Mass Effect 2 | Xbox360

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
اونجایی رو می گم تو ديسك دوم يه ماموريته كه يه كشتی تورين به ظاهر تونسته يه كشتی كالكتور رو از كار بندازه و بعدش كه شپرد اينا می رن تو كشتی كالكتور معلوم می شه يه تله بوده و ايليژيو من هم می دونسته و بعد هم اعضا تو ميزگرد می گن بريم دنبال كالكتورها تو امگا 4 ريلای.
نمی دونم Horizon هست يا نه، به هر حال می خوام نهايتا تا فردا يه نفس بازی رو تموم كنم چون ديگه وقتش رو ندارم به خاطر مشغله و عرضه هيلو 4 هم نزديكه!
بله مأموریت آخره. هر کاری می‌کنید قبلش بکنید

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
منم دفعه اول نتونستم هر دو رو Loyal کنم ولی دفعه بعدی که از save ـ ME1 استفاده کردم , از قبل یه کم Paragon داشت و زودتر پُر شد ! ولی اگه هنوز مآموریت Loyalty بانو Samara رو نرفتی , میتونی این مشکل رو حل کنی :
آخر این مآموریت , میتونی با Samara صحبت کنی و بهت یه کم Paragon میده. بعد دوباره میتونی بری باهاش صحبت کنی و باز Paragon بگیری و این کار رو انقدر انجام بدی تا Paragonـت پُر بشه !

من تازه دارم این بازی رو بازی میکنم ( خسته نباشم واقعاً :D )

میخواستم ببینم این راهکار حتما عملی میشه ؟ چون من از وقتی این پست رو خوندم دارم همه کار هام رو بر اساس دریافت Rengade انجام میدم ، در حالی که برای دعوای جک و میراندا Paragon ام تقریباً هتوز خالیه و به Paragon پُر احتیاج دارم
نکنه این راهکار عملی نشه بعد بدون Paragon بمونم ؟ :D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من تازه دارم این بازی رو بازی میکنم ( خسته نباشم واقعاً :D )

میخواستم ببینم این راهکار حتما عملی میشه ؟ چون من از وقتی این پست رو خوندم دارم همه کار هام رو بر اساس دریافت Rengade انجام میدم ، در حالی که برای دعوای جک و میراندا Paragon ام تقریباً هتوز خالیه و به Paragon پُر احتیاج دارم
نکنه این راهکار عملی نشه بعد بدون Paragon بمونم ؟ :D

راهکار جواب میده ولی اینجوری که میگی خالیه,خیلی طول میکشه.
منم بار اول نتونستم دوتا رو لویال کنم,بار دوم سیو از یک ایمپورت کردم تونستم.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,862
نام
نریمان
ببخشد که تاپیک رو از زیر خاک بیرون کشیدم:d. می خواستم بدونم دی ال سی Zaeed در حال حاضر رایگانه؟

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
سلام:d
من هیچکدوم از نسخه های این سری رو بازی نکردم:-s
الان از کدوم شروع کنم؟
اگه از دو شروع کنم از داستان چیز زیادی از دست میدم؟گرافیک یک تو ذوق که نمیزنه؟
یه توضیح کلی هم در مورد داستانش بدید

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام:d
من هیچکدوم از نسخه های این سری رو بازی نکردم:-s
الان از کدوم شروع کنم؟
اگه از دو شروع کنم از داستان چیز زیادی از دست میدم؟گرافیک یک تو ذوق که نمیزنه؟
یه توضیح کلی هم در مورد داستانش بدید

داداش این بازی همش داستانه و گیمپلی...اگه واقعا میخوای ME بازی کنی و بشناسی سری رو باید از همون اول شروع کنی...خیالتم راحت!
دو از یک بهتره و حتی از سه هم بهتره بنظرم ولی خب شماره‌ی یکم داستان داره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر