Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اره گرافیکش خیلی خوب شده مخصوصا چهره ها.بعضی از صحنه ها هم هستن که منو یاد dead space میندازن واقعا قشنگ ساختنش.

---------- نوشته در 09:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:14 PM ارسال شده بود ----------

من تازه رسیدم به همین قسمت مرگ موردین.خیلی حالم گرفته شد اون تکه ای که بهم گفت چرا زودتر نگفتی.
خیلی تا پایان بازی مونده؟چون تا اینجا رسیدم 12 ساعت طول کشید.

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 PM ارسال شده بود ----------

مهم ترین فرقشون اینه که اصلش پول تو جیب سازنده هاش میره ولی کپیش تو جیب مغازه دارها.
برای انلاین بازی کردن هم راحت تری چون تو جعبش یه کد هست که برای انلاین حتما باید داشته باشیش.

بخوای کل quest ها رو اتجام بدی و اپگرید و اسکن ها و ... همه رو انجام بدی میشه همین حدود 25-26

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
تاپیک اسپویلر ME3 توی Neogaf (البته اسمش این هست ولی میشه گفت 99.999% پست ها در مورد پایان بازی هست نه بقیه بخش ها ! دی) به سلامتی به صفحه 400 رسید. یعنی 20 هزار پست ! تاپیک دوم رو احداث کردن و توی همین مدت کوتاه به صفحه 8 رسیده ! :D چه کرده BioWare !! :D اسم تاپیک دومیه خداست ! =)) (تموم کردین باز کنین)
Taste the Rainbow ! اشاره به پایان های رنگارنگ بازی ! =))

46271303194461234173.png

دو تا ویدئو در مورد علل ناراحتی هوادارهای ME از پایان بازی وجود داره که پیشنهاد میکنم ببینین. لازم به توضیح نیست که اگه تموم نکردین ، توی لینک ها نرین !
این رو امیرحسین عزیز لینکش رو داد و یه نفر خیلی جالب و بامزه دلایل رو میگه و ویدئوی خیلی جالب و متفاوتی هست.
این هم میشه گفت کامل ترین و حرفه ای ترین ویدئو در این زمینه هست که 10 تا دلیل اصلی رو میگه و برای هرکدوم توضیح میده. تمام حرف هاش هم منطقیه.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام داستان اصلی بازی role player یا story یا action ؟
یه نفر جواب بده ممنون میشم
توی هر سه تا.
role playing مثل سریهای قبله هم اکشن و هم انتخاب گزینه ها.
story اکشن بازی کمه و بیشتر انتخاب گزینه هست.
action هم فقط اکشن هست و انتخاب گزینه نیست.

---------- نوشته 21-03-2012 در 01:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 20-03-2012 در 11:59 PM ارسال شده بود ----------

پس تنها فرقش تو همون کد انلاینه دیگه ؟
اره.ولی اگه میتونی اریجش رو بگیری بهتره چون وجدانت راحت تره.من خودم هم اگه میتونستم میگرفتم چون بازی واقعا قشنگ هست و ارزش اریج گرفتن رو به نظر من داره.

938

کاربر سایت
Mar 6, 2012
47
دوستان بنده بازی رو گرفتم و تا به حال هیچ کدوم از نسخه هاش رو بازی نکردم
بازی ارزش تموم کردن رو داره
البته تست کردم مسلا با کینکت و صحبت کردن ادم میتونه اصلحش رو تغیر بده یا دستور بده
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
راجع به کمک به میراندا

من بار دوم که میراندا ایمیل میزنه میرم باهاش تو commons تو یه اتاقی صحبت میکنم هر کاری میکنم کمکش کنم آخرش شپرد میگه No they can't کلا نمیشه کمکش کرد یا من اشتباه جوابشو میدم

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
راجع به کمک به میراندا

من بار دوم که میراندا ایمیل میزنه میرم باهاش تو commons تو یه اتاقی صحبت میکنم هر کاری میکنم کمکش کنم آخرش شپرد میگه No they can't کلا نمیشه کمکش کرد یا من اشتباه جوابشو میدم
نه نمیشه اونجا

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان بنده بازی رو گرفتم و تا به حال هیچ کدوم از نسخه هاش رو بازی نکردم
بازی ارزش تموم کردن رو داره
البته تست کردم مسلا با کینکت و صحبت کردن ادم میتونه اصلحش رو تغیر بده یا دستور بده
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید
صد در صد.به نظر من بهتره از یک شروع کنی به بازی کردن چون اینجوری قشنگی بازی چندین برابر میشه.

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام د.ستان عزیز
میگم اون موقع که ادم بدا رو میکشیم روش خاصی نداره که آحه دیر می میرند درسته اینجور؟
یا اون موقع که سپر دستشونه که اصلا نمی میرند
بد کلید RB واسه چیه من نفهمیدم
یعنی میتونم اونا رو هم کنترل کنم یعنی دوستامو ؟
زیر عکسشون چند تا ویژگی هست که رو هر کدوم بریم اون کارو میکنه کدوما واسه کدوم شرایطی هست؟
یعنی چه موقعی استفادشون کنم
ممنون

RIAL

کاربر سایت
Jan 11, 2012
101
نام
MOHAMMAD
تاپیک اسپویلر ME3 توی Neogaf (البته اسمش این هست ولی میشه گفت 99.999% پست ها در مورد پایان بازی هست نه بقیه بخش ها ! دی) به سلامتی به صفحه 400 رسید. یعنی 20 هزار پست ! تاپیک دوم رو احداث کردن و توی همین مدت کوتاه به صفحه 8 رسیده ! :D چه کرده BioWare !! :D اسم تاپیک دومیه خداست ! =)) (تموم کردین باز کنین)
Taste the Rainbow ! اشاره به پایان های رنگارنگ بازی ! =))

46271303194461234173.png

دو تا ویدئو در مورد علل ناراحتی هوادارهای ME از پایان بازی وجود داره که پیشنهاد میکنم ببینین. لازم به توضیح نیست که اگه تموم نکردین ، توی لینک ها نرین !
این رو امیرحسین عزیز لینکش رو داد و یه نفر خیلی جالب و بامزه دلایل رو میگه و ویدئوی خیلی جالب و متفاوتی هست.
این هم میشه گفت کامل ترین و حرفه ای ترین ویدئو در این زمینه هست که 10 تا دلیل اصلی رو میگه و برای هرکدوم توضیح میده. تمام حرف هاش هم منطقیه.

اریا جان لطفا یه لینکم بزار که شیلتر نباشه...........

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام د.ستان عزیز
میگم اون موقع که ادم بدا رو میکشیم روش خاصی نداره که آحه دیر می میرند درسته اینجور؟
یا اون موقع که سپر دستشونه که اصلا نمی میرند
بد کلید RB واسه چیه من نفهمیدم
یعنی میتونم اونا رو هم کنترل کنم یعنی دوستامو ؟
زیر عکسشون چند تا ویژگی هست که رو هر کدوم بریم اون کارو میکنه کدوما واسه کدوم شرایطی هست؟
یعنی چه موقعی استفادشون کنم
ممنون
کسی جواب ندااااااااااااااد؟:d

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آخرین ویرایش: