Marvel vs Capcom 3 ~ Xbox360

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
عقبو نگه دار :|

بابا همون اول که بازی رو گرفتم می خواستم دفاع کنم عقبو نگه داشتم . نمی دونم چرا نشد . حالا باز باید برم امتحان کنم ( مثل استریت فایتره دیگه ، البته اگه مثله استریت فایتر باشه که هستش پایین چپو هم منی شه گرفت )

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام.
من تو رفتن این هایپ لول 3 همه شخصیت ها مشکل دارم
میشه اون حرکت اولشو به من راهنمایی کنین؟ حرکتای دیگشو یه ربع دایره بزنی درسته این یکی رو نمیدونم چجوری بزنم!

ولی واقعا کمبو زدنش از sf4 خیلی آسون تر شده!

راستی توجه کردین حرکت عقب رفتن ددپول مثل حرکت moon walk مایکل جکسونه؟

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
هایپر زدن اکثر شخصیتا اینجوریه :
Qcf.png
+
Atk.png
+
Atk.png

یا اینجوریه :
Dp.png
+
Atk.png
+
Atk.png

از راست به چپ باید بخونین

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب بالاخره بازی رو گرفتم! منتها ضدحال خوردم چون اکس باکسم لنزش خراب شده و خوب اجرا نمیشد! به هر حال چند دست بازی کردم! خیلی بهم حال داد و وقتی لنز درست شد باید حسابی بشینم کمبوهاش رو یاد بگیرم!
یه سوال! این بازی کمبو زدن توش آسونه؟ BM و آسونه یا واسه من اینطوریه :D؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خب بالاخره بازی رو گرفتم! منتها ضدحال خوردم چون اکس باکسم لنزش خراب شده و خوب اجرا نمیشد! به هر حال چند دست بازی کردم! خیلی بهم حال داد و وقتی لنز درست شد باید حسابی بشینم کمبوهاش رو یاد بگیرم!
یه سوال! این بازی کمبو زدن توش آسونه؟ BM و آسونه یا واسه من اینطوریه :D؟
کلا خیلی آسونه :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من یکی واقعا از انجام این بازی ناامید شدم ، انقدر که آسون بود. بخش Arcadeـــش رو توی نیم ساعت تموم کردم و کمبو هاش هم که مثل آب خوردن اجرا میشه ، منتظر یه فایتینگ هاردکور مثل SF و BB بودم اما کاملا اشتباه میکردم. اما خو درعوض گرافیک و طراحی شخصیت ها و موزیک صدای بازی واقعا عالی و کامله.
کاراکتر مورد علاقه من هم Iron man و Amaterasu هستند و تیم مورد علاقم هم اینه:
Iron man , Amaterasu , Hulk

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من یکی واقعا از انجام این بازی ناامید شدم ، انقدر که آسون بود. بخش Arcadeـــش رو توی نیم ساعت تموم کردم و کمبو هاش هم که مثل آب خوردن اجرا میشه ، منتظر یه فایتینگ هاردکور مثل SF و BB بودم اما کاملا اشتباه میکردم
این بازیو به این خاطر ساده ساختن که افرادی مثل شما ناامید نشن !! شما خیلی سطحی به بازی نگاه میکنی.
کلا MvC3 از اون دسته فایتینگ هاییه که دستتون رو واسه کومبو زدن خیلی باز گذاشته ! شما تقریبا هر کومبویی که به ذهنت رسید میتونی تو MvC3 بزنی.تو همین Mission Mode چند مثال از کومبوهای شخصیت ها رو آورده.شما اصلا تونستی اونارو بزنی ؟ :D
هنوز خیلی مونده تا به هسته ی MvC3 برسی ;)
آرکید مد رو ولش Training Mode رو بچسب :D

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
لامذهب بازی رو به هزار بدبختی رفتم گرفتم گذاشتم وقتی میخاد سیو ایجاد کنه میگه دیسک خرابه نصب هم زدم بکنم درصد 26 گیر میکنه فقط فیلم اولش رو دیدم کف کرده بودم
نامرد انداخته بهم بازی رو حالا باید 1 هفته صبر کنم دوباره:(

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
این بازیو به این خاطر ساده ساختن که افرادی مثل شما ناامید نشن !! شما خیلی سطحی به بازی نگاه میکنی.
کلا MvC3 از اون دسته فایتینگ هاییه که دستتون رو واسه کومبو زدن خیلی باز گذاشته ! شما تقریبا هر کومبویی که به ذهنت رسید میتونی تو MvC3 بزنی.
هنوز خیلی مونده تا به هسته ی MvC3 برسی ;)
آرکید مد رو ولش Training Mode رو بچسب :D

خداییش Training Mode خیلی فاز می ده :d. من کلا آرکید مدشو 3 4 بار رفتم :d. به جاش تو قسمت Training Mode خودمو خفه کردم .:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من تیم دقیق ندارم حقیقتش :D! یعنی دارم ولی معمولا یه یارم عوض میشه.
Dante - Ryu - Dr. Doom
دانته که خب ثابته. بعضی مواقع Wolverine و Akuma رو هم استفاده میکنم. البته هنوز خیلی مونده تا کامل تو بازی جا بیوفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر