Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب ما هم بازی رو تموم کردیم . تموم نکردین نخونین !

بازی رو در 43 ساعت و 27 دقیقه و War Assets 4864 و 81% Redinness تموم کردم متاسفانه شپرد مرد :((
خیلی پایان غم انگیزی داشت کلی ناراحتمون کرد شب عیدی ! واقعا ناراحت کننده اما در عین حال فوق العاده زیبا و دوست داشتنی بود :x
درسته با نظر دوستان موافقم خیلی جاها واسمون سوال ایجاد کرد و پاسخ نداد ( اما یقین دارم تمامی این سوال ها رو توی dlc های بعدی جواب میده ) این جا دیگه همون مفهوم چاپیدن معنا پیدا میکنه !!!!!! همش هم زیر سر EA پدر سوخته هست )x
حیف که عاشق مس افکت هستیم dlc هاش رو هم خواهیم خرید تا به سوالاتمون جواب بده .....
برای من این اتفاقات افتاد :
شخصیتی که عاشقش بودم در این سه گانه Mordin بود که مرد بد هم هم مرد اون صحنه هیچ وقت یادم نمیره با خودش زمزمه میکرد و منفجر شد واقعا دردناک بود :((
Miranda و Samara متاسفانه به عضویت تیمم در نیومدن ترجیح دادن از جنگ خارج باشند !
illusive man رو در مرحله اخر خودم کشتم , Anderson هم اومد کنارم نشست و مرد !
در قسمت سه راهی به سمت چپ رفتم و همه هم میدونین دیگه چی میشه شپرد دوست داشتنی مرد و ریپرها رفتن و مس رلی نابود شد ....
در پایان هم Joker و Liara و Ashley از نرمندی پیاده شدند .... در کل ناراحت شدیم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
داغونم الان :((
پایان بازی به خاطر سیاست های کثیف EA ناقص بود .... اما در کل زندگی کردیم با این سه گانه . تجربه ای که دیگه تکرار نخواهد شد با هیچ بازی ای !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب ما هم بازی رو تموم کردیم . تموم نکردین نخونین !

بازی رو در 43 ساعت و 27 دقیقه و War Assets 4864 و 81% Redinness تموم کردم متاسفانه شپرد مرد :((
خیلی پایان غم انگیزی داشت کلی ناراحتمون کرد شب عیدی ! واقعا ناراحت کننده اما در عین حال فوق العاده زیبا و دوست داشتنی بود :x
درسته با نظر دوستان موافقم خیلی جاها واسمون سوال ایجاد کرد و پاسخ نداد ( اما یقین دارم تمامی این سوال ها رو توی dlc های بعدی جواب میده ) این جا دیگه همون مفهوم چاپیدن معنا پیدا میکنه !!!!!! همش هم زیر سر EA پدر سوخته هست )x
حیف که عاشق مس افکت هستیم dlc هاش رو هم خواهیم خرید تا به سوالاتمون جواب بده .....
برای من این اتفاقات افتاد :
شخصیتی که عاشقش بودم در این سه گانه Mordin بود که مرد بد هم هم مرد اون صحنه هیچ وقت یادم نمیره با خودش زمزمه میکرد و منفجر شد واقعا دردناک بود :((
Miranda و Samara متاسفانه به عضویت تیمم در نیومدن ترجیح دادن از جنگ خارج باشند !
illusive man رو در مرحله اخر خودم کشتم , Anderson هم اومد کنارم نشست و مرد !
در قسمت سه راهی به سمت چپ رفتم و همه هم میدونین دیگه چی میشه شپرد دوست داشتنی مرد و ریپرها رفتن و مس رلی نابود شد ....
در پایان هم Joker و Liara و Ashley از نرمندی پیاده شدند .... در کل ناراحت شدیم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
داغونم الان :((
پایان بازی به خاطر سیاست های کثیف EA ناقص بود .... اما در کل زندگی کردیم با این سه گانه . تجربه ای که دیگه تکرار نخواهد شد با هیچ بازی ای !
فرشاد شما آنلاین هم بازی کرده بودی mass effect 3 رو ؟

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
فرشاد شما آنلاین هم بازی کرده بودی mass effect 3 رو ؟

اره واسه همین 81٪ شد میدونستم باید بیشترش بکنم اما چون میخواستم سریع تر وارد جنگ نهایی بشم دیگه گفتم بریم ببینیم چی میشه ؟!!!!
اخرش هم مرد شپرد اگه یه دست دیگه انلاین میزدم میشد 85 ٪ دیگه میومد بالای 4000

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
من چظطوری باید هم Quarian ها و هم Geth ها رو زنده نگه میداشتم ؟؟ ماموریت Admiral koris رو هم رفتم !
راستی این صدای Admiral Raan هم صدای شهره آغداشلو بود ها !!

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان، من الان mass effect 3 رو دانلود کردم دو تا دی وی دی هستش یک دونه 8.5 gb و یک دونه 2 gb چجوری باید رایتش کنم؟؟؟ یک دونش رو یه دی وی دی و دیگری رو دی وی دی دیگه؟؟؟ xgd2 هست.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان، من الان mass effect 3 رو دانلود کردم دو تا دی وی دی هستش یک دونه 8.5 gb و یک دونه 2 gb چجوری باید رایتش کنم؟؟؟ یک دونش رو یه دی وی دی و دیگری رو دی وی دی دیگه؟؟؟ xgd2 هست.

Mass Effect 3 دو DVD هست و هر دوتا هم 8 گیگه ، نسخه ایی که دانلود کردی کامل نیست ، DvD 2 رو از اول گیر

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
بالاخره برای بار دوم بازیو تموم کردم .
کل نقشه های مالتی رو 100٪ کردم . لشکرم حدود 7000 بود . مسلما همه ی این کارا رو کردم که شپرد زنده بمونه . منتظر یک دموی اپیک بودم ( برای زنده موندن شپرد ) که یک دمو نشون داد که کلا به 10 ثانیه نمیرسید ! چی نشون داد ؟‌اینکه یک نفر تونست نفس بکشه !‌
واقعا فرق من که این کارا رو کردم با بقیه که نکردن یک دموی 10 ثانیه ایه ؟
واقعا لعنت به Bioware

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
کل نقشه های مالتی رو 100٪ کردم . لشکرم حدود 7000 بود . مسلما همه ی این کارا رو کردم که شپرد زنده بمونه . منتظر یک دموی اپیک بودم ( برای زنده موندن شپرد ) که یک دمو نشون داد که کلا به 10 ثانیه نمیرسید ! چی نشون داد ؟‌اینکه یک نفر تونست نفس بکشه !‌
واقعا لعنت به Bioware

بابا چه سرعتی.روزی چند ساعت بازی میکنید؟
یه سوال:
mordin رو نمیشه زنده نگه داشت و جنوفیج رو هم درمان کرد؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
واقعا لعنت به Bioware

پس چه فکر کردی که این همه آدم حاضر نشدیم 800 پوینت واسه آنلاین بدیم ؟! :d

بابا چه سرعتی.روزی چند ساعت بازی میکنید؟
یه سوال:
mordin رو نمیشه زنده نگه داشت و جنوفیج رو هم درمان کرد؟
به خاطر هیجانی که سر 1 و 2 داشتیم و روند فوق العاده این، فکر کنم بچه ها اکثرا تو 26-27 ساعت (معادل دو روزه کاری :d) تمومش کردن :d
نه نمیشه ! (مگه اینکه شرایط فوق خاصی بخواد که هنوز هیچ جا ندیدم)

آخرین ویرایش:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
با اینکه کلآ از موتور گرافیکی UE3 خوشم نمیاد ولی باید اعتراف کنم از گرافیک مَث افکت واقعا لذت بردم و مخصوصآ تو بعضی جاها واقعآ از لحاظ بصری خیلی جلب توجه میکرد.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این اسکن چیکار میکنه؟
من با این سفینه هرچی اسکن میکنم چیزی نمیشه که!

روی سیاره ها تکنولوژی و تیم و سفینه های نژاد ها و ... هست که با اسکن اگه بزنی، روی بعضی سیاره ها پیدا میشن و میری میگیری یا نجاتشون میدی

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
با اینکه کلآ از موتور گرافیکی UE3 خوشم نمیاد ولی باید اعتراف کنم از گرافیک مَث افکت واقعا لذت بردم و مخصوصآ تو بعضی جاها واقعآ از لحاظ بصری خیلی جلب توجه میکرد.

اره گرافیکش خیلی خوب شده مخصوصا چهره ها.بعضی از صحنه ها هم هستن که منو یاد dead space میندازن واقعا قشنگ ساختنش.

---------- نوشته در 09:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:14 PM ارسال شده بود ----------

پس چه فکر کردی که این همه آدم حاضر نشدیم 800 پوینت واسه آنلاین بدیم ؟! :d

به خاطر هیجانی که سر 1 و 2 داشتیم و روند فوق العاده این، فکر کنم بچه ها اکثرا تو 26-27 ساعت (معادل دو روزه کاری :d) تمومش کردن :d
نه نمیشه ! (مگه اینکه شرایط فوق خاصی بخواد که هنوز هیچ جا ندیدم)

من تازه رسیدم به همین قسمت مرگ موردین.خیلی حالم گرفته شد اون تکه ای که بهم گفت چرا زودتر نگفتی.
خیلی تا پایان بازی مونده؟چون تا اینجا رسیدم 12 ساعت طول کشید.

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان فرق اصل بازی با کپیش چیه؟
مهم ترین فرقشون اینه که اصلش پول تو جیب سازنده هاش میره ولی کپیش تو جیب مغازه دارها.
برای انلاین بازی کردن هم راحت تری چون تو جعبش یه کد هست که برای انلاین حتما باید داشته باشیش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر