Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من اصلاً از صبح که بازی رو تموم کردم اعصابم داغونه !
اصلاً کنار نمیام با این مسئله !
دوست داشتم یه بار دیگه سه گانه رو از اول شروع کنم ولی با این پایان مسخره و پر سوالی که بر جای مونده اصلاً حس دوباره بازی کردن رو ندارم و از طرفی هم تکلیف اینهمه ساعتی که پای این شاهکار گذاشتم رو نمی دونم !!!
با این حال از دوستان سه تا سوال هم دارم :
دوستان من با روندی که در پیش گرفتم میراندا مُرد و اشلی زنده موند ولی اشلی به تیمم اضافه نشد ! همچنین با اون انتخاب که باید بین تالی و Geth یکی رو انتخاب می کردم Geth رو به کشتن دادم حالا می خوام بهم بگید که باید در این سه مورد چه کارهایی می کردم که :
1- میراندا زنده بمونه
2- اشلی به تیم اضافه بشه
3- تالی و Geth هر دو زنده بمونن !

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اسپویل پایان :
میگم راستی یه اشکال دیگه ایی که پایان بازی داشت و کسی بهش اشاره نکرد ، توی تمامی پایان ها Mass Relay ها نابود میشن و این یعنی دیگه سفر بین کهکشان ها غیر ممکنه ، پس اون همه نیرو از نژاد های مختلف که داشتن توی جنگ با ریپرها کمکمون میکردن هم کنار زمین میمونند و نمیتوند به سرزمین ها و کهکشان های خودشون برگردن ، از اونجایی که زمین خودش درب و داغونه و نمیتونه به بقیه نژاد ها کمک کنه احتمال خیلی زیاد همگی منقرض میشن

در ضمن علاوه بر این اگه DLC Arrival که مربوط میشه به Mass Effect 2 رو اگه بازی کرده باشید متوجه میشید که انفجار یه Mass Relay باعث ایجاد یه Supernova میشه که میتونه کلی سیاره رو نابود کنه ( همونطوری که توی Arrival کلونی باتاریان ها به همین دلیل نابود شد ) ، خب آخر Mass Effect 3 هم که همه Mass Relay ها نابود شدن پس با این حساب کل سیارات مهم ( که همگی هم نزدیک Mass Relay ها بودن ) نابود شدن و احتمالا ما کار ریپرها رو براشون انجام دادیم و کل موجودات زنده رو کشتیم ( این توضیح میده که چرا آخر بازی سرنوشت هیچکدوم از نژاد ها رو نگفت چون در واقع نابودشون کردیم :D )

من هر طوری حساب میکنم میبینم ما با تصمیماتمون همه رو کشتیم رفته :D

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
اسپویل پایان :
میگم راستی یه اشکال دیگه ایی که پایان بازی داشت و کسی بهش اشاره نکرد ، توی تمامی پایان ها Mass Relay ها نابود میشن و این یعنی دیگه سفر بین کهکشان ها غیر ممکنه ، پس اون همه نیرو از نژاد های مختلف که داشتن توی جنگ با ریپرها کمکمون میکردن هم کنار زمین میمونند و نمیتوند به سرزمین ها و کهکشان های خودشون برگردن ، از اونجایی که زمین خودش درب و داغونه و نمیتونه به بقیه نژاد ها کمک کنه احتمال خیلی زیاد همگی منقرض میشن

در ضمن علاوه بر این اگه DLC Arrival که مربوط میشه به Mass Effect 2 رو اگه بازی کرده باشید متوجه میشید که انفجار یه Mass Relay باعث ایجاد یه Supernova میشه که میتونه کلی سیاره رو نابود کنه ( همونطوری که توی Arrival کلونی باتاریان ها به همین دلیل نابود شد ) ، خب آخر Mass Effect 3 هم که همه Mass Relay ها نابود شدن پس با این حساب کل سیارات مهم ( که همگی هم نزدیک Mass Relay ها بودن ) نابود شدن و احتمالا ما کار ریپرها رو براشون انجام دادیم و کل موجودات زنده رو کشتیم ( این توضیح میده که چرا آخر بازی سرنوشت هیچکدوم از نژاد ها رو نگفت چون در واقع نابودشون کردیم :D )

این هم یک دلیل خیلی بزرگ دیگه که نشون میده اخرش واقعی نیست ! :d
شپرد میخواسته حتی شده خودشو قربانی کنه تا همه رو نجات بده و وقتی اخر خودشو رو زمین میکشه و از هوش میره اینارو میبینه , همینی که گفتی تا دلیلی که برای ریپرها میاره و ....... همه مثل این میمونه برای سوال های خودش جواب جور کرده !
اون اخر هم اونایی رو که دوست داشته رو میبینه که نجات پیداکردن و اخر هم به یک استوره تبدیل شده !
.......
تنها امید من به این dlc هست که شایعه شده ماه دیگه قراره میاد !

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
یعنی این آهنگ آخر بازی که آریا هم چند صفحه پیش گذاشت عالی بود ! اصلا گوش میدی همه ی خاطرات بازی برات تکرار میشه !
من وقتی به بازی و اتفاقات توش فکر میکنم یه جوری میشم :((
نسخه بعدی کی میاد ؟ :d
اون مکالمه آخر بازی بین گروس و شپرد واقعا عالیه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یعنی این آهنگ آخر بازی که آریا هم چند صفحه پیش گذاشت عالی بود ! اصلا گوش میدی همه ی خاطرات بازی برات تکرار میشه !
من وقتی به بازی و اتفاقات توش فکر میکنم یه جوری میشم :((
نسخه بعدی کی میاد ؟ :d
اون مکالمه آخر بازی بین گروس و شپرد واقعا عالیه
این آخرین نسخه از Mass Effect بود ، قرار نیست نسخه دیگه ایی ازش ساخته بشه ( حداقل نه توی این برهه زمانی و اگه هم بخوان بسازن به احتمال زیاد یه MMO میسازن )

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
شاید بدرد بخوره
94337102628776748451.jpg

در مورد این یارو یکم توضیح میدین Marauder Shields
ممنون
من شماره 1 رو بازی نکردم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
گویا اعتراضات بالاخره یه نتایجی داده و Casey Hudson به چیز خوردن افتاده!:D
We also recognize that some of our most passionate fans needed more closure, more answers, and more time to say goodbye to their stories – and these comments are equally valid,” he said.
همچنین فرمودن در آینده باز هم از کامندر شپرد خواهید شنید و حداقل تا آخر امسال محتویات جدیدی برای ME3 دارن و اون رو ساپورت میکنن.
آخر شبی حال و حوصله ی ترجمه ندارم:D اینجا می تونین کل پستش رو بخونین:
Choose Language | BioWare Social Network

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
اسپویل پایان :

دقیقآ ! :D منم قبلآ گفتم که شاید اگه Reaper ها ملت رو میکشتن بهتر بود تا Mass Relay ها نابود بشن ! :D هم سفر کردن رو برای ملت سخت یا غیرممکن کرد ، هم باعث نابودی میلیون ها (میلیاردها) نفر شد ! :D

در مورد این یارو یکم توضیح میدین Marauder Shields
این یه حالت طنز داره ! :D یه سری از دشمن های بازی اسمشون Marauder هست. همونایی که Turian هستن و تبدیل به Husk شدن. بعد اونجایی که Health اینا رو نوشته ، پایینش هم نوشته Shields یعنی قبلش باید سپرش رو از بین ببری.
توی آخرین قسمت بازی که Harbinger بهمون اشعه میزنه و میترکیم ، بعد از بلند شدن و به هوش اومدن به سمت نور حرکت می کنیم و یه دفعه ناغافل یدونه Marauder جلوی ما سبز میشه ! :D ملت از این موضوع جوک ساختن و میگن این Marauder مظلوم از مدت ها پیش اون پشت کمین کرده بوده تا وقتی که شما به اونجا رسیدین ، شما رو بکشه و نذاره پایان داغون بازی رو ببینین ! =)) اسم و فامیلش هم از همون نوشته بالای سرش اومده یعنی Marauder و Shields که شده Marauder Shields ! =))
این ویدئو رو ببینین میفهمین کی هست.

گویا اعتراضات بالاخره یه نتایجی داده و Casey Hudson به چیز خوردن افتاده!:biggrin1:
ببینیم و تعریف کنیم ! :D

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من اصلاً از صبح که بازی رو تموم کردم اعصابم داغونه !
اصلاً کنار نمیام با این مسئله !
دوست داشتم یه بار دیگه سه گانه رو از اول شروع کنم ولی با این پایان مسخره و پر سوالی که بر جای مونده اصلاً حس دوباره بازی کردن رو ندارم و از طرفی هم تکلیف اینهمه ساعتی که پای این شاهکار گذاشتم رو نمی دونم !!!
با این حال از دوستان سه تا سوال هم دارم :
دوستان من با روندی که در پیش گرفتم میراندا مُرد و اشلی زنده موند ولی اشلی به تیمم اضافه نشد ! همچنین با اون انتخاب که باید بین تالی و Geth یکی رو انتخاب می کردم Geth رو به کشتن دادم حالا می خوام بهم بگید که باید در این سه مورد چه کارهایی می کردم که :
1- میراندا زنده بمونه
2- اشلی به تیم اضافه بشه
3- تالی و Geth هر دو زنده بمونن !
باید توی citidal 2 بار باهش ملاقات کنی و بار دوم کاری که میخواد و انجام بدی .
راسش اینو هنز نمیدونم ! ا سونه ها ! ولی نمیدونم .
مطمعن نیستم . احتمالا باید انتخابای پاراگونو انتخاب کنی . اون اخرش هم اونو upload کن .

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
یه نکته جالب! :)

اول بازی تو بیمارستان که میری توش یه قسمت خرید داره که یه سری کتاب هم برای فروش داره. نکته جالبش اینه که یکی از اونا کتاب اشعار مولوی (Rumi) هستش که یه سری توضیحات هم راجع به کتاب داده!

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
اونایی که بازی رو تموم کردن حتمآ این رو ببین.

83466679406477083638.gif

قبلآ عکسش رو گذاشته بودم ولی الآن ویدئو هست و جالبه که حتی رنگ هاش هم مثل رنگ های آخر ME3 عوض میشه !!! =)) حتی Starchild هم توی تیترش دیده میشه ! Starchild لقبی هست که ملت روی اون بچه هه گذاشتن ! (کلآ به این جور بچه فضایی ها میگن Starchild. مثلآ توی ادیسه فضایی هم این رو میگن) BioWare چطوری خجالت نکشیده از این کار ؟!!! اون جریان Tali رو هم که فهمیدین که BioWare یه عکس از توی اینترنت پیدا کرده و روش دستکاری کرده و مثلآ شده Tali !!!

ملت چیزهای خیلی جالبی در مورد پایان بازی میسازن که یه تعدادیش رو اینجا میذارم. تموم نکردین باز نکنین !
Reaper ها در زمان دایناسورها ! =)) =)) =))
67691223478600844001.jpg

Reaper ها بعد از اینکه توسط Shepard کنترل میشن ! lol :D

Casey Hudson پیش از عرضه بازی : ME3 طوری نخواهد بود که بتونیم بگیم چند تا پایان داره و مثلآ پایان های A و B و C رو براش بشماریم.
نتیجه :
70095594254386264841.jpg

اگه میخواین بقیه پایان های بازی رو ببینین کافیه یه کم تلویزیون یا مانیتور رو دستکاری کنین ! :D
57566853276014388908.jpg

اینم خدا بود ! =))
64496261303050618328.jpg

اینا هم جالب بود ! :D
77145916360226932803.jpg

یه هیتلر دیگه ! :D

کلآ تا حالا سابقه نداشته ملت انقدر در مورد پایان یه بازی شکایت داشته باشن. البته حق هم دارن. ME یه بازی 8 ساعته نبوده که آدم هر پایانی ببینه بگه عیبی نداره و ولش کن ! سه نسخه بوده که هرکدوم حدود 32،33 ساعت طول میکشه و خیلی ها هم هر نسخه رو 2،3 بار یا بیشتر بازی کردن تا بهترین نتیجه رو بگیرن ولی آخرش ...

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه نکته جالب! :)

اول بازی تو بیمارستان که میری توش یه قسمت خرید داره که یه سری کتاب هم برای فروش داره. نکته جالبش اینه که یکی از اونا کتاب اشعار مولوی (Rumi) هستش که یه سری توضیحات هم راجع به کتاب داده!

من که فقط خریدمشون متوجه نشدم:d.
حالا چطوری بدمشون به اشلی؟گل و شکلات و اینجور چیزا براش خریدم ولی فقط یه کتاب بهش داد

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
یه سوال :
تو citidel embessies یه جایی هست که باید بین hannar و drell یا salarian spector یکی رو انتخاب کنیم
اونایی که رفتن این ماموریتو یه راهنمایی کنن که کدوم یکی از این ها بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر