Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
در مورد پایان بازی : لطفا جواب بدین (آریا - علی - امیر علی ... :((
چرا اینجوری شد ؟ واقعا خیلی ناراحت شدم :( الان من از بین اون 3 راه وسطی رو انتخاب کردم و شپرد خودشو فدا کرد و ارگانیک ها با سینتتیک ها قاطی شدن و اندرسون هم مرد و ... تو اون 2 تا راه که باقی مونده چه اتفاقی میوفته ؟ این شپرد در هر صورت میمیره ؟ چیکار کنیم زنده بمونه . دوستان در مورد آنلاین بازی کردن میگفت . جریان چیه کلا ؟ میشه کامل توضیح بدین ؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام دوستان یکی از این رفیقام اول بازی گیر کرده همون جایی که تو مپ 1.2.3.4.5 عدد هست باید کجا بره چی کار کنه ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

فکر کنم اونجایی که برای اولین بار میره سیتادل.اول بره سراغ اسانسور که انتهای راهرو هست و بره به سمت بیمارستان تا اشلی رو ببینه بعد بره امبسی تا با کانسیل حرف بزنه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
در مورد پایان بازی : لطفا جواب بدین (آریا - علی - امیر علی ... :((
چرا اینجوری شد ؟ واقعا خیلی ناراحت شدم :( الان من از بین اون 3 راه وسطی رو انتخاب کردم و شپرد خودشو فدا کرد و ارگانیک ها با سینتتیک ها قاطی شدن و اندرسون هم مرد و ... تو اون 2 تا راه که باقی مونده چه اتفاقی میوفته ؟ این شپرد در هر صورت میمیره ؟ چیکار کنیم زنده بمونه . دوستان در مورد آنلاین بازی کردن میگفت . جریان چیه کلا ؟ میشه کامل توضیح بدین ؟
قرمزه، Reaper ها رو به همراه خود شپارد منفجر نابود میکنه ! آبیه هم شپارد مثل اونا در میاد و کنترلشون میکنه
تو همش هم Mass Rely ها نابود میشن و امکان سفر رو از بین میبرن. هیچکس هم تکنولوژی ساختشون رو نداره
زیر 2500 تا زمین هم نابود میشه

بازی رو اگه تموم کردین بخونین :

اگه مولتی نرین، امتیاز نصف میشه و همه میدونیم
در هر حال امتیاز بالای 6000 تا بیارین حتی اگر هم نصف بشه میتونین شپارد رو زنده نگه دارین
با این امتیاز برین و اجازه بدین Illusive Man بزنه "اندرسون" رو بکشه و بعد بزنین. بعد هم قرمز یا نابود شدن Reaper ها رو انتخاب کنین تا زنده بمونه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
قرمزه، Reaper ها رو به همراه خود شپارد منفجر نابود میکنه ! آبیه هم شپارد مثل اونا در میاد و کنترلشون میکنه
تو همش هم Mass Rely ها نابود میشن و امکان سفر رو از بین میبرن. هیچکس هم تکنولوژی ساختشون رو نداره
زیر 2500 تا زمین هم نابود میشه

بازی رو اگه تموم کردین بخونین :

اگه مولتی نرین، امتیاز نصف میشه و همه میدونیم
در هر حال امتیاز بالای 6000 تا بیارین حتی اگر هم نصف بشه میتونین شپارد رو زنده نگه دارین
با این امتیاز برین و اجازه بدین Illusive Man بزنه "اندرسون" رو بکشه و بعد بزنین. بعد هم قرمز یا نابود شدن Reaper ها رو انتخاب کنین تا زنده بمونه
آخه من 7000 و خورده ای بودم و وسطی رو انتخاب کردم ولی شپرد باز مرد . فقط با این حالت که گفتین بزارم ایلوسیو من اندرسون رو بکشه فقط در این حالت شپرد زنده میمونه ؟ حتی اگه بالای 6000 تا باشی؟

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
من بازی رو تموم کردم و چند تا سوال دارم :
1. بهترین حالت پایان بازی چیه ؟
2. نمیشه هم کوواریون ها و هم گث ها رو نگه داشت ؟
3. آیا آخر بازی همه هم تیمی ها میمیرن ؟
4. وقتی اون آخر با ایلوسیو من صحبت می کنیم چند تا گزینه میاد که برای من خاموش بودن . اگه روشن بودن آیا تو پایان بازی می تونستن تاثیر بذارن

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من بازی رو تموم کردم و چند تا سوال دارم :
1. بهترین حالت پایان بازی چیه ؟
2. نمیشه هم کوواریون ها و هم گث ها رو نگه داشت ؟
3. آیا آخر بازی همه هم تیمی ها میمیرن ؟
4. وقتی اون آخر با ایلوسیو من صحبت می کنیم چند تا گزینه میاد که برای من خاموش بودن . اگه روشن بودن آیا تو پایان بازی می تونستن تاثیر بذارن
1) همه زنده میمونن و Reaper ها نابود میشن
2) چرا میشه و امتیازش هم به نسبت زیاد مهمه
3) نه بستگی به بازی داره
4) تاثیر داره

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
آخه من 7000 و خورده ای بودم و وسطی رو انتخاب کردم ولی شپرد باز مرد . فقط با این حالت که گفتین بزارم ایلوسیو من اندرسون رو بکشه فقط در این حالت شپرد زنده میمونه ؟ حتی اگه بالای 6000 تا باشی؟
دوست عزيز چند بار من توضيح دادم يه درصدي هست به نامه readinnes كه هر رقمي باشه توي اون war assets ضرب ميشه اگه ٤٠٠٠ به بالا شد ميتونين شپرد رو زنده نگه داريد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
منم بازی رو تموم کردم و با تک تک حرف های آریا توی این پست موافقم
BioWare خیلی چیزها در مورد این بازی گفته بود و بهشون عمل نکرد ! :| ولی این یکی دیگه خیلی ناراحت کننده بود.
یعنی رسمآ کسی که سراغ مآموریت های فرعی نمیره و فقط آنلاین بازی میکنه ، پایانی که میبینه از ما بهتره !!

بازی رو که تموم کردین این اسپویلر رو باز کنین. در مورد وعده های BioWare هست :
روی عددها کلیک کنین تا به لینکش بره.
1. داستان بازی کاملآ بر اساس تجربه ها و عملکرد شما در طول این سری به پایان میرسه.
به هیچ وجه این طور نبود. هرکسی که فقط یه نسخه هم بازی کرده بود جلوش 3 تا پایان رو میذاشتن. تنها فرقش توی یه چیزایی مثل مرگ شپرد بود که اونم به نسخه سوم و آنلاین بازی کردن بستگی داشت نه نسخه های قبلی.

2. تصمیم شما در مورد Rachni ها تآثیر زیادی روی داستان ME3 میذاره و حتی در نبرد پایانی با Reaper ها هم تآثیرگذار هست.
دروغ محض. اولآ اگه ملکه Rachni ها رو توی 1 بکشیم ، توی 3 یه دفعه Cerberus از توی لُپ لُپ یه ملکه جدید درمیاره. دومآ اصلآ تآثیر خاصی روی داستان و پایان بازی نمیذاره و فقط به تعداد نیروها اضافه میکنه که اونم اگه اضافه نشه و به جاش نیروهای دیگه اضافه بشه فرقی نمیکنه.

3. بازی پایان های خیلی زیاده. چطوری فکر می کنین ما میذاریم شپردی که شما در طول 3 بازی باهاش کار کردین ، با شپردی که بقیه باهاش بازی کردن یه تجربه یکسان رو در نهایت رقم بزنه ؟
اینم هیچی. بازی کلآ 3 تا پایان اصلی داره و چند تا چیز فرعی مثل زنده موندن شپرد و اندرسون هم هست. همه پایان های اصلی برای همه بازیکن ها قابل انتخابه و زنده موندن شپرد و ... هم فقط به EMS بستگی داره که باز به آنلاین مربوطه.

4. شما جواب همه چیز رو در پایان بازی متوجه میشین.
آره جدآ متوجه شدیم.

5. افرادی که وقت زیادی روی شخصیت ها و داستان های پس زمینه بازی گذاشتن ، در نهایت به سرنوشت همه چی دست پیدا میکنن. این موضوع برای افراد مختلف با عملکردهای مختلف فرق میکنه.
بله درست می فرمایین. اصلآ نفهمیدیم چی به سر 90% شخصیت های بازی اومد. معلوم نشد این همه هم تیمی که توی 100 ساعت باهاشون همراه بودیم چی شدن.
به شخصه مرگ شپرد برام مهم نیست و اتفاقآ انتظارش رو هم داشتم. ولی نمیشد دو ثانیه اعضای تیم و افرادی که این همه وقت باهاشون بودیم رو نشون بدن ؟ حتی سر بریده ـشون رو هم نشون میدادن بهتر از این بود که این طوری راحت ازشون بگذرن و هیچی نگن.

6. پایان های بازی خیلی زیاد و متفاوت هست و این طوری نیست که چند تا پایان داشته باشیم که همه اون ها رو ببینن. تنوع در پایان ها نسبت به عملکرد بازیکن خیلی زیاده.
خیلی هم خوب. دروغ تو روز روشن ؟

7. فن های بازی Mass Effect هم به اندازه ما در داستان بازی سهم داشتن.
دقیقآ برای همینه که این پایان رو بهشون تحویل دادین و کاری کردین که اعتراض به پایان بازی رکوردها رو بشکونه.

کسایی که تموم نکردن نخونند :
کل بازی یه طرف این 10 دقیقه آخرش هم یه طرف

اصلا این 10 دقیقه آخر گند زدن به داستان و پایان بازی ، Mass Effect به این بزرگی فقط سه تا پایان اونم که دوتاش تقریبا عین همدیگه است

مردن شپرد برای منم زیاد مهم نبود بیشتر دوست داشتم بدونم چه بلایی سر بقیه اعضای گروه میاد

در کل از Bioware برای آشنا کردنمون با دنیای شگفت انگیز مس افکت و شخصیت هاش ممنونم ولی به نظرم پایان این بازی رو میتونستن خیلی بهتر از این درست کنند ، علاوه بر اون امیدوارم این نسخه واقعا پایان Mass Effect باشه و دیگه خبری از اون نشنویم ، بهتره که این سری توی اوج تموم بشه ( هرچند پایانش میتونست خیلی بهتر باشه )

امیدوارم به زودی Ip و دنیایی جدیدی از Bioware ببینیم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
تموم نکردین باز نکنین !

His name was Marauder Shields
به یاد این عزیز :(

vbulj.jpg

np5cg9.jpg

a03.jpg

RIP

این رو هم همین طور (هرچند اسپویل نمیکنه ولی به هر حال) :
یه نفر رفته به Federal Trade Commission (فکر کنم میشه همون سازمان حمایت از حقوق خریداران و اینا) و از BioWare شکایت کرده ! =)) درسته که خیلی ها از پایان بازی ناراضی بودن ولی این یکی دیگه خیلی حالش خراب بوده ! :D
دلیل شکایتش هم این بوده که سازنده های بازی توی صحبت ها و مصاحبه هاشون چیزهایی در مورد پایان بازی گفته بودن که بهش عمل نکردن و حالا BioWare و EA باید جوابگو باشن ! =))

این هم مربوط به DLC میشه که یه شخصیت جدید رو به بازی اضافه میکنه. اگه DLC رو ندارین و میخواین بعدآ تهیه کنین ، اسپویلر رو باز نکنین. چند تا از دیالوگ های اون شخصیت رو نوشتم ! :D
ایشون یه Prothean به نام Javik هست که بعد از 50 هزار سال از خواب مصنوعی بیدار میشه ! :D برای همین از اتفاقاتی که توی این 50 هزار سال افتاده خیلی متعجب هست و خب در طول این مدت هم مطمئنآ تکامل موجودات زیاد بوده ! همین موضوع باعث میشه دیالوگ های محشری داشته باشه !
مثلآ اونجایی که با Liara و Garrus رفتم سراغش ، وقتی بیدار شد و تونست بعد از یه مدت خودش رو کنترل کنه ، تعجب کرد و گفت چطوری انسان ها و Asari ها و Turian ها انقدر تکامل پیدا کردن ؟! :D بعد Shepard بهش گفت Salarian ها هم همین طور . اونم حیرت کرد و گفت همون مارمولک های مگس خوار رو میگی ؟! =))
یه جای دیگه دوباره داشت در مورد Salarian ها حرف میزد و گفت اینا زمان ما با زبونشون چشماشون رو لیس میزدن (پاک میکردن) ! =)) =)) =)) یه قسمت هم Wrex جلوی یکی از دانشمندهای Salarian میگه من جیگر Salarian ها رو خام ترجیح میدم بخورم ! بعد این یارو هم میگه زمان ما هم Salarian ها خوراک خوشمزه ای بودن ! =))
یا مثلآ یه تیکه اومده بود توی Citadel ، بعد ملت جمع شدن و از اینکه دارن یه Prothean رو می بینن تعجب کرده بودن. بعد یه بحثی شد و این گفت Shepard جنگجوی خیلی خوبیه. البته نسبت به انسان بودنش ! چون انسان ها زمان ما غارنشین بودن ! =))
از Legion هم خیلی بد میگفت ! :D هر دفعه میرفتی پیشش میگفت چرا این رو وارد مآموریت کردی و برو سریع از سفینه بندازش بیرون ! :D
باحالیش اینه که همه اینا رو با قیافه جدی میگه نه شوخی ! :D لهجه ـش هم خداست !!! :D

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تموم نکردین باز نکنین !

vbulj.jpg

np5cg9.jpg

a03.jpg

RIP

یه نفر رفته به Federal Trade Commission (فکر کنم میشه همون سازمان حمایت از حقوق خریداران و اینا) و از BioWare شکایت کرده ! =)) درسته که خیلی ها از پایان بازی ناراضی بودن ولی این یکی دیگه خیلی حالش خراب بوده ! :D
دلیل شکایتش هم این بوده که سازنده های بازی توی صحبت ها و مصاحبه هاشون چیزهایی در مورد پایان بازی گفته بودن که بهش عمل نکردن و حالا BioWare و EA باید جوابگو باشن ! =))

این هم مربوط به DLC میشه که یه شخصیت جدید رو به بازی اضافه میکنه. اگه DLC رو ندارین و میخواین بعدآ تهیه کنین ، اسپویلر رو باز نکنین. چند تا از دیالوگ های اون شخصیت رو نوشتم ! :D
ایشون یه Prothean به نام Javik هست که بعد از 50 هزار سال از خواب مصنوعی بیدار میشه ! :D برای همین از اتفاقاتی که توی این 50 هزار سال افتاده خیلی متعجب هست و خب در طول این مدت هم مطمئنآ تکامل موجودات زیاد بوده ! همین موضوع باعث میشه دیالوگ های محشری داشته باشه !
مثلآ اونجایی که با Liara و Garrus رفتم سراغش ، وقتی بیدار شد و تونست بعد از یه مدت خودش رو کنترل کنه ، تعجب کرد و گفت چطوری انسان ها و Asari ها و Turian ها انقدر تکامل پیدا کردن ؟! :D بعد Shepard بهش گفت Salarian ها هم همین طور . اونم حیرت کرد و گفت همون مارمولک های مگس خوار رو میگی ؟! =))
یه جای دیگه دوباره داشت در مورد Salarian ها حرف میزد و گفت اینا زمان ما با زبونشون چشماشون رو لیس میزدن (پاک میکردن) ! =)) =)) =)) یه قسمت هم Wrex جلوی یکی از دانشمندهای Salarian میگه من جیگر Salarian ها رو خام ترجیح میدم بخورم ! بعد این یارو هم میگه زمان ما هم Salarian ها خوراک خوشمزه ای بودن ! =))
یا مثلآ یه تیکه اومده بود توی Citadel ، بعد ملت جمع شدن و از اینکه دارن یه Prothean رو می بینن تعجب کرده بودن. بعد یه بحثی شد و این گفت Shepard جنگجوی خیلی خوبیه. البته نسبت به انسان بودنش ! چون انسان ها زمان ما غارنشین بودن ! =))
از Legion هم خیلی بد میگفت ! :D هر دفعه میرفتی پیشش میگفت چرا این رو وارد مآموریت کردی و برو سریع از سفینه بندازش بیرون ! :D
باحالیش اینه که همه اینا رو با قیافه جدی میگه نه شوخی ! :D لهجه ـش هم خداست !!! :D
واقعا عالی بودن عکسا . دقیقا نظر من هم همینه .
در مورد پایان
امیر علی میگفت با TMS بالای 6000 برو و بزار ایلووسیو اندرسون رو بکشه بعد ریپرها رو نابود کن تا شپرد زنده بمونه ولی من امتحان کردم باز مرد شپرد . شما امتحان کردین این روش رو ؟ زنده میمونه شپرد ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
واقعا عالی بودن عکسا . دقیقا نظر من هم همینه .
در مورد پایان
امیر علی میگفت با TMS بالای 6000 برو و بزار ایلووسیو اندرسون رو بکشه بعد ریپرها رو نابود کن تا شپرد زنده بمونه ولی من امتحان کردم باز مرد شپرد . شما امتحان کردین این روش رو ؟ زنده میمونه شپرد ؟
والا من تا حالا 4 بار پایان های بازی رو دیدم ! :D سه بار پایان های مختلف رو با انتخاب دیالوگ های آبی و یه بار هم یکی از پایان ها رو با انتخاب دیالوگ قرمز ! :D ولی شپرد در هر صورت مُرده ! :D
توی IGN هم نوشته باید بالای 4000 تا باشه ! من 7143 تا نیرو جمع کردم (نمیدونم دیگه بیشتر میشد یا نه ! :D ولی هرجایی تونستم رفتم و این مقدار شد) ولی به خاطر مولتی پلیر EMS تبدیل شد به 3571 و چون زیر 4000 بود شپرد شهید شد ! :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تموم نکردین باز نکنین !

vbulj.jpg

np5cg9.jpg

a03.jpg

RIP

در مورد dlc
اگه به thessia ببريش با ليارا بحسشون ميشه بعد ليارا ناراحت ميشه توي نرماندي هم اتفاق جالبي ميوفته :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر