Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کودوم تریلر . لینک میدی ؟

ghekhq5r98jljp118us.jpg

Mass Effect 3
FemShep Trailer
HD SD

با تشکر از لقمان عزیز

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
خب ما هم دمو رو گرفتیم و بازی کردیم. اول از همه چیزی که من واقعا منتظرش بودم برگشته و اونم تم Start بازی هست که مثل شماره 1 داره از بالا کره زمین رو نشون میده منتها فرقش با 1 اینه که ریپر ها در حال ورود به جو زمین هستن ، بدون اغراق به نظر من یکی از بهترین منوهای ابتدای بازیه.مورد بعدی که جالب بود گسترده شدن بخش Level Up هست که خیلی عالی شده و یه جورایی تلفیقی از 1 و 2 این بازی هست.گرافیک بازی هم واقعا زیبا کار شده خصوصا توی Draw Distance که حس خاصی رو به ادم القاء میکنه.جالبیه دمو اینجاست که بر خلاف سایر دمو ها دارای 3 مرحله هست (توضیح نمیدم تا مزش نره) اما..... بدترین چیزی که وجود داره اینه که با پایان دمو شما باید یه سختی3-4 هفته ای رو تا اومدن بازی به جون بخرید، که این حسابی ادم رو دپرس میکنه و باعث میشه دست و دلتون به هیچ بازی دیگه ای نره :(

نیاز به هایپ داریم.با اسپویل کردن دمو مارا هایپ کنید.

انجمن منتظران ME3:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نیاز به هایپ داریم.با اسپویل کردن دمو مارا هایپ کنید.

انجمن منتظران ME3:d

علی نکن از این کارا :D
یه کلمه از دمو اسپویل بشه ، حتی اگه آریا ( اژدها :D) دمو رو اسپویل کن ما تو رو میدیمت دست آریا ( دایناسور :D ) برای همیشه بنت کنه :D

انجمن منتظران و صبوران ME3 :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
دوستان شرمنده سوال خارج از تاپیک می پرسم
اون دوستانی که دمو رو دانلود کردن, ممکنه بگن حجم دمو تقریبا چقدر بود؟
ممنون

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان شرمنده سوال خارج از تاپیک می پرسم
اون دوستانی که دمو رو دانلود کردن, ممکنه بگن حجم دمو تقریبا چقدر بود؟
ممنون
حجمش 1.7 گیگ هست.وفعلا هم نسخه قابل اجرا برای کنسولهای جیتگ شده اومده.
اینم 3 تا عکس از محیطهای دمو و اینکه واقعا گفته هام هایپ نیست.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
یه چیز بگم

حالم از این بازی به هم میخوره.:-& کلا از بازی های که توی فضا اتفاق می افته بدم میاد8-|فقط از HALO 3 خوشم امد ب شماره دوم خواستم ارتباط برقرار کنم ولی نشد :| امید وارم این بتونه اکشن خوبی رو ایفا کنه.b-)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
یه چیز بگم

حالم از این بازی به هم میخوره.:-& کلا از بازی های که توی فضا اتفاق می افته بدم میاد8-|فقط از HALO 3 خوشم امد ب شماره دوم خواستم ارتباط برقرار کنم ولی نشد :| امید وارم این بتونه اکشن خوبی رو ایفا کنه.b-)
دوست گرامی با تمام احترام خدمت عرض کنم شما اشتباه کردید که نسخه 2 رو (اونم مطمئنا بدون داشتن او DLC جنسیس) بازی کردید.معلومه که چیزی نه از داستان متوجه میشید نه از ارتباط بین شخصیتها
بازی های مثل این و حتی هیلو رو بدون داشتن پیش زمینه و دونستن اصل ماجرا و بازی نکردن قسمتهای قبلی نه تنها جذابیت نداره بلکه باعث میشه حتی به کل از اون عنوان متنفر هم بشید.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه چیز بگم

نظرت محترمه احسان جان ولی خب اوایل منم مثل تو بودم و از همه بازی های فضایی بدم میومد ولی بعد از خوندن بخشی از داستان ME1 خیلی ازش خوشم اومد و بازیش رو گرفتم و تموم کردم

بعدش که ME2 اومد و به معنای واقعی Bioware به شاهکار تحویل هوادارا داد ( من تا الان 5 بار این نسخه رو تموم کردم و احتمالا قبل از اومدن نسخه سوم بازی یه بار دیگه هم تمومش میکنم )

چیزی که Mass Effect رو از سایر بازی ها جدا میکنه داستان فوق العاده زیبا و باورپذیر اونه که گیمر رو کاملا جذب بازی میکنه

شخصیت پردازی توی بازی فوق العاده زیباست طوری که در طول بازی کم کم گیمر شروع میکنه به شخصیت ها اهمیت دادن از بعضی شخصیت ها خیلی خوشش میاد و سعی میکنه اونا رو خوشحال نگه داره( مثلا من از اشلی و تالی خیلی خوشم میاد و اصلا دوست ندارم براشون اتفاق بدی بیوفته )

امکان داره توی بعد از مدتی بسته به سلیقه گیمر از بعضی شخصیت ها متنفر بشه و سعی کنه تا میتونه اذیتشون کنه ( برای من Miranda ) طوری که بعد از چندین ساعت بازی کردن یهو میبینی کاملا توی داستان بازی غرق شدی و سرنوشت تک تک شخصیت ها برات مهمه

از من میشنوی یه شانس دیگه به Mass Effect بده و دوباره امتحانش کن ، خیلی حیفه یکی از بهترین شاهکار های این نسل رو از دست بدی ;)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
راستش نسخه اول رو بازی کردم و بعد از 1 ساعت ازش خسته شدم.. با توجه به اینکه یکُ تموم نکردم ، سراغِ 2ش نرفتم..
..
ولی با توجه به صحبت های دوستان و تعریف زیادی که از 2ش شد ، میخوام 1 و 2 رو بازی کنم ، شاید من اشتباه کرده بودم!

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
راستش نسخه اول رو بازی کردم و بعد از 1 ساعت ازش خسته شدم.. با توجه به اینکه یکُ تموم نکردم ، سراغِ 2ش نرفتم..
..
ولی با توجه به صحبت های دوستان و تعریف زیادی که از 2ش شد ، میخوام 1 و 2 رو بازی کنم ، شاید من اشتباه کرده بودم!
من خودم شماره 1 بازی نکردم دوشم با توجه به امتیاز متاش گرفتم اولش زیاد حال نکردم ولی بعدش اینطوری شدم :-o با توجه به تم rpg بازی اکشنی داخلش هست که توی کمتر بازی اکشنی پیدا میشه حتما بازی کن از دست نده جزو تاپ 5 من تو این نسله تا حالا اینم بگم من فنه این بازی نیستم کلا اصلا فن بازی بلد نیستم b-) پس الکی تعریف نکردم از این بازی عالییییییییییییییییییییییییییییییییییه این بازی از دستش نده که خودت ضرر میکنی:d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
نظرت محترمه احسان جان ولی خب اوایل منم مثل تو بودم و از همه بازی های فضایی بدم میومد ولی بعد از خوندن بخشی از داستان ME1 خیلی ازش خوشم اومد و بازیش رو گرفتم و تموم کردم

بعدش که ME2 اومد و به معنای واقعی Bioware به شاهکار تحویل هوادارا داد ( من تا الان 5 بار این نسخه رو تموم کردم و احتمالا قبل از اومدن نسخه سوم بازی یه بار دیگه هم تمومش میکنم )

چیزی که Mass Effect رو از سایر بازی ها جدا میکنه داستان فوق العاده زیبا و باورپذیر اونه که گیمر رو کاملا جذب بازی میکنه

شخصیت پردازی توی بازی فوق العاده زیباست طوری که در طول بازی کم کم گیمر شروع میکنه به شخصیت ها اهمیت دادن از بعضی شخصیت ها خیلی خوشش میاد و سعی میکنه اونا رو خوشحال نگه داره( مثلا من از اشلی و تالی خیلی خوشم میاد و اصلا دوست ندارم براشون اتفاق بدی بیوفته )

امکان داره توی بعد از مدتی بسته به سلیقه گیمر از بعضی شخصیت ها متنفر بشه و سعی کنه تا میتونه اذیتشون کنه ( برای من Miranda ) طوری که بعد از چندین ساعت بازی کردن یهو میبینی کاملا توی داستان بازی غرق شدی و سرنوشت تک تک شخصیت ها برات مهمه

از من میشنوی یه شانس دیگه به Mass Effect بده و دوباره امتحانش کن ، خیلی حیفه یکی از بهترین شاهکار های این نسل رو از دست بدی ;)

واجب شد بریم سراغش :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بازی گلد شد :-)

احتمالا تا هفته دیگه دستمونه.

نه بابا دلت خوشه ها :D بازی خیلی زود لیک بشه 3 ، 4 روز قبل از عرضه است که اون موقع بازی دست فروشگاه ها رسیده و شاید یکی از فروشنده ها یه حرکتی بزنه و بازی رو لیک کنه :D

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اگه نتونستین دمو رو بازی ویدئوهاش تو این لینک هست
Mass Effect 3 demo videos - Gamersyde

بعد از دیدن تریلر اخری هوس کردم یه دور هم با فیمیل شپرد برم ولی وقتی اینو دیدم پشیمون شدم اصلا اون حس شپرد رو نمیده اون ابهت رو نداره به قوله سایر تو لاست باید بهش بگیم کک مکی:d.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر