Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من مولتی رو رفتم کل نیرو هام شد 5000(ضرب در اون گلکسی ریدینس شده)بعد جالب بود یک بار با 2000 نیرو رفتم یک بار با 5000 بار اول سفینه ها پوکیدن(خودی)بار دوم ریپر ها پوکیدن
yahoo_4.gif
بعد این پایان خیلی خوب بازی که شپرد نمیره چجوری باید بهش رسید؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من مولتی رو رفتم کل نیرو هام شد 5000(ضرب در اون گلکسی ریدینس شده)بعد جالب بود یک بار با 2000 نیرو رفتم یک بار با 5000 بار اول سفینه ها پوکیدن(خودی)بار دوم ریپر ها پوکیدن:d بعد این پایان خیلی خوب بازی که شپرد نمیره چجوری باید بهش رسید؟
اسپویل از آخر بازی
EMS بالا5000 باشه، اگه اون پایان‌ای که ریپر هارو نابود کنی‌ رو بری Shepard نمیمیره.
اشاره به پايان مس افكت 3 در توضيحات يكي از سياره هاي مس افكت 1 ! نظرتون چيه؟
http://loudmouthedgamers.com/blog/wp...s-effect-1.jpg
lol
این قضیه ریپر از شماره یک بود دیگه :D،کلا داستان کلی‌ بازی از اول بود. یا شایدم مثل همون قضیه صورت تالی هست :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سال نوری واحد مسافته نه زمان:d
بالاخره یه لقمه نون پیدا میشه دور هم بخورن دیگه. بعدش 9 تا سیاره تو منظومه شمسی هست و میتونن هر کدومشون رو آباد کنن برن توش زندگی کنن که. :d

داوود Deactive شدن کجا بود :D ، دوباره دموی آخر رو ببین قشنگ همشون میترکن

حالا فرضا اینم بگیم حق با تو باشه ( که نیست :D ) ولی اصلا Quarian و Turian ها نمیتونند غذای انسان ها رو بخورند و با این اتفاقی که افتاد این دو نژاد منقرض میشن ، از طرف دیگه با تولید مثل سریع Krogan ها به احتمال زیاد بعد از مدتی به دلیل کمبود مواد اولیه و غذا اینا به نژاد های دیگه حمله میکنند و میزنند همه رو نابود میکنند

پایان بازی اشکال زیاد داره داوود الکی ازش دفاع نکن :D همون نجات پیدا کردن نورماندی خودش کلی سوال ایجاد میکنه ، یعنی با وجود تاکیدی که شپرد به جوکر کرد که چقدر این جنگ مهمه و باید در کنار بقیه نژاد ها بجنگند جوکر ترسید و ار میدون جنگ در رفت !! :| تازه وقت داشت بیاد زمین اون افرادی که همراه شپرد توی ماموریت آخر بودن رو برداره و بعد بترسه و در بره :|

یه ویدئو آریا گذاشته بود 10 تا اشکال اساسی پایان بازی رو میگفت اون رو ببین تا دقیقا به عمق فاجعه و Plot Hole های بزرگ پایان بازی پی ببری

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
داوود Deactive شدن کجا بود :D ، دوباره دموی آخر رو ببین قشنگ همشون میترکن

حالا فرضا اینم بگیم حق با تو باشه ( که نیست :D ) ولی اصلا Quarian و Turian ها نمیتونند غذای انسان ها رو بخورند و با این اتفاقی که افتاد این دو نژاد منقرض میشن ، از طرف دیگه با تولید مثل سریع Krogan ها به احتمال زیاد بعد از مدتی به دلیل کمبود مواد اولیه و غذا اینا به نژاد های دیگه حمله میکنند و میزنند همه رو نابود میکنند

پایان بازی اشکال زیاد داره داوود الکی ازش دفاع نکن :D همون نجات پیدا کردن نورماندی خودش کلی سوال ایجاد میکنه ، یعنی با وجود تاکیدی که شپرد به جوکر کرد که چقدر این جنگ مهمه و باید در کنار بقیه نژاد ها بجنگند جوکر ترسید و ار میدون جنگ در رفت !! :| تازه وقت داشت بیاد زمین اون افرادی که همراه شپرد توی ماموریت آخر بودن رو برداره و بعد بترسه و در بره :|

یه ویدئو آریا گذاشته بود 10 تا اشکال اساسی پایان بازی رو میگفت اون رو ببین تا دقیقا به عمق فاجعه و Plot Hole های بزرگ پایان بازی پی ببری

دهن من رو سرویس کردی. یه Plot Hole یاد گرفتیا:d
پس منتظر DLC میمانیم:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دهن من رو سرویس کردی. یه Plot Hole یاد گرفتیا:d
پس منتظر DLC میمانیم:d

نمیخوام نا امیدت کنم :D ولی بعید میدونم توی DLC هم بایوور کار خاصی انجام بده :| بایوور گفته توی DLC پایان رو توضیح میدیم ( نگفته عوضش میکنیم :| ) حالا ببینیم میتونه این همه Plot Hole ( داوود این رو 10 بار بخون مخصوص خودت نوشتم :D ) رو توی DLC توضیح بده ؟!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا من انلاین پس بازی رو گرفتم ولی پایان بازی تغییر نکرد(نیرو ها هم 5000 بود):d
گفتم که :D باEMS 5000 فقط تو یکی‌ از پایان‌های بازی Shepardزنده میمونه (اونی که ریپر رو نابود میکنی‌)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
گفتم که
biggrin1.gif
باEMS 5000 فقط تو یکی‌ از پایان‌های بازی Shepardزنده میمونه (اونی که ریپر رو نابود میکنی‌)
کدوم راه میشد من رفتم وسط..اخه اندرسونم مرد:dاونم بالای 5000 بود GR 88% بود:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من مولتی رو رفتم کل نیرو هام شد 5000(ضرب در اون گلکسی ریدینس شده)بعد جالب بود یک بار با 2000 نیرو رفتم یک بار با 5000 بار اول سفینه ها پوکیدن(خودی)بار دوم ریپر ها پوکیدن:d بعد این پایان خیلی خوب بازی که شپرد نمیره چجوری باید بهش رسید؟

اسپویل از آخر بازی
EMS بالا5000 باشه، اگه اون پایان‌ای که ریپر هارو نابود کنی‌ رو بری Shepard نمیمیره.

lol
این قضیه ریپر از شماره یک بود دیگه :D،کلا داستان کلی‌ بازی از اول بود. یا شایدم مثل همون قضیه صورت تالی هست :D

اقا من انلاین پس بازی رو گرفتم ولی پایان بازی تغییر نکرد(نیرو ها هم 5000 بود):d

گفتم که :D باEMS 5000 فقط تو یکی‌ از پایان‌های بازی Shepardزنده میمونه (اونی که ریپر رو نابود میکنی‌)

)x)x)x
این پایان خوب بود؟! پس پایان بدش چجوریه ؟! :|

دوستان من 7000تا EMS داشتم! بخاطر EMS بالا مجبور شدم نسخه ویندوز رو برم.
چیکار باید بکنیم تا شفرد زنده بمونه؟!

یکی درست بیاد توضیح بده ببینیم...!:D

هر کاری کردم شفرد زنده نموند! بالای 7000تا EMS داشتم. در ضمن موقعی که به صحنه دیالوگ های بین Ilisuvis Man و اندرسون و شفرد رسیدم تمامی انتخاب های Paragon رو میزدم. هم Paragon برای من روشن بود و هم Renegade .... آخر سر هم Ilisuvis خودکشی کرد...

کدوم راه میشد من رفتم وسط..اخه اندرسونم مرد:dاونم بالای 5000 بود GR 88% بود:d

باید بری سمت راست :biggrin1:

آخر بازی:
یه خورده دقیق تر توضیح بدین! این سمت راست چپ وسط دقیقا کجاست ؟! کدوم قسمت رو میگین که باید رفت سمت راست ؟!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
)x)x)x

هر کاری کردم شفرد زنده نموند! بالای 7000تا EMS داشتم. در ضمن موقعی که به صحنه دیالوگ های بین Ilisuvis Man و اندرسون و شفرد رسیدم تمامی انتخاب های Paragon رو میزدم. هم Paragon برای من روشن بود و هم Renegade .... آخر سر هم Ilisuvis خودکشی کرد...

آخر بازی:
یه خورده دقیق تر توضیح بدین! این سمت راست چپ وسط دقیقا کجاست ؟! کدوم قسمت رو میگین که باید رفت سمت راست ؟!

ببین برو سمت قرمزه :d (همون Destruction) بزن با تیر بهش تمومش کن :d بعد فکر نکن یه شپارد سرحال و روی پا نشون میده :d در حد 4-5 ثانیه نشون میده که یه چیزی داره نفس میکشه که چیزیش معلوم نیست !

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
)x)x)x

آخر بازی:
اون آخرش وقتی‌ اون بچه باهات حرف می‌زنه، سه تا راه باز می‌شه که بری، سمت راستی‌ همونی که موتور :D Catalyst رو خراب میکنی‌ یه نور قرمز ساطع می‌شه، اونو بریShepard زنده میمونه. که البته اون پایان بد هست :D
@amirali7092
Bah!

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
خوب 3نفر از ign و 3نفر هم از gameinformer اومدن درباره ی پایان بازی حرف زدن
gameinformer کلا خوشحال بودن
میگفتن پایان راضی کننده بوده و چرا به lost یاBattlestar Galactica اینجوری گیرندادن و به این گیردادن که باید عوض بشه و.........
, پایان همینی بود که دیدیم و Indoctrination و کسانی که فکر میکنن همچین چیزی اتفاق افتاده خودشونو دارن گول میزنن و اصلا راه نداره همچین چیزی باشه !
و اینجوری که حرف میزدن انگار هنوز پایانی که شپرد زنده میمونه رو ندیدن !
3نفره ign خیلی با منطق حرف میزدن و مرحله اخر رو بازی میکردن و از twitter سوال هارو میخوندن و جواب میدادن
و نظریه ی Indoctrination رو بررسی کردن و در باره اش حرف زدن و به خاطر پایانی که شپرد زنده میمونه + خیلی چیزای دیگه میگن 100% باید Indoctrination باشه
مال IGN 1 ساعت بود و خیلی بیشتر توضیح میدادن و بحث میکردن
من هم MPبازی رو دارم . . .
GamerTag : THEGAME WORLD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر