Mass Effect Legendary Edition

326456586436.jpg

Platforms Xbox One, PlayStation 4, PC
Developers BioWare
Publishers Electronic Arts
Release Date May 14, 2021​

تریلوژی اپیک و نفس گیر مس افکت قرار ـه به صورت یک جا در قالب Legendary Edition بهار سال دیگه برای کنسول های نسل هشت و PC منتشر بشه گرافیک بازی علاوه بر فریم ریت و رزولویشن بهتر طبق گفته Bioware دست خوش بهبود هایی مثل تکسچر های باکیفیت تر مدلینگ , افکت و شیدر های بروز شده هستش و قرار ـه یک تجربه نسبتا مدرن شده از این سگانه رو به ارمغان بیاره

تیزر رونمایی :

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,568
دوتا ویدیو مقایسه ای ME 1 :

View attachment 193663

View attachment 193664
برای یک عنوان ریمستر قابل قبوله و انقدر خوش ساخت بوده بازی که با همین نمایش های کوتاه هم حس تازگی داره برام، حیف که اون بایوور دیگه بر نمی گرده تا دوباره برامون چنین شاهکارایی با جادوی خودش بسازه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,451
نام
مــاکــان
صحبتهای ایشون خیلی جذاب تر از معرفی بازی بود برام:
Mac Walters سرپرست نویسندگان تو نسخه دوم که در مورد شخصیتهای حذف شده و نحوه طراحی مهمترین و جذابترین قسمت بازی suicide mission صحبت میکنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: New Shredder

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
EtPJqlXXMAAKo_w.jpg

• Includes:
    • 1 Mass Effect Legendary Edition Metal Game Case (Game not included)
    • 1 Morality Spinner Pin
    • 1 N7 Acceptance Letter
    • 2 Canvas Art Prints (Including one you can only find here at the BioWare Gear Store)
    • Comes in a full color custom box featuring the game’s key art
Mass Effect Legendary Cache - Wave 2 – Official Bioware Gear Store

:x
N7 HELMET
It’s wearable, beautifully-detailed, faithful to the games… and yes, it lights up, too.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
Mass Effect Legendary Edition will dial down the butt shots

طبق گفته کارگردان نسخه ریمستر بازی در بعضی از صحنه ها که دوربین روی باسن میراندا زوم کرده قراره تغییر کنه.
پ.ن: برای من که ارزش بازی از دست رفت.
https___pbs.twimg.com_media_EtexyZzXcA0k1_W_format=png&name=small.jpg

:D

اینکه بخوای برگردی چنین صحنه هایی رو ادیت کنی از خود اینکه در وحله اول تو بازی قرارشون بدی ضایع ترـه :))

194148

Take بد طراح Fallout New Vegas در مورد این قضیه LOL تو اندرومدا عملا صحنه Soft P*rn داشتیم کسی ککش نگزید ولی بازم باشه OK شما راست میگی =))

پ.ن :

https___pbs.twimg.com_media_EtewO_vWYAE1Yk4_format=png&name=900x900.jpg

:D:-"

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,451
نام
مــاکــان

طبق گفته کارگردان نسخه ریمستر بازی در بعضی از صحنه ها که دوربین روی باسن میراندا زوم کرده قراره تغییر کنه.
یاد تلویزیون خودمون افتادم.
امشب پخش میکرد، فردا تو بازپخش سانسور میکرد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,372
  • Like
Reactions: stanley

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,597
به جز نسخه 1 واقعا به نظر تغییر خیلی بزرگی رو دو نسخه دیگه ندادن (به جز همین مورد Butt :D ) و حتی به نظر همچنان رو Unreal Engine 3 هست. من از اینکه به یه بهونه ای دوباره این سری رو برم بدم نمیاد ولی ای کاش شرکت های دیگه تو ریمستر کردن از activision یاد بگیرن. تو هر کاری مشکل داشته باشن تو این کار انصافا ترکوندن. یعنی حتی دو تا نسخه ای که از modern warfare ریمستر کردن و هیچ کس هیچ انتظاری ازشون نداشت که گرافیکشون رو دست زده باشه، جزو ریمستر های خیلی خوب بودن و صرفا یه افزایش رزولوشن و فریم ریت نبودن و واقعا گرافیک رو امروزی کرده بودن.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
به جز نسخه 1 واقعا به نظر تغییر خیلی بزرگی رو دو نسخه دیگه ندادن (به جز همین مورد Butt :D ) و حتی به نظر همچنان رو Unreal Engine 3 هست. من از اینکه به یه بهونه ای دوباره این سری رو برم بدم نمیاد ولی ای کاش شرکت های دیگه تو ریمستر کردن از activision یاد بگیرن. تو هر کاری مشکل داشته باشن تو این کار انصافا ترکوندن. یعنی حتی دو تا نسخه ای که از modern warfare ریمستر کردن و هیچ کس هیچ انتظاری ازشون نداشت که گرافیکشون رو دست زده باشه، جزو ریمستر های خیلی خوب بودن و صرفا یه افزایش رزولوشن و فریم ریت نبودن و واقعا گرافیک رو امروزی کرده بودن.
مس افکت 1 با همین 4 تا عکس و کلیپ پیداست خیلی بیشتر از مدرن وارفیر ها تحول پیدا کرده و عکسی که تفاوت مس افکت 2 دیدم کاملا نور پردازی و تکچسرهای جدید مشهوده. چیزی وجود نداره که این ریمستر بخواد از اکتیویژن یاد بگیره.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار

واقعا ارزش داشت این مسئله رو رسانه‌ای کنن؟
حتی فکر به این که کارگردان همچین پروژه مهمی باشی و همچین حرف ضایعی بزنی هم خیلی عجیبه :D
یه چیزیشون می‌شه اینا جدا.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
یعنی چی روی باسن زوم میشه :)) اقا پس من برم نسخه های قدیمی بازی کنم :D
واقعا ارزش داشت این مسئله رو رسانه‌ای کنن؟
حتی فکر به این که کارگردان همچین پروژه مهمی باشی و همچین حرف ضایعی بزنی هم خیلی عجیبه :D
یه چیزیشون می‌شه اینا جدا.
ببینین یه کات سینی هست تو بازی که میراندا در رابطه با مشکلات خانوادگیش با شپرد شروع میکنه صحبت کردن اقا نمیدونم حالا کیسی هادسن اون موقع چی تو سرش میگذشته که کارگردان توی اون مکالمه بیشتر اوقات دوربین روی باسن میراندا فوکوس میکنه (و البته چند صحنه دیگه) که به هردلیل برای بیننده اتفاق میمونی بود :D حالا نامردا این زاویه ی دوربین رو میخوان تغییر بدن :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
مس افکت 1 با همین 4 تا عکس و کلیپ پیداست خیلی بیشتر از مدرن وارفیر ها تحول پیدا کرده و عکسی که تفاوت مس افکت 2 دیدم کاملا نور پردازی و تکچسرهای جدید مشهوده. چیزی وجود نداره که این ریمستر بخواد از اکتیویژن یاد بگیره.
من با حرف اون دوستمون کاملا موافقم با اینکه اینجا نسخه یک خیلی پیشرفت داشته ولی بازم تو لولی که اکتی MW1 , 2 رو ریمستر کرد ریمستر نشده . MW2 رو همین الان شما برو مقایسه هاش رو ببین حتی انیمیشن هاش رو هم بهبود دادن از اضافه کردن NPC جدید گرفته تا چند تا تغییر دیگه عملا یـ چیزی بین ریمیک و ریمستر ـه . اینجا صرفا فقط اومدن رزولویشن تکسچر ها رو با استفاده از AI افزایش دادن و موتور نورپردازی بازی رو عوض کردن کمی هم جزئیات مدل ها رو بهبود دادن طبق مقاله GI هم یک سری جاها از modder ها کمک گرفتن قشنگ پیداست EA زیاد برا این پروژه پول خرج نکرده فقط خواسته یـ چیزی در حد استاندارد های روز بیرون بده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر