Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خوب شما موقع‌ای که با مردم حرف میزنین معمولا تو Dialogue گزینه خوب یا بد دارین،اگه خوب صحبت کنینparagon بالا میره ولی‌ اگه با خشونت صحبت کنین Renegade بالا میره. بعضی‌ از دیالوگ‌ها هستن (مثل همون دیالوگIllusive man) که برای باز شدنشون نیاز به یه درجه خاصی‌ ازParagon یا Renegade هست. اون دیالوگIllusive man,Paragon یا Renegade خیلی‌ بالایی‌ می‌خواد ظاهراً :D .باید بازی رو چند بار تموم کرد که بهR/P آخرین درجه برسه باز شه.
Para و Ren ـه آخر بازی با Illusive Man تقریبا حدیه که باید از شماره دو جمع کرده باشی.

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
خوب شما موقع‌ای که با مردم حرف میزنین معمولا تو Dialogue گزینه خوب یا بد دارین،اگه خوب صحبت کنینparagon بالا میره ولی‌ اگه با خشونت صحبت کنین Renegade بالا میره. بعضی‌ از دیالوگ‌ها هستن (مثل همون دیالوگIllusive man) که برای باز شدنشون نیاز به یه درجه خاصی‌ ازParagon یا Renegade هست. اون دیالوگIllusive man,Paragon یا Renegade خیلی‌ بالایی‌ می‌خواد ظاهراً :D .باید بازی رو چند بار تموم کرد که بهR/P آخرین درجه برسه باز شه.
عزیز پاراگون شخصیتم چسبیده به تهش...
من این نظریه پر بودن رو از همون مس افکت 2 تست کردم و مطمئنم که راهش نیست
تنها چیزی یه جا خوندم و به نظر منطقی میومد این بود که باید کلی از رفتارهای قبلیتون رو باهاش در نظر بگیرید...
مثل ترکوندن یا نگهداشتن بیس کلکتورها آخر شماره 2 یا دیالوگهای قبلیتون باهاش و همچین چیزایی

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
سوال در مورد آخر بازی
این ادمیرال هکت آخرش چی شد ؟ اصلا نشون نداد که مرد یا زنده موند . فقط توی دموی قبل از مرحله آخر نشونش داد که اومد و صحبت کرد و بعدش دیگه اصلا نشونش نداد .

یه نکته ی دیگه هم این تالی نامرد به من خیانت کرد ! این همه هواشو داشتم و توی مبارزه با Geth ها طرفشو گرفتم ولی قبل از مرحله آخر رفتم دیدم با Garus ریخته بودن رو هم . آخرشم تو کف موندیم ببینیم صورتش چه شکلیه !

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تنها چیزی یه جا خوندم و به نظر منطقی میومد این بود که باید کلی از رفتارهای قبلیتون رو باهاش در نظر بگیرید...
مثل ترکوندن یا نگهداشتن بیس کلکتورها آخر شماره 2 یا دیالوگهای قبلیتون باهاش و همچین چیزایی
آره این نظریه هم هست که اگه Collector base رو بدی بهش تو شماره قبل هیچ راهی‌ نیست واسه راضی‌ کردنش،در ضمن دیالوگ‌های قبلی‌ هم رو اون اثر می‌زارن، مثل موقع‌ای که باهاش تو Mars حرف میزنی‌ یاCerberus HQ . و... در مورد اون پر بودن هم هر دیالوگ یه مقدار خاص ازParagon/Renegade رو می‌خواد واسه باز شدن.در هر حال این راضی‌ کردنش هم رو پایان بازی اثر نمیذاره :D
ویرایش : یافتم :D باید هم توMars هم توThessia از دیالوگ‌هایParagorn/renegade استفاده کنی‌ تا اون آخری باز شه.
سوال در مورد آخر بازی
این ادمیرال هکت آخرش چی شد ؟ اصلا نشون نداد که مرد یا زنده موند . فقط توی دموی قبل از مرحله آخر نشونش داد که اومد و صحبت کرد و بعدش دیگه اصلا نشونش نداد .

یه نکته ی دیگه هم این تالی نامرد به من خیانت کرد ! این همه هواشو داشتم و توی مبارزه با Geth ها طرفشو گرفتم ولی قبل از مرحله آخر رفتم دیدم با Garus ریخته بودن رو هم . آخرشم تو کف موندیم ببینیم صورتش چه شکلیه !
گه باRomance,Tali داشته باشین بعد مرحله آزاد کردنRannoch بهتون میگه یه چیزی تو Cabin هست،برین به یه عکس از خودش گذاشته.
Hackett هم زنده میمونه،آخرش قبل شلیک cruicble باهات یه حرفی‌ می‌زنه.

آخرین ویرایش:

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
اين نظريه توي اسپويلر رو من همينجا تكذيب ميكنم! چون من دادم بهش و راضيش هم كردم
آره این نظریه هم هست که اگه Collector base رو بدی بهش تو شماره قبل هیچ راهی‌ نیست واسه راضی‌ کردنش

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
گه باRomance,Tali داشته باشین بعد مرحله آزاد کردنRannoch بهتون میگه یه چیزی تو Cabin هست،برین به یه عکس از خودش گذاشته.
Hackett هم زنده میمونه،آخرش قبل شلیک cruicble باهات یه حرفی‌ می‌زنه.

الان یه سرچ تو گوگل زدم . کلی عکس اومد بالا هر کدوم هم با اون یکی فرق دارن . بالاخره قیاقه واقعیش کدومه ؟ شبیه آدمیزاده یا مثل فضایی هاست ؟ ردیف هست ؟ :d

تو پایانی که من دیدم اثری از Hackett نبود

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
الان یه سرچ تو گوگل زدم . کلی عکس اومد بالا هر کدوم هم با اون یکی فرق دارن . بالاخره قیاقه واقعیش کدومه ؟ شبیه آدمیزاده یا مثل فضایی هاست ؟ ردیف هست ؟ :d

آره ردیفه ! :d
چرا دیگه اون آخر که با اندرسون نشستی Hackett میاد حرف میزنه میگه دکمه رو بزن !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
یه چیز بامزه در مورد یکی از بخش های Citadel
اگه توی بخش Purgatory Bar برین و 3 بار پشت سر هم نوشیدنی بزنین بالا ، صفحه سیاه میشه و بعدش Shepard رو نشون میده که روی مبل Aria خوابیده ! =)) =)) =))

باز دوباره 4،5 بار پشت سر هم بخورین (بنوشین !) ، این دفعه Shepard رو نشون میده که کف یکی از آسانسورهای Citadel ولو شده ! =))

قضیه اینه که BioWare به جای اینکه خودش بشینه چهره Tali رو طراحی کنه ، یه سرچی توی اینترنت زده و یه عکس انتخاب کرده و بعد با فوتوشاپ توش تغییراتی دادن و تبدیل شده به Tali ! :D
عکس سمت راستی Tali هست و عکس سمت چپی همون عکس واقعی که توی اینترنت بوده و BioWare برداشته !!!

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
من فکر میکنم برای باز شدن اون دو تا گزینه آخر بازی باید Effect militiry کامل داشته باشید

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود

اینم یه عکس دیگه.که از صورت تالی تو مس افکت 2 گرفته شده.اینم لینکش.نه قشنگه.خوبه.!:d

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
تو رو خدا یه مردی پیدا شه جواب ما رو بده...
بعد از کلی گشتن تو فرومای ایرانی و خارجی و این سایت و اون سایت ما بالاخره نفهمیدیم چه سیستمی پشت این دیالوگای renegade و paragon (آبی و قرمز) هست؟؟؟
دوباره آخر بازی آخرین دیالوگ R/P با illusive man باز نشد...یا تو مس افکت 2 دیالوگ دختر samara ، دادگاه Tali و ...
هر کس یه نظریه ای داده ....
میخوام ببینم واقعا تو اینهمه جماعت مس افکت باز یکی نیست بدونه چه سیستمی پشت قضیه خوابیده؟؟؟؟

شما تو اونجایی که شپردو آپگرید(!) می کنی برو یکی از آپگریدا 20 درصد به دوتاش اضافه میشه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دو تا سوال!:
یکی این که اون جا به اون Geth میگی کد رو اپلود کنه پاراگون باید چقدر باشه تا همدیگرو نزنن؟بعد اون ملکه rachni ها رو نجات بدیم می ارزه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دو تا سوال!:
یکی این که اون جا به اون Geth میگی کد رو اپلود کنه پاراگون باید چقدر باشه تا همدیگرو نزنن؟بعد اون ملکه rachni ها رو نجات بدیم می ارزه؟
باید تو Legion,ME2 و Tali روLoyal کرده باشین و موقع بحثشون از Paragon/renegade استفاده کرده باشین و ازSuicide mission زنده مونده باشن. در غیر این صورت باید یکی‌ رو انتخاب کنین،Paragon زیاد بالایی‌ نمیخواد، یکم بیشتر از نصف باشه کافی‌ هست.

Rachni queen هم اگه همونی که تو یک هست نباشه (یعنی‌ سیو‌هایME 1 رو Import کرده نباشین یا تو شماره یک کشته باشینش) اینجا آزادش کنین بعد چند مرحله خیانت می‌کنه بهتون. و باز میره طرف ریپر ها

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
ممنون بعد یک چیز دیگه:
من همه مرحله ها رو رفتم حتی ماله n7 ولی 4000 تا نیرو جمع شد باید me2 رو رفته باشم تا بیشتر شه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون بعد یک چیز دیگه:
من همه مرحله ها رو رفتم حتی ماله n7 ولی 4000 تا نیرو جمع شد باید me2 رو رفته باشم تا بیشتر شه؟
همهٔ ماموریت‌های مردم Citadel رو هم رفتی‌؟

سیاره هارو اسکن کنی‌ بعضا نیرو هم میده.

در ضمن بدون بازی کردن قسمت آنلاین بردنEMS بالا5000 تقریبا غیر ممکن هست، اونReadiness رو بکنی‌100% راحت تا7000 اینا میره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر