Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بسه دیگه تالی رو ول کنید، بریم سر یه موضوع دیگه ! :d:|

-----------

I want my goddamn MAKO ! :(:|

ufhk97b49otmr5of6d30.jpg

دلم تنگ شده، انصافا خیلی باحال بود ! :d باش میزنی به کوه و کمر اینقدر حال میداد ! :d:(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بسه دیگه تالی رو ول کنید، بریم سر یه موضوع دیگه ! :d:|

-----------

I want my goddamn MAKO ! :(:|

ufhk97b49otmr5of6d30.jpg

دلم تنگ شده، انصافا خیلی باحال بود ! :d باش میزنی به کوه و کمر اینقدر حال میداد ! :d:(
ادامه بحث تالی بعد از اینکه به عرضه بازی نزدیکتر شدیم :D :|

آره منم خیلی دلم براش تنگ شده :( اصلا گشت و گذار باهاش یه صفایی میداد که بیا و ببین :(

هرچند بعید میدونم توی این نسخه هم ببینیمش :|

راستی من الان یه سوالی برام پیش اومد : توی نسخه 2 اصلا میشد جک Love Interest شپرد باشه ؟! من قبلا یه بار باهاش رابطه داشتم :D ولی خب اصلا قضیه عشق و عاشقی نبود و Love Interest شپرد نمیشد ، فقط همون یه بار میشد باهاش رابطه داشت :|

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
عکس واسه Virmire هست نه ؟! یادش بخیر !!:(

دیگه تموم شد اون دورانی که راحت با Mako هرجا دوست داشتی میتونستی بری . :d شاید مثل Overlord واسه ME2 یک DLC بعدا بیاد .:d

راستی من الان یه سوالی برام پیش اومد : توی نسخه 2 اصلا میشد جک Love Interest شپرد باشه ؟! من قبلا یه بار باهاش رابطه داشتم :biggrin1: ولی خب اصلا قضیه عشق و عاشقی نبود و Love Interest شپرد نمیشد ، فقط همون یه بار میشد باهاش رابطه داشت :|

آره میشه . ولی فکرنمیکنم کسی همچین حماقتی بکنه!!:d

بعضی‌ها این حماقت رو کردن!
yahoo_65.gif

اینم یکجورشه ! البته بیشتر منظورم بخاطر این بود که جک خودش یک پا مرده !:d

آخرین ویرایش:

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
راستی من الان یه سوالی برام پیش اومد : توی نسخه 2 اصلا میشد جک Love Interest شپرد باشه ؟! من قبلا یه بار باهاش رابطه داشتم :D ولی خب اصلا قضیه عشق و عاشقی نبود و Love Interest شپرد نمیشد ، فقط همون یه بار میشد باهاش رابطه داشت :|

کلا این برادر شپرد با هر موجود مونثی رابطه برقرار می‌کنه! تو ME2 با:
1. Miranda
2. Jack
3. Tali
4. Kelly
5. Samara یا Morinth (که یه جورایی زیاد نمیشه گفت رابطه عاشقانه!) می‌تونه رابطه داشته باشه...

آره میشه . ولی فکرنمیکنم کسی همچین حماقتی بکنه!!:d

بعضی‌ها این حماقت رو کردن! :-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
راستی نمیدونم توی این تاپیک کسی این موضوع رو مطرح کرده برای همین دیدم گفتنش خالی از لطف نیست ;)

این تصویر مربوط به Armor جدید بازی که اگه دموی Kingdom Of Amalur Reckonig رو بازی کنید به صورت رایگان بهتون داده میشه

310578.png

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
آقایون و خانومهای عزیز شما یه جوری در باره me2 صحبت میکنید بعضی وقتها من شک میکنم که اصلا این بازی رو انجام دادم یا نه (قضیه رابطه چیه؟):d

یه سوال دیگه هم دارم من همه رو لویال کردم غیر از جک که قهر کرده, آخر بازی همه زنده میمونن غیر از همین جک, چی کار کنم؟ ترتیبی داره که همه رو زنده نگه دارم؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سلام
آقایون و خانومهای عزیز شما یه جوری در باره me2 صحبت میکنید بعضی وقتها من شک میکنم که اصلا این بازی رو انجام دادم یا نه (قضیه رابطه چیه؟):d

یه سوال دیگه هم دارم من همه رو لویال کردم غیر از جک که قهر کرده, آخر بازی همه زنده میمونن غیر از همین جک, چی کار کنم؟ ترتیبی داره که همه رو زنده نگه دارم؟

منظور از رابطه همون عشق و عاشقیه دیگه :D قبل از ماموریت آخر ، شپرد و تالی و کابین فرمانده و ... :D

من چند صفحه قبل یه راهنما برای زنده نگه داشتن افراد نوشتم :D شما همین قسمتی که Bold کردم رو درست انجام بده همه زنده میمونند ( حتی اگه Jack رو هم نتونی لویال کنی )

اول از همه اینکه باید همه رو لویال کنی ( که این رو خودت قبلا انجام دادی :D ) ، بعد از اون تمام Upgrade هایی که برای سفینه هست رو انجام بده ، یه بار برو به بخش انجین ( پایین ترین طبقه ) دونفر اونجا هستن باهاشون حرف بزن بهت یه ماموریت میدن ، یه چیزی میخوان برای Core سفینه که میتونی توی Omega ( فروشگاهی که یه Quarian فروشنده اش هست ) گیر بیاری ، آشپز سفینه هم یه مقدار مواد غذایی میخواد که میتونی براش از توی Citedal بخری

بعد از لویال کردن Garrus و Tali دوباره باهاشون حرف بزن Upgrade های جدیدی برای سفینه معرفی میکنند که ضروریه ( با همه بعد از لویال کردنشون صحبت کن شاید بقیه هم آپگرید دیگه ایی داشته باشند که من الان یادم نیاد )

توی ماموریت آخر هم به ترتیب این افراد رو بزار :
رهبر گروه دوم : میراندا
مسئول باز کردن در ها : Legion
فردی که بقیه اعضای گروه رو بر میگردونه به سفینه : Mordin
رهبر گروه دوم : Jacob
بایوتیک : Samara

توی آخرین مبارزه هم ، همراه خودت Tali و Jack رو ببر

اگه همه اینکار ها رو درست انجام بدی ، همه افراد گروهت زنده میمونند :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
فهمیدم به خدا!!:D
تو آدما از همه بهتر همین کلی بود:D حیف که مُرد:( یه بار دیگه باید برم زنده نگهش دارم:D
چه کاریه خوب سیوت رو ادیت کن دیگه. :d
منم کلی سعی کردم مخشو بزنم آخرم مردش. :|:d

Rolling out of the blue like a storm :d

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من تو روند بازیم با شخصیت مرد هم با اینا Romance داشتم, میراندا, تالی و کلی (لیارا تو DLC حساب می شه؟):d(تو یه دور بازی البته!)
با femshep فقط دنبال این بودم که این جیکوب رو یه جوری دک کنم, (چرت ترین شخصیت مرد هستن ایشون). گروس هم که پا نداد مجبور شدم برم سراغ thane.
متفاوت ترین romance رو همون طور که دوستان گفتن کلی داره.یه اپشن بیشتر داره و خوب یه تغییراتی هم به خودش می ده.از اون ور مثل بقیه سینماتیک نداره.
--------------------------------------------------------------------
سیو های دوستان امادست برای نسخه ی 3؟چطوری وضعیت سیواتون؟:dیه نیم توضیحی بدید:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا یه سوال!:D با کلی کسی رومنس داشته!؟:D در حد یه صحبت و این چیزاس یا نه، Next Level هم میره!؟:D
من سعی کردم ولی نشد :D :| ( البته وقتی نبود با تالی رو هم ریختم نمیدونم شاید متوجه شده برای همین دیگه محلم نذاشته :D =)) )
من فقط با خودم رومنس نداشتم :D !
میبریش تو کابین :):D !
کیوان من تو رو به چشم استاد رومنس میبینم :D

بیا یه کلاس تقویتی بزار برامون توی نسخه سوم لازم میشه :D
فهمیدم به خدا!!:D
تو آدما از همه بهتر همین کلی بود:D حیف که مُرد:( یه بار دیگه باید برم زنده نگهش دارم:D
سینا اگه میخوای زنده نگهش داری باید سریعا بعد از اینکه گروه رو دزدیدن بری دنبالشون و هیچ ماموریت دیگه ایی نری
من تو روند بازیم با شخصیت مرد هم با اینا Romance داشتم, میراندا, تالی و کلی (لیارا تو DLC حساب می شه؟):d(تو یه دور بازی البته!)
با femshep فقط دنبال این بودم که این جیکوب رو یه جوری دک کنم, (چرت ترین شخصیت مرد هستن ایشون). گروس هم که پا نداد مجبور شدم برم سراغ thane.
متفاوت ترین romance رو همون طور که دوستان گفتن کلی داره.یه اپشن بیشتر داره و خوب یه تغییراتی هم به خودش می ده.از اون ور مثل بقیه سینماتیک نداره.
--------------------------------------------------------------------
سیو های دوستان امادست برای نسخه ی 3؟چطوری وضعیت سیواتون؟:dیه نیم توضیحی بدید:d
والله من این قدر سیو دارم که اصلا قاطی کردم توی کدوم همه زنده موندن و توی کدومشون با کی بودم !!! :D :|

همه نوع سیو دارم ، وقتی ME3 اومد باید تک تک چک کنم ببینم هرکدوم چه ویژگی ایی دارن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر