Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
یکی از مزخرفت ترین کارهایی که میشد روی بازی در آورد که نورماندی یه دفعه از کجا اونجا در اومد

از اون باحال تر این بود که مثلآ Liara توی آخرین مآموریت با من بود و توی ماشینی که با هم بودیم ترکیدیم. بعد توی Normandy هم بود ! =))
اگه توی اون بخش مُرده باشه که پس روحش توی بهشت از Normandy پیاده شده ! :D
اگه زنده باشه هم که Harbinger ضعف بینایی داشته که ندیدتش !! بعد معلوم نیست وسط دعوای Reaper ها و ملت چطوری Normandy اومده توی لندن نشسته و Liara رو بلند کرده برده !!!

الآن یه چیز دیگه به ذهنم اومد ! :D Anderson مگه توی ماشین Shepard نبود و بعد داشتیم به سمت نور میرفتیم که اشعه اومد ؟ دو ثانیه قبل از اینکه کنترل Shepard رو بعد از انفجار دستمون بگیریم Harbinger از زمین بلند میشه. Anderson هم که قبل از Shepard وارد Citadel شده. یعنی به Harbinger رشوه داده که گذاشته از جلوی چشمش رد بشه و وارد اونجا بشه ؟! به مرحوم Marauder Shields هم شیرینی داده و گذاشته رد بشه ! :D حالا بماند که چطوری سر دسته Reaper ها با اون همه تکنولوژی متوجه نشده که Shepard زنده هست و خیلی راحت وقتی Shepard داره از زمین بلند میشه ، اونم پرواز میکنه و میره ! :D یعنی Reaper ها به یه طیاره ای که مردم غیر نظامی توش بودن (مرحله اول) رحم نکردن ، ولی براشون مهم نیست که دو نفر (یکی Shepard و یکی هم یه بنده خدایی که داره دست و پا میزنه) کنار اون نوره زنده موندن ؟! :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
مگه میراندا مُرد ؟! برای من که زنده موند :D
جون من بگو چیکار کردی میراندا زنده موند ؟ من خیلی ناراحت شدم وقتی مرد . تو شماره دوم با کی رابطه داشتی ؟ من با میراندا بودم بعد اوایل شماره 3 گفتم که دیگه نمیتونم با تو باشم بعد اونم گریه کرد . امکانش هست که به خاطر این کارم مرده باشه ؟ مال تو چجوری شد نمرد ؟ چیکار کردی ؟

خب عزیز دلم اگه تموم نکردی باز نکن دیگه
biggrin1.gif
کسایی که تموم کردن بخونند
آریا با همه حرفات توی این پست و پست قبلی موافقم

Mass Effect 3 یه شاهکار بود که متاسفانه Bioware نتونست یه پایان درست و حسابی براش بسازه ، بزار به چندتا از لحظا فوق العاده زیبای بازی اشاره کنم شاید این پایان داغونش از ذهنمون اومد بیرون
biggrin1.gif
yahoo_22.gif

بهترین صحنه بازی به نظرم همون تصمیمی گیری بین Geth ها و Quarian هاست و بهترین دیالوگ که هنوزم با فکر کردن بهش بغض گلوم رو میگیره :
Legion : Does This Unit Have A soul ?!
Tali : Yes It Does Legion

بعد از این صحنه یکی از قشنگترین لحظات بازی لحظه مرگ Thane بود ، اون موقع که با پسرش داریم براش دعا میخونیم ، بعدش شپرد میپرسه مگه قبلا خود Thane از خدای خودش طلب بخشش نکرده ؟! و بعد پسرش میگه اون برای بخشش خودش دعا نمیخونه داره برای بخشش تو دعا میخونه

بعضی وقتا انجام دادن یه کار خاصی توی بازی به گیمر احساس خیلی خوبی میده طوری که مهم نیست چندبار یه بازی رو تکرار میکنه هر دفعه به اونجا رسید دوباره همون عمل قبلی خودش رو تکرار میکنه ، برای من لحظه کشتن Kai Leng ، مطمئنم حتی اگه بار ها بازی رو تموم کنم موقع کشتن Kai Leng گزینه Renegade رو انتخاب میکنم چون : This Was For Thane You Bastard

پست خیلی طولانی شد
biggrin1.gif
فقط این یکی رو بگم دیگه فعلا همینا کافیه
biggrin1.gif

قشنگترین جمله ایی که توی Mass Effect میشنویم رو دوست قدیمی مون Garrus بهمون میگه : Go Out There And Give Them Hell You Were Burn To Do This

دوستان اگه لحظه های بیادموندنی از Mass Effect 3 دارن بگن تا این پایان داغون از ذهنمون دور بشه
biggrin1.gif
آخر بازی شپرد به گروس میگه if i was at thet bar and you are not , I'll look down for you ... واقعا اشک تو چشام حلقه زد + اون آهنگی که موردین قبل از مردنش خوند و وقتی بهش اون آخرین ماموریت رو دادم گفت این ماموریت سنگینی هست ولی چرا اینو به گردن من سپردی . واقا صحنه های تاثیر گذاری داشت . پایان بازی هم من وسطی رو انتخاب کردم و شپرد خودشو فدا کرد تا این cycle تموم بشه و تا آخر ارگانیکها با سینتتیک ها در آرامش زندگی کنن . به نظرم آخر بازی بد نبود به جز اون افتضاح آنلاین بازی کردن . فقط این که نفهمیدم سر بقیه چی اومد خیلی ناراحتم کرد :(

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
از اون باحال تر این بود که مثلآ Liara توی آخرین مآموریت با من بود و توی ماشینی که با هم بودیم ترکیدیم. بعد توی Normandy هم بود ! =))
اگه توی اون بخش مُرده باشه که پس روحش توی بهشت از Normandy پیاده شده ! :biggrin1:
اگه زنده باشه هم که Harbinger ضعف بینایی داشته که ندیدتش !! بعد معلوم نیست وسط دعوای Reaper ها و ملت چطوری Normandy اومده توی لندن نشسته و Liara رو بلند کرده برده !!!

الآن یه چیز دیگه به ذهنم اومد ! :biggrin1: Anderson مگه توی ماشین Shepard نبود و بعد داشتیم به سمت نور میرفتیم که اشعه اومد ؟ دو ثانیه قبل از اینکه کنترل Shepard رو بعد از انفجار دستمون بگیریم Harbinger از زمین بلند میشه. Anderson هم که قبل از Shepard وارد Citadel شده. یعنی به Harbinger رشوه داده که گذاشته از جلوی چشمش رد بشه و وارد اونجا بشه ؟! به مرحوم Marauder Shields هم شیرینی داده و گذاشته رد بشه ! :biggrin1: حالا بماند که چطوری سر دسته Reaper ها با اون همه تکنولوژی متوجه نشده که Shepard زنده هست و خیلی راحت وقتی Shepard داره از زمین بلند میشه ، اونم پرواز میکنه و میره ! :biggrin1: یعنی Reaper ها به یه طیاره ای که مردم غیر نظامی توش بودن (مرحله اول) رحم نکردن ، ولی براشون مهم نیست که دو نفر (یکی Shepard و یکی هم یه بنده خدایی که داره دست و پا میزنه) کنار اون نوره زنده موندن ؟! :biggrin1:
آره این سوتی ها رو برای منم داشت :D اشلی توی گروه بود وقتی ترکیدیم ولی بعدش توی سفینه ظاهر شد :D

کلا آخرش خیلی سوتی داشت :D اون Catalyst که کلا یه معما بود ؟ کی درستش کرده ؟ چرا به این شکل در اومده ؟ چه بلایی سر سازنده های خودش اومده ؟

ولی خودمونیما توی اون سیاره هه از هر نژاد یه نفر گذاشتیم برای همین راحت میتونند تولید مثل کنند :D الان یه چیزی یادم افتاد که دوباره توی Ending بهش نپرداختن ، اگه یادتون باشه تالی گفت Geth ها دارن بهشون کمک میکنند تا دیگه لازم نباشه از این لباسها استفاده کنند و حالا اگه ما توی Ending بزنیم Geth ها رو هم بکشیم تکلیف Quarian ها چی میشه ؟! یعنی اونا همینطوری تا آخر عمرشون باید توی اون لباس های مخصوص بمونند ؟!

جون من بگو چیکار کردی میراندا زنده موند ؟ من خیلی ناراحت شدم وقتی مرد . تو شماره دوم با کی رابطه داشتی ؟ من با میراندا بودم بعد اوایل شماره 3 گفتم که دیگه نمیتونم با تو باشم بعد اونم گریه کرد . امکانش هست که به خاطر این کارم مرده باشه ؟ مال تو چجوری شد نمرد ؟ چیکار کردی ؟

آخر بازی شپرد به گروس میگه if i was at thet bar and you are not , I'll look down for you ... واقعا اشک تو چشام حلقه زد + اون آهنگی که موردین قبل از مردنش خوند و وقتی بهش اون آخرین ماموریت رو دادم گفت این ماموریت سنگینی هست ولی چرا اینو به گردن من سپردی . واقا صحنه های تاثیر گذاری داشت . پایان بازی هم من وسطی رو انتخاب کردم و شپرد خودشو فدا کرد تا این cycle تموم بشه و تا آخر ارگانیکها با سینتتیک ها در آرامش زندگی کنن . به نظرم آخر بازی بد نبود به جز اون افتضاح آنلاین بازی کردن . فقط این که نفهمیدم سر بقیه چی اومد خیلی ناراحتم کرد :(
خب دل بچه رو شکوندی دیگه :D من توی نسخه دوم به اشلی وفادار موندم و با هیچکس رابطه نداشتم ( سیو های زیادی دارم ولی توی این یکی وفادار بودم :D ) و توی نسخه سوم هم همه اش با مهربونی حرف زدم :D توی اون ماموریت خودش هم زد پدرش رو کشت

آره کلا حرف های Garrus و شپرد خیلی باحاله ، واقعا عین دوتا رفیق قدیمی با همدیگه رفتار میکنند

راستی کس دیگه ایی هم تونست تالی رو با Garrus جور کنه ؟ :D باهانه آوردنشون خیلی باحال بود :D =))

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آره این سوتی ها رو برای منم داشت :D اشلی توی گروه بود وقتی ترکیدیم ولی بعدش توی سفینه ظاهر شد :D

کلا آخرش خیلی سوتی داشت :D اون Catalyst که کلا یه معما بود ؟ کی درستش کرده ؟ چرا به این شکل در اومده ؟ چه بلایی سر سازنده های خودش اومده ؟

ولی خودمونیما توی اون سیاره هه از هر نژاد یه نفر گذاشتیم برای همین راحت میتونند تولید مثل کنند :D الان یه چیزی یادم افتاد که دوباره توی Ending بهش نپرداختن ، اگه یادتون باشه تالی گفت Geth ها دارن بهشون کمک میکنند تا دیگه لازم نباشه از این لباسها استفاده کنند و حالا اگه ما توی Ending بزنیم Geth ها رو هم بکشیم تکلیف Quarian ها چی میشه ؟! یعنی اونا همینطوری تا آخر عمرشون باید توی اون لباس های مخصوص بمونند ؟!

خب دل بچه رو شکوندی دیگه :D من توی نسخه دوم به اشلی وفادار موندم و با هیچکس رابطه نداشتم ( سیو های زیادی دارم ولی توی این یکی وفادار بودم :D ) و توی نسخه سوم هم همه اش با مهربونی حرف زدم :D توی اون ماموریت خودش هم زد پدرش رو کشت

آره کلا حرف های Garrus و شپرد خیلی باحاله ، واقعا عین دوتا رفیق قدیمی با همدیگه رفتار میکنند

راستی کس دیگه ایی هم تونست تالی رو با Garrus جور کنه ؟ :D باهانه آوردنشون خیلی باحال بود :D =))
آره بابا رفتم یهو اتاق گروس دیدم داره با تالی .... :D تا من دیدن زبونشون بند اومد . منم به روی خودم نیاوردم و آرزوی خوشبختی کردم :D واسه من چرا هم geth ها زنده موندن و هم quarian ها ؟ آخه شما میگفتین یکیشون از بین میره .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آره بابا رفتم یهو اتاق گروس دیدم داره با تالی .... :D تا من دیدن زبونشون بند اومد . منم به روی خودم نیاوردم و آرزوی خوشبختی کردم :D واسه من چرا هم geth ها زنده موندن و هم quarian ها ؟ آخه شما میگفتین یکیشون از بین میره .

من گفتم Geth ها میمیرن؟! اگه منظورت به ماموریت Quarian هاست که میشه زنده نگهشون داشت و بینشون صلح ایجاد کرد ( که فکر کنم همگی تونستیم اینکار رو انجام بدیم :D )
نکنه منظورت پست بالایی منه :D اونجا منظورم یکی از تصمیمات آخر بازیه ، اگه بری اون دستگاه رو بترکونی ( همون قرمزه :D ) هم Reaper ها میمیرن و هم Geth ها

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
این رو حتمآ بخونین ! سوالات خیلی جالبی مطرح کرده ، مثلآ :
چرا Shepard بعد از این همه سختی کشیدن و چند سال مبارزه با Reaper ها ، وقتی به سازنده اون ها میرسه انقدر راحت حرف هاش رو میپذیره و براش عجیب نیست که کسی که میخواسته موجودات زنده رو قتل عام کنه ، به همین راحتی 3 تا انتخاب میذاره جلوش که یکیشون هم نابودی Reaper ها هست !!
یا مثلآ نوشته که چرا Catalyst و سازنده هاش یه راه خیلی خیلی آسون تر رو انتخاب نکردن ؟ به جای اینکه هر 50 هزار سال سختی بکشن و بیان موجودات زنده رو منهدم کنن ، روبات ها رو منهدم کنن ! خیلی آسون تره چون هم تعدادشون کمتره ، هم راحت تر قابل شناسایی هستن.
یا اینکه کلآ Crucible چطوری ساخته شده ؟! وقتی هیچ کسی قبل از Shepard نرفته اون بالا و نمیدونه اون بالا چه خبره که یه مکانیزمی برای وصل شدن Crucible به Citadel بسازه ، چطوری طراحیش کردن ؟!

اگه یادتون باشه تالی گفت Geth ها دارن بهشون کمک میکنند تا دیگه لازم نباشه از این لباسها استفاده کنند و حالا اگه ما توی Ending بزنیم Geth ها رو هم بکشیم تکلیف Quarian ها چی میشه ؟! یعنی اونا همینطوری تا آخر عمرشون باید توی اون لباس های مخصوص بمونند ؟!
آره دیگه بندگان خدا باید همون طوری بمونن ! :D
خیلی جالبه که دلیل Catalyst برای حمله Reaper ها این هست که روبات ها بر موجودات زنده غلبه میکنن و برای همین باید موجودات زنده پیشرفته رو کشت. ولی توی همین ME3 دیدیم که روبات ها (Geth ها) نه تنها دشمن نیستن ، بلکه دارن به Quarian هایی که بهشون ظلم کردن هم کمک میکنن !! از اول هم Geth ها مشکل ساز نبودن و فقط Heretic هاشون مشکل داشتن. خود Quarian ها این بدبختا رو به محض پرسیدن یه سوال زیر حمله قرار دادن.

راستی کس دیگه ایی هم تونست تالی رو با Garrus جور کنه ؟ :biggrin1: باهانه آوردنشون خیلی باحال بود :biggrin1: =))
اون تیکه محشر بود ! =)) یکی اون ، یکی هم مستی Tali ! =))

نظرسنجی در مورد پایان بازی توی فروم رسمی BioWare
تموم نکردین توی لینک نرین !
91% یعنی 52112 نفر مخالف پایان هستن
6% یعنی 3648 نفر میگن پایان خوبه ولی دوست داشتیم Normandy روی زمین یا یه جایی نزدیک Shepard بشینه.
2% (!) یعنی 1197 نفر هم مشکلی با پایان نداشتن و به نظرشون خیلی هم خوبه ! :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من گفتم Geth ها میمیرن؟! اگه منظورت به ماموریت Quarian هاست که میشه زنده نگهشون داشت و بینشون صلح ایجاد کرد ( که فکر کنم همگی تونستیم اینکار رو انجام بدیم :D )
نکنه منظورت پست بالایی منه :D اونجا منظورم یکی از تصمیمات آخر بازیه ، اگه بری اون دستگاه رو بترکونی ( همون قرمزه :D ) هم Reaper ها میمیرن و هم Geth ها
پس حتما آریا میگفت که یه جا هست باید بین گس ها و کواریان ها یکیشونو انتخاب کنی حتی وقتی کواریان رو انتخاب مبکنی لیجن از تالی میپرسه شما روح دارین و تالی میگه بله داریم . آریا گفت اگه ماموریت save the admiral رو نرفته باشی این گزینه ها میاد وگرنه اگه اون ماموریت رو رفته باشی هر دو تا نژاد زنده میمونن :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این رو حتمآ بخونین ! سوالات خیلی جالبی مطرح کرده ، مثلآ :
چرا Shepard بعد از این همه سختی کشیدن و چند سال مبارزه با Reaper ها ، وقتی به سازنده اون ها میرسه انقدر راحت حرف هاش رو میپذیره و براش عجیب نیست که کسی که میخواسته موجودات زنده رو قتل عام کنه ، به همین راحتی 3 تا انتخاب میذاره جلوش که یکیشون هم نابودی Reaper ها هست !!
یا مثلآ نوشته که چرا Catalyst و سازنده هاش یه راه خیلی خیلی آسون تر رو انتخاب نکردن ؟ به جای اینکه هر 50 هزار سال سختی بکشن و بیان موجودات زنده رو منهدم کنن ، روبات ها رو منهدم کنن ! خیلی آسون تره چون هم تعدادشون کمتره ، هم راحت تر قابل شناسایی هستن.
یا اینکه کلآ Crucible چطوری ساخته شده ؟! وقتی هیچ کسی قبل از Shepard نرفته اون بالا و نمیدونه اون بالا چه خبره که یه مکانیزمی برای وصل شدن Crucible به Citadel بسازه ، چطوری طراحیش کردن ؟!

آره دیگه بندگان خدا باید همون طوری بمونن ! :D
خیلی جالبه که دلیل Catalyst برای حمله Reaper ها این هست که روبات ها بر موجودات زنده غلبه میکنن و برای همین باید موجودات زنده پیشرفته رو کشت. ولی توی همین ME3 دیدیم که روبات ها (Geth ها) نه تنها دشمن نیستن ، بلکه دارن به Quarian هایی که بهشون ظلم کردن هم کمک میکنن !! از اول هم Geth ها مشکل ساز نبودن و فقط Heretic هاشون مشکل داشتن. خود Quarian ها این بدبختا رو به محض پرسیدن یه سوال زیر حمله قرار دادن.

اون تیکه محشر بود ! =)) یکی اون ، یکی هم مستی Tali ! =))

نظرسنجی در مورد پایان بازی توی فروم رسمی BioWare
تموم نکردین توی لینک نرین !
91% یعنی 52112 نفر مخالف پایان هستن
6% یعنی 3648 نفر میگن پایان خوبه ولی دوست داشتیم Normandy روی زمین یا یه جایی نزدیک Shepard بشینه.
2% (!) یعنی 1197 نفر هم مشکلی با پایان نداشتن و به نظرشون خیلی هم خوبه ! :D
آریا اینی که گذاشتی برای من باز نمیشه :| آدرس سایت اصلیش رو بفرست :D

کلا وجود Catalyst اشکال زیادی توی داستان ایجاد کرد ، یعنی واقعا نمیتونستن یه پایان بهتره برای بازی بسازن ؟! نه به کل سری که اون همه با هیجان و زیبا و غنی ساخته شده بود نه به این پایان آبکیش :|

راستی میدونستی اگه با Tali رابطه ایجاد کنی بهت یه عکس از خودش رو میده :D عکس مربوط میشه به یه انسان پس نشون میده که Quarian ها شباهت زیادی به انسان ها دارن

آره اون تیکه مستی تالی هم خیلی جالب بود =)) علاوه بر اون اونجایی که اشلی زیاده روی کرده بود افتاده بود روی زمین هم من مردم از خنده =))

علاوه بر اینا اون لحظه ایی که شپرد با گروس رفتن تیراندازی بعدش عمدا شپرد نشونه رو نزد ، واقعا صحنه زیبا و تاثیر گذاری بود

من موندم اونایی که توی این نظرسنجی با پایان موافقا اصلا نسخه های قبلی رو بازی کردن ؟! خداییش چطور میشه یه فن ME باشی و از این پایان خوشت بیاد

راستی کسی نمیدونه اونایی که مود Action رو انتخاب کردن کدوم پایان رو میبینند ؟!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کلا وجود Catalyst اشکال زیادی توی داستان ایجاد کرد ، یعنی واقعا نمیتونستن یه پایان بهتره برای بازی بسازن ؟! نه به کل سری که اون همه با هیجان و زیبا و غنی ساخته شده بود نه به این پایان آبکیش :|

راستی میدونستی اگه با Tali رابطه ایجاد کنی بهت یه عکس از خودش رو میده :D عکس مربوط میشه به یه انسان پس نشون میده که Quarian ها شباهت زیادی به انسان ها دارن

آره اون تیکه مستی تالی هم خیلی جالب بود =)) علاوه بر اون اونجایی که اشلی زیاده روی کرده بود افتاده بود روی زمین هم من مردم از خنده =))

علاوه بر اینا اون لحظه ایی که شپرد با گروس رفتن تیراندازی بعدش عمدا شپرد نشونه رو نزد ، واقعا صحنه زیبا و تاثیر گذاری بود

من موندم اونایی که توی این نظرسنجی با پایان موافقا اصلا نسخه های قبلی رو بازی کردن ؟! خداییش چطور میشه یه فن ME باشی و از این پایان خوشت بیاد

راستی کسی نمیدونه اونایی که مود Action رو انتخاب کردن کدوم پایان رو میبینند ؟!
اکشن هم انتخابای حساس و حیاتی رو به عهده بازیباز میزاره . داداش من اکشن بازی میکنه و اکثر انتخابا renegade هستن تو اکشن . ولی جدا از پایان بازی . واقعا خیلی خفن بود مس افکت 3 در کل به غیر از پایان . مگه نه ؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا کسایی که تموم کردن این رو بخونند تا کاملا متوجه بشن پایان بازی چه اشکالات بزرگی داره =)) :|
Mass Effect 3 Ending-Hatred: 5 Reasons The Fans Are Right | GameFront

اکشن هم انتخابای حساس و حیاتی رو به عهده بازیباز میزاره . داداش من اکشن بازی میکنه و اکثر انتخابا renegade هستن تو اکشن . ولی جدا از پایان بازی . واقعا خیلی خفن بود مس افکت 3 در کل به غیر از پایان . مگه نه ؟

درست میگی امین جان ، Mass Effect 3 واقعا یه شاهکار بود که Bioware نتونست یه پایان در حد اون درست کنه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چه جوری باید اون درصد رو از 50 بالاتر برد ؟

باید آنلاین بازی کنی بدون آنلاین روی 50 میمونه

برای آنلاین بازی کردن هم به اکانت Gold و همچنین 800 پوینت مایکروسافت احتیاج داری

---------- نوشته در 08:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 PM ارسال شده بود ----------

دوستانی که مشتاقن قیافه اصلی تالی رو ببینند ، اسپویل رومنس تالی :

اگه توی نسخه سوم با تالی رومنس داشته باشید عکس زیر رو بهتون میده که شپرد میزاره کنار تخت خوابش
kfc2naysx3tm6zy5bt3o.jpg

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا کسایی که تموم کردن این رو بخونند تا کاملا متوجه بشن پایان بازی چه اشکالات بزرگی داره =)) :|
Mass Effect 3 Ending-Hatred: 5 Reasons The Fans Are Right | GameFront
ینی قبل از این که این 5 دلیل رو بخونم شک داشتم که برم شکایت کنم از bioware ولی بعد از خوندن این 5 تا شکم به یقین تبدیل شد . آخه یجورایی در پایان بازی احساساتی شدم و از خیلی از عیبا چشم پوشی کردم و گریه کردن نمیزاشت به چیزای دیگه فکر کنم :D ولی حالا که یکی یکی یادم میوفته با خوندن این 5 دلیل میبیتم چه سوتی های بزرگی داد bioware و چه خیانتی به ما که دونسخه قبلی رو 3 بار تموم کردیم کرده . نا مرد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستانی که تموم نکردن نخونند :
در مورد تالی ـه ( نمیخوای چیزی بدونی نخون :D )
خب عکس تالی که بالا تر گذاشتم نیمه درست بود ( با تشکر از آریا برای اصلاح کردن عکس :D )

عکس سمت راست مربوط میشه به تالی و عکس سمت چپ هم عکس اصلی اون خانومه که Bioware تغییرش داده و کردتش عکس تالی :D ( چی شد :D )
16323981907900205683.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر