Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان کسی این DLC رو دانلود کرده ؟! اونایی که نصبش کردند بیان یه توضیح کوچیکی بدند...

با این حساب 4 روز دیگه میاد
میگه برای دیدن اون سکانس باز باید از سیو قبل از حمله به سیاره تا آخر بری.....
مگه اسکلم :|
وایمیستم یه ساعت بعد از تو یوتوب میبینم
من که سیوش رو دارم. به نظرم باز ارزش اینو داره مرحله آخر رو یه بار دیگه بری!

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
396
من DLC رو از یوتوب دبدم.اسپویل نمیکنم در این حد بگم که همه ی پاین های بازی کاملا شفاف شده،اتفاقات توضیح داده شدن و بیشتر plot hole!!ها کاور شدن.تقریبا 11دقیقه اضافه شده به اپیلوگ(خود اپیلوگ فک کنم 4،5 دقیقه بیشتر نبود!:d)کلا اگه از اول پایان بازی این بود هیچ اعتراضی نمیشد!!!من که راضی شدم میخوام یه بار دیگه برم بازی رو!!;)>:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من DLC رو از یوتوب دبدم.اسپویل نمیکنم در این حد بگم که همه ی پاین های بازی کاملا شفاف شده،اتفاقات توضیح داده شدن و بیشتر plot hole!!ها کاور شدن.تقریبا 11دقیقه اضافه شده به اپیلوگ(خود اپیلوگ فک کنم 4،5 دقیقه بیشتر نبود!:d)کلا اگه از اول پایان بازی این بود هیچ اعتراضی نمیشد!!!من که راضی شدم میخوام یه بار دیگه برم بازی رو!!;)>:d
به نظرت ارزش داره DLC رو دانلود کنم؟! یا برم ویدیو رو از روی یوتیوب ببینم!؟
بعدش تو این DLC همه چیز رو بر طبق روشی که بازی رو پیش بری نشون میده دیگه... درسته؟! اگه اینطوری باشه پس ممکنه ویدیویی که دیده باشی با کسانی دیگه که بازی رو به گونه دیگه تموم کرده باشند باید فرق کنه...

راستی این ویدیو فقط به مرحله آخرِ بازی اختصاص داره ؟!

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
396
به نظرت ارزش داره DLC رو دانلود کنم؟! یا برم ویدیو رو از روی یوتیوب ببینم!؟
بعدش تو این DLC همه چیز رو بر طبق روشی که بازی رو پیش بری نشون میده دیگه... درسته؟! اگه اینطوری باشه پس ممکنه ویدیویی که دیده باشی با کسانی دیگه که بازی رو به گونه دیگه تموم کرده باشند باید فرق کنه...

راستی این ویدیو فقط به مرحله آخرِ بازی اختصاص داره ؟!

نه ببین
در اصل پایان بازی همونه فرقی نکرده!ربطی هم به روش بازیت نداره متاسفانه:(ولی اتفاقاتی رو که اونجا میوفته مثل فرار نورماندی یا ترکیدن مس ریلی ها رو روشن میکنه که چه شد.یه پایان جدید هم داره که میتونی middle finger نشون بدی به استار کید!که جالب بود.من خودم داون میکنمش چون ارزش داره بازی رو دوباره بازی کنی و این پایانو ببینی!;)ضمننا من هر 4 تا پایانو دیدم.اگه خواستی ببینی vg247 گذاشته همرو!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نه ببین
در اصل پایان بازی همونه فرقی نکرده!ربطی هم به روش بازیت نداره متاسفانه:(ولی اتفاقاتی رو که اونجا میوفته مثل فرار نورماندی یا ترکیدن مس ریلی ها رو روشن میکنه که چه شد.یه پایان جدید هم داره که میتونی middle finger نشون بدی به استار کید!که جالب بود.من خودم داون میکنمش چون ارزش داره بازی رو دوباره بازی کنی و این پایانو ببینی!;)ضمننا من هر 4 تا پایانو دیدم.اگه خواستی ببینی vg247 گذاشته همرو!
در مورد اون پایانِ یه خورده بیشتر توضیح میدی؟!:D باید حتما بازی رو از نو رفت تا اون پایان رو دید؟!

راستی خودت از یوتیوب دیدی یا vg247 ؟! لینک هاش رو میتونی بزاری ما هم ببینیم!:D البته خودم که شب DLC ها رو دانلود میکنم....

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
396
در مورد اون پایانِ یه خورده بیشتر توضیح میدی؟!:D باید حتما بازی رو از نو رفت تا اون پایان رو دید؟!

راستی خودت از یوتیوب دیدی یا vg247 ؟! لینک هاش رو میتونی بزاری ما هم ببینیم!:D البته خودم که شب DLC ها رو دانلود میکنم....

وقتی استر کید بهت 3 تا راه میده میتونی برگردی تو روش نگاه کنی هیچ کدومو انتخاب نکنی!عصبانی میگه از فرصتت استفاده نکردی میره.ریپرا همرو نابود میکنن ولی یه کپسول از لیارا میمونه که کل اطلاعات و انتقال میده تا نسل بعدی بتونن چرخه رو متوقف کنن!من از vg دیدم که اونم لینک یوتوب بود.اینم لینکش:
Video: All four Mass Effect 3 Extended Cut endings capped | VG247
نیازم نیست بازی رو از اول بری از حمله به سربروس بری کافیه واسه همه پایانا

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
صددرصد
بنظر من از نسخه ي دو هم بهتر بود
منم دوباره شروع كردم به بازي كردن نسخه ي دوم براي بار هزارم البته اينبار با دي ال سي هاش
بعدشم دوباره نسخه ي سهوم كه تاحالا دوبار تمومش كردم
چيكار كنم اخه عشقمه اين بازي!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من که دانلودش کردم . چیزی که به گیمپلی اضافه نمی کنه پس اگه حوصله ندارین از یوتیوب دانلودش کنین .
اما فقط همینو بگم که یک پایان ـه جدید هم اضافه شد ! در کل همه چی مخصوصا دموی اخرش خیلی خوب بود .
می مردن همینو توی نسخه ی اصلی بزارن ؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
وقتی استر کید بهت 3 تا راه میده میتونی برگردی تو روش نگاه کنی هیچ کدومو انتخاب نکنی!عصبانی میگه از فرصتت استفاده نکردی میره.ریپرا همرو نابود میکنن ولی یه کپسول از لیارا میمونه که کل اطلاعات و انتقال میده تا نسل بعدی بتونن چرخه رو متوقف کنن!من از vg دیدم که اونم لینک یوتوب بود.اینم لینکش:
Video: All four Mass Effect 3 Extended Cut endings capped | VG247
نیازم نیست بازی رو از اول بری از حمله به سربروس بری کافیه واسه همه پایانا
ممنون. همون مرحله یکی مونده به آخر میشه دیگه؟!
آخری که بازگشت به Citadel هست. یکی مونده به آخر هم همون مرحله ای بود که به زمین سفر میکنی. مرحله دوتا مونده به آخر هم تو به تاسیسات سربروس حمله میکنی!:D
چون بازی رو همون موقعی که اومد بازی کردم واسه همین اسامیش دقیقا تو ذهنم نبود!

از همون حمله به تاسیسات سربروس باید بازی کنی که
میشه 2 تا ماموریت اصلی سربروس و زمین،با اتفاقاتی که تو سیتادل میوفته.یه ویدیو هم دیدم که لحظات آخر زمین هم عوض شده.نشون میده چه جوری یارای همراه میرسن نورماندی و هکت میفهمه که شپرد رسید سیتادل که ملت قبلا خیلی گیر میدادن به این ایرادای داستانی
tnx

آخرین ویرایش:

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
396
از همون حمله به تاسیسات سربروس باید بازی کنی که
میشه 2 تا ماموریت اصلی سربروس و زمین،با اتفاقاتی که تو سیتادل میوفته.یه ویدیو هم دیدم که لحظات آخر زمین هم عوض شده.نشون میده چه جوری یارای همراه میرسن نورماندی و هکت میفهمه که شپرد رسید سیتادل که ملت قبلا خیلی گیر میدادن به این ایرادای داستانی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر