Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
در مورد پایان بازی :

من هنوز بازی رو شروع نکردم اما بلطف دوستان دیگه عملا چیزی از بازی برام نموند که اسپویل نشده باشه ! الآن من این طور متوجه شدم که پایانی که شپرد زنده بمونه پایان بده ؟!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
در مورد پایان بازی :

من هنوز بازی رو شروع نکردم اما بلطف دوستان دیگه عملا چیزی از بازی برام نموند که اسپویل نشده باشه ! الآن من این طور متوجه شدم که پایانی که شپرد زنده بمونه پایان بده ؟!
علاوه بر Mass Rely ها تمام Geth ها و تکنولوژی هایی هم که دارن از بین میرن ! دوتای دیگه هم چیز جالبی نیستن. حداقل کنترل کردنشون شپارد و Mass ها از بین میرن و بقیه موارد سالم میمونه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
ماشالله ساعت 3صبحه با وجود اینکه چند هفته ای از عرضه بازی میگذره حجم پست ها خیلی زیاده...!:D
تا میای پست بدی یکی دیگه رو میبینی زودتر از تو پست داده!

اون آخرش وقتی‌ اون بچه باهات حرف می‌زنه، سه تا راه باز می‌شه که بری، سمت راستی‌ همونی که موتور :D Catalyst رو خراب میکنی‌ یه نور قرمز ساطع می‌شه، اونو بریShepard زنده میمونه. که البته اون پایان بد هست :D
@amirali7092
Bah!
همونی که بعد از رفتم به داخلش یکی دو تا از چهره های شخصیت های بازی رو میبینه؟! بعد آخرین صحبت اون پسره با شفرد دیگه؟!

3تا سوال اینجا پیش میاد!:D
1: شفرد زنده بمونه پایان بد میشه؟! :| چرا؟!

2: فکر کنم وسطی رو رفتم. اون پایان چی بود؟!

3: بعدش سمت چپیه پایان چیه؟! اگه یکی خوب باشه یکی بد سوال اینجاست گزینه سومی پایان چیه ؟! :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
مدتی پیش یکی از طرفدارهای بازی به نشانه اعتراض به پایان بازی 402 تا Cupcake برای BioWare فرستاد که حالا BioWare اعلام کرده اینا به دستش رسیدن ! :D (منم میخوام ! :(()
ادامه در اسپویلر (کسانی که بازی رو تموم نکردن نبینن)
95857590792170072185.jpg

طرف کیک ها رو دقیقآ مثل پایان های بازی به 3 رنگ قرمز و آبی و سبز فرستاده ! =)) =)) =))
برای تیکه انداختن به BioWare هم روی جعبه کیک ها نوشته :
من 100 ساعت مشغول پختن کیک ها به صورت های مختلف پای و بیسکوییتی و ... بودم و شما میتونین از بین این 3 تا کیک شبیه به هم که البته رنگشون متفاوت هست ، یکی رو انتخاب کنین ! =)) (اشاره به اینکه بازیکن ها حدود 100 ساعت ME بازی کردن و کلی وعده در مورد پایان های مختلف بازی شنیدن و آخرش 3 تا رنگ بهشون رسید ! :D)

خوب 3نفر از ign و 3نفر هم از gameinformer اومدن درباره ی پایان بازی حرف زدن
gameinformer کلا خوشحال بودن
میگفتن پایان راضی کننده بوده و چرا به lost یاBattlestar Galactica اینجوری گیرندادن و به این گیردادن که باید عوض بشه و.........
, پایان همینی بود که دیدیم و Indoctrination و کسانی که فکر میکنن همچین چیزی اتفاق افتاده خودشونو دارن گول میزنن و اصلا راه نداره همچین چیزی باشه !
و اینجوری که حرف میزدن انگار هنوز پایانی که شپرد زنده میمونه رو ندیدن !
3نفره ign خیلی با منطق حرف میزدن و مرحله اخر رو بازی میکردن و از twitter سوال هارو میخوندن و جواب میدادن
و نظریه ی Indoctrination رو بررسی کردن و در باره اش حرف زدن و به خاطر پایانی که شپرد زنده میمونه + خیلی چیزای دیگه میگن 100% باید Indoctrination باشه
مال IGN 1 ساعت بود و خیلی بیشتر توضیح میدادن و بحث میکردن

نظر اینجانب به نظر Game Informer نزدیک تر است ! :D البته فقط در مورد Indoctrinationـش ! وگرنه پایانش که مورد داره و نمیشه بهش راضی بود ! :D
Battlestar Galactica رو ندیدم و نمیدونم چطوری بوده ، ولی Lost رو هم خیلی بهش گیر دادن و از توی همین بازیسنتر گرفته تا همه فروم ها و سایت ها ناراضی بودن و غوغایی به پا شده بود ! :D ولی دو تا تفاوت با Mass Effect داره. یکی اینکه یه سریال با اون عظمت رو نمیشه پایانش رو عوض کرد. هم هزینه فوق العاده زیادی میخواد و هم کلآ نمیشه دیگه ! :D تفاوت دیگه هم اینه که Lost بازی نیست و یه سریال هست که فقط یه پایان داره و ربطی به تصمیمات بیننده نداره ، ولی ME بازی ای بود که 5 سال ملت باهاش درگیر بودن و تصمیم های مختلفی گرفتن و آخرش حتی نفهمیدن چی به سر شخصیت ها اومد ! توی Lost حداقل همه شخصیت ها رو توی قسمت آخر نشون داد (به جز یکی دو تاشون که تقاضای پول بیشتری کرده بودن) ولی اینجا هیچی ! :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ماشالله ساعت 3صبحه با وجود اینکه چند هفته ای از عرضه بازی میگذره حجم پست ها خیلی زیاده...!:D
تا میای پست بدی یکی دیگه رو میبینی زودتر از تو پست داده!

همونی که بعد از رفتم به داخلش یکی دو تا از چهره های شخصیت های بازی رو میبینه؟! بعد آخرین صحبت اون پسره با شفرد دیگه؟!

3تا سوال اینجا پیش میاد!:D
1: شفرد زنده بمونه پایان بد میشه؟! :| چرا؟!

2: فکر کنم وسطی رو رفتم. اون پایان چی بود؟!

3: بعدش سمت چپیه پایان چیه؟! اگه یکی خوب باشه یکی بد سوال اینجاست گزینه سومی پایان چیه ؟! :D
اسپویل از آخر بازی
1-ربطی‌ به زنده موندن اون نداره که :D همهٔ تکنولوژی و ماشین هارو نابود می‌کنه، میشیم مثل انسان‌های اولیه :D
2- اون هم موجودات رباتیک و ارگانیک باهم قاطی‌ میشن :D مردم تبدیل میشن به موجودات نصف ربات نصف انسان.
3-تو اون هم ریپر هارو کنترل میکنی‌ می‌بری به جایی‌ که اومدن که ددستشون دیگه نرسه به ما :D

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
مدتی پیش یکی از طرفدارهای بازی به نشانه اعتراض به پایان بازی 402 تا Cupcake برای BioWare فرستاد که حالا BioWare اعلام کرده اینا به دستش رسیدن ! :D (منم میخوام ! :(()
ادامه در اسپویلر (کسانی که بازی رو تموم نکردن نبینن)
95857590792170072185.jpg

طرف کیک ها رو دقیقآ مثل پایان های بازی به 3 رنگ قرمز و آبی و سبز فرستاده ! =)) =)) =))
برای تیکه انداختن به BioWare هم روی جعبه کیک ها نوشته :
من 100 ساعت مشغول پختن کیک ها به صورت های مختلف پای و بیسکوییتی و ... بودم و شما میتونین از بین این 3 تا کیک شبیه به هم که البته رنگشون متفاوت هست ، یکی رو انتخاب کنین ! =)) (اشاره به اینکه بازیکن ها حدود 100 ساعت ME بازی کردن و کلی وعده در مورد پایان های مختلف بازی شنیدن و آخرش 3 تا رنگ بهشون رسید ! :D)

نظر اینجانب به نظر Game Informer نزدیک تر است ! :D البته فقط در مورد Indoctrinationـش ! وگرنه پایانش که مورد داره و نمیشه بهش راضی بود ! :D
Battlestar Galactica رو ندیدم و نمیدونم چطوری بوده ، ولی Lost رو هم خیلی بهش گیر دادن و از توی همین بازیسنتر گرفته تا همه فروم ها و سایت ها ناراضی بودن و غوغایی به پا شده بود ! :D ولی دو تا تفاوت با Mass Effect داره. یکی اینکه یه سریال با اون عظمت رو نمیشه پایانش رو عوض کرد. هم هزینه فوق العاده زیادی میخواد و هم کلآ نمیشه دیگه ! :D تفاوت دیگه هم اینه که Lost بازی نیست و یه سریال هست که فقط یه پایان داره و ربطی به تصمیمات بیننده نداره ، ولی ME بازی ای بود که 5 سال ملت باهاش درگیر بودن و تصمیم های مختلفی گرفتن و آخرش حتی نفهمیدن چی به سر شخصیت ها اومد ! توی Lost حداقل همه شخصیت ها رو توی قسمت آخر نشون داد (به جز یکی دو تاشون که تقاضای پول بیشتری کرده بودن) ولی اینجا هیچی ! :D

حالا ،این کیک یزدی ها رو بایوور داده به موسسه کودکان بی سرپرست یه همچین چیزی.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
اسپویل اخر بازی:d
اقا این وسطش چقدر فیلم هندی بود:d این جوکر دست میندازه گردن EDI و به خوبی و خوشی زندگی میکنن:d

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام بخشید من تا حالا مس افکت بازی نکردم می خوام بدونم این بازی بیشتر به درد اکشن بازا می خوره یا آر پی جی بازان!؟؟
با تشکر!!!
سلام
این بازی به درد کسایی میخوره که داستان بازی براشون مهم باشه(که داستان خوبی داره)دنبال تاثیر داشتن تو بازی هستن که یه سری تصمیمات مهم میگیری و اکشن هم داره.:)
در کل هرکی 3 شماره رو بازی نکنه نصف عمرش بر فناست

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
دوستان سلام.
من تو بازی Jack رو ندیدم ولی هم توی عکسای بازی بود و هم توی Credits اسمش رو نوشت.
باید حتما Save ـه نسخه ی دوم رو Import کنم یا جای خاصی تو بازی هست که باید برم و Jack رو پیدا کنم...؟!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان سلام.
من تو بازی Jack رو ندیدم ولی هم توی عکسای بازی بود و هم توی Credits اسمش رو نوشت.
باید حتما Save ـه نسخه ی دوم رو Import کنم یا جای خاصی تو بازی هست که باید برم و Jack رو پیدا کنم...؟!
باید سیو نسخه دوم روImport کنی‌.

اگه تو شماره قبلی‌ زنده مونده باشه تو Grissom academy هست.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
خب برای بار دوم روی درجه insanity تموم کردم . MP رو هم زدم و دیالوگهای آخر بازی, باز شد .
هنوز خبری بیرون نیومده که حتما DLC میدن یا نه ؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
Dinosaur@

اسپویل صحنه آخر بازی و نکته ای که کمتر بهش اشاره شده:
شما با Garrus زیاد بازی کردی ؟! احتمال میدم با هرکدوم از هم گروهی ها که بیشتر بازی کنیم ، توی صحنه پایانی اونا رو نشون میده. چون من تقریبآ توی همه مآموریت ها Liara رو داشتم ولی نفر دوم رو هی عوض میکردم و بیشتر با Javik میرفتم چون دیالوگ های فوق العاده ای داشت ! :biggrin1:

خوب...بلاخره ما هم بازی رو به هر 3پایان تموم کردیم. خوشبختانه سیوی که داشتم از همون مرحله بازگشت به Citadel بود! واسه همین برای اینکه هر 3پایان رو ببینم.

اون طور که بقیه پست های بچه ها رو خوندم اول و آخر باید 3نفر از سفینه بیرون بیاند. اولی کسی که بیرون میاد جوکر هست. دو نفر بعد... یکی باید کسی باشه که داخل بازی باهاش رومنس داشته باشی, و دیگری کسی که زیاد در طول بازی ازش استفاده کردی.

بار اول که من بازی رو تموم کردم از راه وسطی رفتم. اولین نفر جوکر بود. دومین نفر EDI بود! ( من زیاد ازش در طول بازی استفاده نکردم!) و سومی هم که باهاش رومنس داشتم اشلی بود.

نکته: EDI و جوکر تو بقل هم قرار گرفتند!

بار دوم از راه سمت چپ رفتم. بار اول جوکر و بار دوم اشلی رو نشون داد! و بار سوم در کمال تعجب Javik رو نشون داد که از سفینه خارج میشه! واسم خیلی جالب بود چون Javik کسی بود که کمترین استفاده رو ازش کردم بیشتر هم تو ماموریت های فرعی باهام بود. در کل نسبت به بقیه کمتر با خودم تو ماموریت ها استفاده میکردم!

نکته: اشلی و جوکر فقط کنار هم واستادند.

بار سوم از راه سمت راست رفتم. بخاطر EMS بالا شفرد زنده موند. (خیلی هم مسخره بود بنابه دلایلی که خودتون بهتر میدونید. اگه بخوام بگم باید 10خط در مورد اون ویدیو 3-4ثانیه که فقط تن شفرد رو نشون داد صحبت کنم. آخر سر هم که یه نفس کشید معلوم نیست شوک بود چی چی بود!:D در کل کسانی که EMS بالایی نداشتند هیچ چیز رو از دست ندادند...)
تو این قسمت مانند قسمت قبلی به ترتیب جوکر و اشلی و Javik بیرون اومدند صحنه آخر بازی مانند قبلی تموم شد. با این تفاوت که یه ویدیو 3-4ثانیه ای از شفرد در پایان بازی اضافه شد.

حالا سوال اینجاست که اون 3نفر چجوری انتخاب میشند؟! نفر اولی جوکر هست. این که طبیعیه... نفر دوم و سوم چجوری انتخاب میشند؟! نفر دوم بات کسی باشه که باهاش رومنس داشتی یا نفر سوم؟!
تو این 3تا پایانی که رفتم یه چیز مشترکش اشلی بود. اما سوال اینجا که چرا تو دفعه اول به عنوان نفر سوم از سفینه خارج شد ولی تو دفعات بعدی به عنوان نفر دوم؟! شاید خیلی هاتون بگید فرقی نمیکنه اما من میگم چرا فرق میکنه. چرا که نفر سوم رو از فاصله دور نشون میده. اما نفرات اول و دوم رو چند ثانیه از نزدیک نشون میده که کنار هم واستادند...

حالا این به کنار... نفر سوم چگونه انتخاب میشه؟! نفر سوم من EDI بود که به عنوان دومین نفر از سفینه خارج شد, اما دفعات بعدی نفر سوم من که Javik بود به عنوان سومین نفر از سفینه خارج شد.

حالا سوال اینجا که این انتخاب ها چگونه هست؟! به صورت راندوم هست؟! یا بر طبق پایان های بازی انتخاب میشند. اگه اینطور باشه که واقعا بی معنی میشه! یعنی چی سمت راست بری فلانی باید بیرون از راه وسطی بری یکی دیگه بیاد بیرون...

اینم چون از سیو آخری بازگشت به Citadel استفاده کردم بنابرین کسانی که تو ماموریت آخر با من بودند یکی بود. پس نمیتونه بر اساس کسانی که توی ماموریت آخر پیشت بودند انتخاب شده باشند.

تو ماموریت آخر Garrus و اشلی پیشم بودند. اما در کمال تعجب اشلی سر از Normandy در آورد!:D چگونه؟! خدا میدونه ما و شما...!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر