلوغش کردن
به به به چه بازی باید باشه:cool: لطفا اسم Oblivion رو کنار این بازی نیارین
البته قصد توهین به دوستانی که بازی رو دوست دارند نداشتم
با تشکر

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
به جای اين حرفا بياين بگين کلاس چی انتخاب کردين?:biggrin1:
من خودم دوبار بازی رو تموم کردم اوّلين بار Soldier برداشتم بعدش ديدم به اون Adept ها حصوديم ميشه! رفتم اونو انتخواب کردم

1. Soldier
classes_solider_153x376.jpg

Adept
classes_adept_169x379.jpg

سومين بر هم که الان دارم ميرم Sentinel رو انتخاب کردم
Sentinel
classes_sentinel_218x379.jpg

به نظر من فرقی با 360 نکرده از نظر گرافيک يا هرچيزی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اخه میلاد اینقدر این FF ضایع رو بازی کردی بعد میای ME بازی میکنی کلی حال میکنی دلیلش اینه:biggrin1:
Perfect reason :D
آخه قسمتهای اکشن بازی هم چنگی به دل نمیزنه :biggrin1: واقعا وضعیت Combat خزی داشت ... از لحاظ RPG هم که کلا نصف و نیمه بود ... ولی بعنوان یه RPG میشه بهش به جرأت گفت خز ... :biggrin1: خب تو این دور و زمونه که ملت همه مشغول شادی کردن با گرافیک خیره کننده فارکرای روی 360 هستند ، Mass Effect هم میشه RPG خفن :biggrin1: BioShock هم میشه MMO مثلا :biggrin1:
خب شما میتونی بازی رو انجام بدی ، لذت ببری ، ولی بعنوان یک RPG خفن اصلا بهش نگاه هم نکنی :biggrin1: ضمنا S3X هم داره خیلی خوبه ... :biggrin1: دوستان الان مشغول کل کل کردن برای این مقوله هستند
منم گفتم دیگه امیر،با اینکه خیلی رو اکشن تاکید داره ولی تو اکشن هم چیز زیاد مالی نیست،به قول مهدی "مالیده" :D بقیه حرفات رو هم موافقم.

حالا مثلا Oblivion خیلی شاهکار خفنی بود نسبت به نسخه قبلیش ؟ مرده شور این نسل رو ببرن با RPG خراب کنیش :biggrin1: Fallout III رو هم که پارسیا براتون شرح داد فرمول ساختن افتضاحی به اسم Fallout III ، به به بهتره بگم بازی خراب کنی ... هر بازی درست درمونی که تو این نسل و اواخر نسل پیش Sequel داد بیرون خز دراومد
این oblivion رو هم قبول دارم در حد نسخه قبلی خودش نبود،ولی نسبت به RPG های دیگه این نسل خیلی بهتر بود.
جواد حالا دیدی برای چی میگم اول diablo بیار بعدا ME:biggrin1:
آخه شاهکاری مثل Diablo رو با این بازی خز (به قول امیر) مقایسه میکنی ؟ :D

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
حالا مثلا Oblivion خیلی شاهکار خفنی بود نسبت به نسخه قبلیش ؟ مرده شور این نسل رو ببرن با RPG خراب کنیش :D Fallout III رو هم که پارسیا براتون شرح داد فرمول ساختن افتضاحی به اسم Fallout III ، به به بهتره بگم بازی خراب کنی ... هر بازی درست درمونی که تو این نسل و اواخر نسل پیش Sequel داد بیرون خز دراومد :D
Mass Effect هم ترکیبش اینه :
S U C K I N G Combat + More S U C K I N G RPG Elements + B00bs + S3X = a khire konande RPG
آقا با اوبلیویون درست صحبت کن.هر چی بود RPGرو ترکوند. خیلی هم بهتر از این MassEffectبود. در مورد ترکیب MassEffectهم خیلی با حال گفتی:laughing:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خب البته متاسفانه درک تفاوتهای Morrowind و Oblivion برای ملت [ im talking about you guys actually ] خیلی سخته ... Oblivion از یک بی هدفی رنج میبرد و نسبت به Morrwind خیلی ضعیفتر بود ...
پ.ن : اینجا الان بحث S3X Effect هست نه Oblivion !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر