Marvel Universe

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,529
نام
Iman
واسه من لباس توبی خیلی خیلی دوست داشتنی و خاطره انگیزه. اصلا توی NWH خیلی ضد حال خوردم کلا. لباس توبی و اندرو 90 درصدش شبیه هم بود! فقط لوگوی عنکبوتشون فرق داشت.

تریلر دکتر استرنج رو هم دیدم! عجب وضعیت شلم شوربایه! اینجور که اینا انقدر راحت اومدن پروفسور اکس رو نشون دادن فکر کنم باید منتظر سورپرایز کرکتر های دیگه هم باشیم که فعلا فقط به یه نفر راضی شدن.

• Like
Reactions: bayern_vahid

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
609
نام
سینا
دوستان آخرش چی شد? همین نسخه 148 دقیقه ای رو ببینیم یا نسخه Extendedی هم با زمان اضافه در کاره?
تا جایی که یادمه تاخیر در انتشار نسخه بلوری برای بعد عید به خاطر همین مدت زمان اضافه فیلم بود

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این NWH برای منی که از بچگی با اسپایدرمن بزرگ شدم، کامیکاشو خوندم و هنوزم میخونم، واقعاً یه حالتی بود که هر چقدم عیب داشته باشه یه حسی داره که کمتر فیلمی بهم داده. نمیدونم چطور بگم.

دمشون گرم جدی. واقعاً دمشون گرم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
سلام. دوستان یک سوالی دارم.

من تا فاز سوم را کامل دیدم. از فاز 4 هم فقط Wanda Vision و Black Widow را دیدم. (همش را دانلود شده دارم). الان قبل اسپایدرمن باید از سریال ها و فیلم ها چی را ببینم؟ :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
سلام. دوستان یک سوالی دارم.

من تا فاز سوم را کامل دیدم. از فاز 4 هم فقط Wanda Vision و Black Widow را دیدم. (همش را دانلود شده دارم). الان قبل اسپایدرمن باید از سریال ها و فیلم ها چی را ببینم؟ :D
می تونی اسپایدر من رو ببینی بعد بری بقیه رو ببینی مشکلی نداره.

• Love
Reactions: Soheil

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,923
نام
مهراد
بازسازی میم معروف (باز نکنید اگر فیلم رو ندیدید)

g898764_.jpg

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,007
نام
U-N-3-S
چرا مرد عنکبوتی جدید در چین اکران نشد ؟؟؟ راحت 2 میلیارد رو رد می کرد
For "Shang-Chi," it's the source material on which the film is based that likely led to the film not being allowed to play in Chinese theaters. The original comics have been considered racist and filled with reductive stereotypes. While Marvel head Kevin Feige went out of his way to quell any concerns about portrayals in the upcoming film, it wasn't enough to get it a release date in the country.

بحث خاله زنک بازی و سانسور ریسیزم...

• Poker Face
Reactions: Taha75

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,923
نام
مهراد
رایان رینولدز اعلام کرد، شان لوی کارگردان فیلم های Free Guy و The Adam Project قسمت سوم فیلم ددپول را کارگردانی میکند! به گفته کوین فایگی، این اولین فیلم مارول و دیزنی است که با درجه سنی R ساخته خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر