Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ضمن تبریک سال نو خدمت همه دوستان عزیز و خوبم، لازم هستش این نکته را به عرضتون برسونم که کوچیکترین اشاره ای به داستان یا معماهای بازی به هر نحوی اگه بدون اسپویلر ببینم، دسترسی فرد خاطی را حداقل 3 روز قطع میکنم ...

ممنون که به حقوق بقیه دوستان احترام میگذارین

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
همون ابتدای بازی توی سیتادل
کسی از دوستان این میشل رو جای چاکواز اورده؟
الان بار دوم دارم بازی می کنم میشل رو اوردم.دلم حسابی به حال چاکواز سوخت.
تاثیری خاصی نداره که داره؟
چه تفاوتی توی War asset به وجود می یاد؟

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
بازی رو تموم کردم و اما نظر فنی :

به نظرم تمام نکات قوت خودش در مس افکت 2 رو حفظ کرده بود و توی بعد Action گیم خیلی پیشرفت کرده بود . گیم پلی بازی خیلی از gear of war تقلید کرده بود و همین باعث شده بود اکشن گیم پلی بشه در سطح شخصیت پردازی و نقش آفرینیش . همچنین داستانش به مراتب حماسی تر از نسخه ی قبلی شده بود .

اما اونقدری سر این شماره سورپرایز نشدیم چون قبلا 2 رو بازی کرده بودیم . برای همین به نظرم شماره 2 تو زمان خودش بیشتر مارو حیرت زده کرد تا این شماره وگرنه تو تمامی موارد بهتر از مس افکت 2 کار شده بود . پایانش همچین هم که گفته میشه به نظر من عجیب غریب نبود

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
دوستان یک سوال:
این خواب های شپرد جریلنش چیه؟یک بچه هی تو اتیش میسوزه؟

شپرد وقتی داشت از زمین فرار می کرد یه بچه ای رو دید که تو یک کانالیه بعدش به بچهه گفت بیا بچه بهش شک میکرد که شاید ریپرها باشه همراهش نیومد و ریپرها هم که زمینو تسخیر کردن دیگه بچه ای که اونجا مونده مرده و همش تو خواب شپرد میاد و شپرد از اینکه نتونست نجاتش بده عذاب وجدان گرفت.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
همون ابتدای بازی توی سیتادل
کسی از دوستان این میشل رو جای چاکواز اورده؟
الان بار دوم دارم بازی می کنم میشل رو اوردم.دلم حسابی به حال چاکواز سوخت.
تاثیری خاصی نداره که داره؟
چه تفاوتی توی War asset به وجود می یاد؟

تفاوت چندانی نداره قاعدتا!

ما هم بازی رو تموم کردیم. پایان کمی نارحت کننده تا قسمتی ابری بود ولی خب ایشالا DLC دادن یه پایان خوب بیاد حال کنیم.
در کل خیلی طولانی بودش. 41 ساعت، تقریبا تمام ماموریت های توی نقشه رو رفتم و سعی کردک اکثر چیزایی که مردم تو سیتادل می خواستن رو پیدا کنم بهشون بدم. فقط یه یارویی رو گروگان گرفته بودن، سیستم باگ زد و با صحبت میراندا قاطی کرد، اصلا ماموریتش رو حذف کرد از تو بازی:d

@jaki
شروین جان باید Military strength خیلی بالا باشه. حدود 5000 تا.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
شپرد وقتی داشت از زمین فرار می کرد یه بچه ای رو دید که تو یک کانالیه بعدش به بچهه گفت بیا بچه بهش شک میکرد که شاید ریپرها باشه همراهش نیومد و ریپرها هم که زمینو تسخیر کردن دیگه بچه ای که اونجا مونده مرده و همش تو خواب شپرد میاد و شپرد از اینکه نتونست نجاتش بده عذاب وجدان گرفت.

توی یه نظریه ای که دادن گفته شده اون بچه وجود خارجی نداره و فقط تو ذهن شپرد هست و بخاطر دستکاریهایی که روی شپرد انجام دادن به این مشکلات خورده
باید صبر کنیم DLC بیاد ببینیم سورپرایزی برامون دارن یا نه.
راستی 800 پوینت خرج کردم و اون DLC قبلی رو دانلود کردم . کلا قسمتی از داستان بود که با نامردی برداشته بودن و جدا داشتن میفروختن.....خیلی نامردن!!!!

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
امین جان آموزش دادنش یه ذره سخته :D ( حوصله زیادی میخواد :D من برنامه ها و اینکه هرکدوم بدرد چه کاری میخورن رو میگم شما دیگه زحمت دانلود و کار کردن باهاش میوفته گردن خودت ;) )

شما بلدی سیو خودت رو بیاری روی PC ؟ بعدش از بین سیو هات یکی رو Extract کنی ؟ برای اینکار به جدیدترین ورژن برنامه Modio احتیاج داری ( سرچ کن توی گوگل پیدا میشه )

بعد از این به Save Editor Mass Effect 3 احتیاج داری ( یه ذره توی سایت Xbox360iso.com بگرد میتونی پیداش کنی ، اسم دقیقش هم اینه Gibbed.MassEffect3.SaveEdit )

بعد که سیو رو توی برنامه لود کردی باید بری این آدرس : Raw ---> Player ----> GAWasset
جلوی Gawasset نوشته Collection و بقلش ( آخر اخر سمت راست روی بروی نوشته کالکشن ) یه دکمه هست که روش چندتا نقطه است روش میزنی اونموقع همه War Asset هات رو میاره برات ، روی یه 10 تا 15 تاشون میری و strenght شون رو میکنی 10 هزار ( یادت باشه بیشتر نکنی )

بعدش میایی بیرون بالا توی برنامه زده سیو ، سیو میکنی روی همین سیو فعلی بعد دوباره با Modio این سیو رو میفرستی توی Flash و اول میزنی Rehash بعدش هم فلش رو میکنی وصل میکنی به Xbox و سیوت رو منتقل میکنی به دستگاه و به بازی ادامه میدی

از این بیشتر نمیشه توضیح داد باید با برنامه ها کار کنی تا قشنگ دستت بیاد

واقعا دستت درد نکنه.من خودمو نفله کردم نیم ملیون پول و 5000 WA جمع کردم ولی با این روش تو پنج دقیقهیه ملیون پولو 112000 WA جمع کردم که ضربدر 50% شد 56000تا. تازه بیشتر لازم نداشتم لولمم کردم هفتاد :-) دوست داشتم مثل دو شیش بار برمش ولی واقعا ارزششو نداره ولی بازم بعدا میرمش.

به همه دوستان پیشنهاد میکنم این روشو امتحان کنن تا بهترین پایانو بدون آنلاین ببینن.

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
توی یه نظریه ای که دادن گفته شده اون بچه وجود خارجی نداره و فقط تو ذهن شپرد هست و بخاطر دستکاریهایی که روی شپرد انجام دادن به این مشکلات خورده
باید صبر کنیم DLC بیاد ببینیم سورپرایزی برامون دارن یا نه.
راستی 800 پوینت خرج کردم و اون DLC قبلی رو دانلود کردم . کلا قسمتی از داستان بود که با نامردی برداشته بودن و جدا داشتن میفروختن.....خیلی نامردن!!!!
میشه یه خلاصه ای از داستان DLC بگید جریانش چیه؟؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
میشه یه خلاصه ای از داستان DLC بگید جریانش چیه؟؟
درباره یه Prothean به نام جاویک هست که زنده مونده . تو این DLC شپرد و گروهش به یه سیاره میرن تا ببین سربروس داره چه غلطی میکنه که متوجه میشن سربروس داره روی یه محفظه که احتمالا یه Prothean توش هست تحقیق میکنه.
بخاطر اتفاقاتی که برای شپرد افتاده میتونه اتفاقهایی که در زمان Prothean افتاده رو از روی یه صفحه مانیتور ببینه و بفهمه چجوری اون محفظه رو باز کنه , کاری که سربروس نتونسته بود انجامش بده.
بعد از باز کردن محفظه میبینن که یه Prothean به نام جاویک درونش قرار داره و اینهمه سال در خواب بوده . از اینجا به بعد جاویک درمورد اتفاقات زمان خودش یه توضیحاتی میده و بعد با شپرد میاد روی نورماندی .
اونجا هم میتونی در موردش گذشته یه سری سوالات ازش بکنی . چون برای مرحله آخر میخوام انلاین بزنم هنوز مرحله آخر رو نرفتم(البته دفعه دومه) . ولی فکر کنم بشه به عنوان یکی از اعضای گروه ازش استفاده کرد

دوستانی که میخوان , از لینک زیر میتونن بفهمن چه امتیازی و چه انتخابی باعث چه پایانی میشه
Endings - Mass Effect 3 Wiki Guide - IGN

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
تو رو خدا یه مردی پیدا شه جواب ما رو بده...
بعد از کلی گشتن تو فرومای ایرانی و خارجی و این سایت و اون سایت ما بالاخره نفهمیدیم چه سیستمی پشت این دیالوگای renegade و paragon (آبی و قرمز) هست؟؟؟
دوباره آخر بازی آخرین دیالوگ R/P با illusive man باز نشد...یا تو مس افکت 2 دیالوگ دختر samara ، دادگاه Tali و ...
هر کس یه نظریه ای داده ....
میخوام ببینم واقعا تو اینهمه جماعت مس افکت باز یکی نیست بدونه چه سیستمی پشت قضیه خوابیده؟؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تو رو خدا یه مردی پیدا شه جواب ما رو بده...
بعد از کلی گشتن تو فرومای ایرانی و خارجی و این سایت و اون سایت ما بالاخره نفهمیدیم چه سیستمی پشت این دیالوگای renegade و paragon (آبی و قرمز) هست؟؟؟
دوباره آخر بازی آخرین دیالوگ R/P با illusive man باز نشد...یا تو مس افکت 2 دیالوگ دختر samara ، دادگاه Tali و ...
هر کس یه نظریه ای داده ....
میخوام ببینم واقعا تو اینهمه جماعت مس افکت باز یکی نیست بدونه چه سیستمی پشت قضیه خوابیده؟؟؟؟
خوب شما موقع‌ای که با مردم حرف میزنین معمولا تو Dialogue گزینه خوب یا بد دارین،اگه خوب صحبت کنینparagon بالا میره ولی‌ اگه با خشونت صحبت کنین Renegade بالا میره. بعضی‌ از دیالوگ‌ها هستن (مثل همون دیالوگIllusive man) که برای باز شدنشون نیاز به یه درجه خاصی‌ ازParagon یا Renegade هست. اون دیالوگIllusive man,Paragon یا Renegade خیلی‌ بالایی‌ می‌خواد ظاهراً :D .باید بازی رو چند بار تموم کرد که بهR/P آخرین درجه برسه باز شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر