Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
از دوستانی که دمو رو بازی کردن یه دوتا سوال دارم:
1.صداپیشه شپرد کارش بهتر از قبل شده یا نه همونجوری خشک حرف میزنه؟
2.گرافیک نسخه X360 نسبت به نسخه قبل پیشرفت کرده؟
1. نه خیلی بهتر شده. دیالوگاش هم بیشتر شده.
2.فعلا نمیشه چیزی گفت. مسلما برای پایین نگه داشتن حجم دمو، کمی از تکسچرا و جزئیات و ... زدن. اینو باید بعد از ریلیز نسخه ی اصلی دید که مشخصا جواب بله خواهد بود:D

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
منم ديشب بازي كردم بسيار لذت بردم ،فقط راه رفتن كاركتراي همراه يكم تو ذوق ميزد ،مدلها هم يكم گرافيكشون سطح پايين بود كه البته حس ميكنم به خاطر كم كردن حجم دمو بود.
اكشناش خيلي نفس گير تر شده كه براي دوستان soldier مثل خودم حالش دو چندان هست.
يه چيزي كه منو خيلي نگران ميكنه اينه كه گذينه ها يي كه ميداد در صورت انتخاب هاي متفاوت هم يه اتفاق واحد ميفتاد ،البته اميدوارم اينم به خاطر دمو بودن بوده باشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
میگم این کینکت توی بازی خیلی اعتیاد آور شده :D من الان دیگه همه دیالوگ ها رو با کینکت میگم اصلا یه حال دیگه ایی میده :D

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
اقایون و خانما ... :d
حتما حتما این تریلر رو ببینید که اگر نبینید هم در دنیا و هم در اخرت :d زیان کرده اید
Mass Effect 3: Take Earth Back Trailer - YouTube
اگر احیانا ف یلتر شکن ندارید بگید براتون تو مدیا فایر اپ کنم.
شدید حماسی و هایپ گونه هست این تیزر.:x

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حتما حتما این تریلر رو ببینید که اگر نبینید هم در دنیا و هم در اخرت :d زیان کرده اید
فقط میتونم بگم ماماااااااااااااااااااااااااااااااااااان !!!! من mass effect میخوام :((

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

خدا خیرت بده بی زحمت Hdـش رو آپلود کن :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
الان داشتم نسخه یک رو دوباره بازی میکردم و به بخش جالبی از بازی رسیدم که میتونه چگونگی وجود یکی از شخصیت های جدید رو توضیح بده ، اسپویلر وحشتناک :D

همونطوری که میدونیم یکی از شخصیت های جدید توی این نسخه قراره یه Prothean باشه ، ولی مگه همه پروتیان ها نمرده بودن ؟

پس جواب سوال بالا مطمئنا منفیه !!! اما چطور یه همچین چیزی امکان داره ؟ اینم توضیح :D

توی نسخه یک وقتی داریم به VI Prothean حرف میزنیم میگه که بعد از رفتن Reaper ها 12 تا دانشمند Prothean زنده موندن و تونستن ستیدال رو تغییر بدن ولی بخاطر استفاده از Conduit خودشون هم به ستیدال رفتن و نتوسنتن برگردن ، VI حدس زده بود که این دانشمندا به دلیل نبود غذا و امکانات کشته شدن ولی ظاهرا دست کم یکیشون زنده مونده و قراره توی نسخه سوم همراهیمون کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر