Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

farjaad

کاربر سایت
Feb 16, 2012
16
این دار و دسته ما که تو نسخه قبل بودن کجان؟!
کاراکتر های نسخه قبلی همه شون به بازی اضافه میشن ؟ ( miranda , thane &...)
این dlc رو کسی برای دانلود نداره؟ بدون Jtag هم اجرا میشه؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
در مورد تیم
6 نفره هست.با DLC می شه 7 نفر
اما در مورد DLC
خوب شپرد و لیارا متوجه می شن که Cerberus تو EDen prime یه Artifact از Prothean ها پیدا کرده.در نتیجه به eden prime می رن تا جلوی سربروس رو بگیرن.اما لیرا متوجه می شه که سربروس یه artifact پیدا نکرده, بلکه یه Prothean زنده پیدا کرده.تیم Podـی که Prothean توش خوابیده رو پیدا می کنن ولی نمی تونن بازش کنن.برای همین هم می رن دنبال یه سری اطلاعات در مورد Pod.شپرد چون قبلا تحت تاثیر Beacon توی شماره ی یک قرار گرفته بود, می تونه کاملا این اطلاعات رو ببینه و زبانشون رو بفهمه.اطلاعات لحظات اخر جنگ Prothean ها با reaper ها رو نشون می دن و نشون می دن که از حکومت به اون عظمت, چندین هزار نفر بیشتر زنده نموندن.شپرد بر می گرده سراغ Pod و Prothean رو ازاد می کنه.بعد از یه سری سوال و جواب در مورد Prothean ها ایشون قبول می کنن که برای شپرد بجنگن.البته خیلی گسترده تر این این حرفاست.این فقط یه سری کلیات بود.
این Prothean دیالوگ های جالبی داره, مثلا در مورد موردین به شپرد می گه این یارو خیلی عجیب حرف می زنه:d

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
اگه اکشن بازی کنی چه چیزایی رو از دست میدی نسبت به role playing? تو اکشن هم میشه با یارات رابطه بر قرار کرد؟
story با role playing چه فرق داره؟

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان بخش PC که جوابمونو ندادن لااقل در این بخش امیدوارم یکی یه حالی به ما بده ! :D

1- چجوری میشه فهمید که این DLC فعاله !؟ چون من فایلهاشو دارم و کرکم هم همین جدیده هست ولی توی بازی که میرم چی باید تغییر کرده باشه !؟

2- یکی هم بیاد این انتخابهای متعددی که در منوهای اول بازی میاد رو جامع توضیح بده ببینیم چی به چیه ؟ مثل انتخابهای زیر :

spacer
colonist
earthborn
---
sole survivor
war hero
ruthless
---
numerous
kaidan alenko
ashley williams
---

3- یه سوال دیگه هم اینکه بازم در دیالوگها، انتخابهای بالا سمت راست مربوط به پاراگون و بالا سمت چپ مربوط به رنجیده !؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان بخش PC که جوابمونو ندادن لااقل در این بخش امیدوارم یکی یه حالی به ما بده ! :D

1- چجوری میشه فهمید که این DLC فعاله !؟ چون من فایلهاشو دارم و کرکم هم همین جدیده هست ولی توی بازی که میرم چی باید تغییر کرده باشه !؟

2- یکی هم بیاد این انتخابهای متعددی که در منوهای اول بازی میاد رو جامع توضیح بده ببینیم چی به چیه ؟ مثل انتخابهای زیر :

spacer
colonist
earthborn
---
sole survivor
war hero
ruthless
---
numerous
kaidan alenko
ashley williams
---

3- یه سوال دیگه هم اینکه بازم در دیالوگها، انتخابهای بالا سمت راست مربوط به پاراگون و بالا سمت چپ مربوط به رنجیده !؟

اون 3 تا اولی ها مربوط به زادگاه کاراکتر و اینکه چه طوری بزرگ شدی هست.
-------------------------------------------------------------------------------------
اون 3 تا دومی ها یه بیوگرافی کلی از زندگی ت هست که چه طور زندگی کردی و چه کارایی کردی و از اینجور حرفا!!!
-------------------------------------------------------------------------------------
اون سومی هم مربوط به یه ماموریتی هست که تو قسمت اول انجام میدی که انتخابتون منجر به کشته شدن یکی از یاراتون میشه که اونجا در صورتی که Save بازی رو نداشه باشی باید انتخاب کنیش!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
اون سومی هم مربوط به یه ماموریتی هست که تو قسمت اول انجام میدی که انتخابتون منجر به کشته شدن یکی از یاراتون میشه که اونجا در صورتی که Save بازی رو نداشه باشی باید انتخاب کنیش!

پس اگه بخوام اشلی زنده بمونه نباید انتخابش کنم درسته !؟
اونی که انتخاب کنیم میمیره !؟

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
سلام دوستان اقا من اوارد های مس رو باز کردم اما نمیدونم چرا وقتی میرم تو قسمت اواتار علامت سوال میزنه و نمیان بالا؟
یه سوال دیگه من که مس 2 رو تمام کردم سیواش اتومات ایمپورت میشه واسه مس افکت 3 یا نه دستی ؟ اگر دستی ممنون میشم کسی توضیح بده؟

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
سلام دوستان اقا من اوارد های مس رو باز کردم اما نمیدونم چرا وقتی میرم تو قسمت اواتار علامت سوال میزنه و نمیان بالا؟
یه سوال دیگه من که مس 2 رو تمام کردم سیواش اتومات ایمپورت میشه واسه مس افکت 3 یا نه دستی ؟ اگر دستی ممنون میشم کسی توضیح بده؟

آقا در مورد سوال اولت باید به لایو وصل شی تا بیاد سوال دوم رو دوستان جواب میدن

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
چجوری انتخابای lock
unlock کنم؟
مثلا تو معبد که دنبال ارتیفکت هستیم رئیس reaper میاد یک سری چرت پرت میگه بعد تو انتخابا 4 تاس یکیش we should work toghether هست ولی لاکه
چجوری بازش کنم؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan

وقتی میخوای یه New Game بسازی موقع ساخت کاراکتر , یه گزینه هست به نام import character (اگه درست یادم مونده باشه)
میتونی ایمپورت کنی یا نکنی . اتومات نیست

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
چجوری انتخابای lock
unlock کنم؟
مثلا تو معبد که دنبال ارتیفکت هستیم رئیس reaper میاد یک سری چرت پرت میگه بعد تو انتخابا 4 تاس یکیش we should work toghether هست ولی لاکه
چجوری بازش کنم؟
اولا اون illusive man رءيس cerberus هست بعد براي ٢ انتخاب چپ بايد paragon زياد يا renegade زياد داشته باشيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر