Marvel Universe

Amir h0ss3in

کاربر سایت
Oct 30, 2021
168
نام
امیر حسین
Screenshot_۲۰۲۱۱۱۱۸-۲۰۴۱۰۴_Chrome.jpg Screenshot_۲۰۲۱۱۱۱۸-۲۰۴۱۳۰_Chrome.jpg
سایت تعصبی اسپایدی رو میکنید
از سال ۹۵ این سایت رو دنبال میکردم از ۹۸ هم کاربر شدم
تو این سال ها هم از نت زیاد شنیدم سایت به درد نخوری این سایت ولی چون مدرکی نداشتن هم حرفشون رو باور نمیکردم.
۱ سال آخری که ایرادات سایت و مارول رو کامنت میکنم کامنت هام پاک میشه
امروز هم که مدیر این سایت آقای ترابی که نمیدونم چه لقبی برازنده شون هست از طرف اکانت من کامنت منتشر میکنن و خودشون با توهین جواب کامنت رو میدن.
طبق عکس بعدی هم میکنید که اکانت بنده رو دیلیت کردن
از همین جا پیشنهادم اینه فقط اگه فن بوی مارول هستین به این سایت برین
چون انتقاد از مارول و مطالب خود سایت باعث این اتفاق می شود!

ببخشید اگه به موضوع تاپیک ربط نداشت به این علت که تنها تاپیک راجب مارول هست احتمال دادم بعضی از دوستان منبعشون این سایت باشه خواستم اشنایی بیشتری با این سایت و مدیریتش پیدا کنن

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
View attachment 232961View attachment 232962
سایت تعصبی اسپایدی رو میکنید
از سال ۹۵ این سایت رو دنبال میکردم از ۹۸ هم کاربر شدم
تو این سال ها هم از نت زیاد شنیدم سایت به درد نخوری این سایت ولی چون مدرکی نداشتن هم حرفشون رو باور نمیکردم.
۱ سال آخری که ایرادات سایت و مارول رو کامنت میکنم کامنت هام پاک میشه
امروز هم که مدیر این سایت آقای ترابی که نمیدونم چه لقبی برازنده شون هست از طرف اکانت من کامنت منتشر میکنن و خودشون با توهین جواب کامنت رو میدن.
طبق عکس بعدی هم میکنید که اکانت بنده رو دیلیت کردن
از همین جا پیشنهادم اینه فقط اگه فن بوی مارول هستین به این سایت برین
چون انتقاد از مارول و مطالب خود سایت باعث این اتفاق می شود!

ببخشید اگه به موضوع تاپیک ربط نداشت به این علت که تنها تاپیک راجب مارول هست احتمال دادم بعضی از دوستان منبعشون این سایت باشه خواستم اشنایی بیشتری با این سایت و مدیریتش پیدا کنن
این سایت سم خالصه. یعنی از سایت های همسایه مثل گیمفا و اینا هم خرابتره اوضاعش... واقعا حال تهوع آوره اوضاعش :))
شدیدا توصیه میشه هیچگونه سمتش نرین...

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
سلام
اقا این بازوهای دگتر اختاپوس چرا یه جوری شد تو تریلر؟
قرمز و طلایی شد، شبیه رنگ زره آیرون‌من.
یکم قبل‌ترش اگر دقت کنی قسمت سینه زره اسپایدرمن پاره شده/نیست، که مجبور میشه از بخش سرش relocate کنه به اونجا که جلوی ضربه رو بگیره. به دلیل نامعلوم مثل اینکه تکنولوژی پاهای اکتاویوس می‌تونه نانوتک استارک رو جذب کنه.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
فکر میکنم ادیت شدست ولی خیلی جالب میشه اگر این طوری شروع بشه

------

الکترو خیلی تم کمیکی پیدا کرده، به اضافه اینکه انگار از ARC استفاده میکنه برای تولید برق (مثل اون یارو شلاق برقیه :D تو Iron Man)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فکر میکنم ادیت شدست ولی خیلی جالب میشه اگر این طوری شروع بشه

------

الکترو خیلی تم کمیکی پیدا کرده، به اضافه اینکه انگار از ARC استفاده میکنه برای تولید برق (مثل اون یارو شلاق برقیه :D تو Iron Man)
ای بابا این هم قراره از تکنولوژی استارک استفاده کنه ؟ کم مونده بیان بگن استارک استن لی بوده و کل مارول رو خلق کرده .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
الان اينجا ليزارد از باد هوا مشت/چك/لگد خورد تو صورتش!! قشنگ مشخصه همون قضيه چشم Thor تو تريلر Ragnarok اينجا هم دارن پياده ميكنن.

:D
View attachment 232672
حالا یکی دو جا دیدم که یک نظریه جدید رو مطرح کرده بودن . البته به طنز که این مشت رو لیزارد از زن نامرئی با بازی جسیکا آلبا خورده . که خب البته شوخی با فن تئوری های روز افزون فیلم بود . اما خب با توجه به شایعه های حضور آلبا در مالتی ورس آف مدنس شاید یک دفعه برای سورپرایز همچین حرکتی بزنن . شده فقط برای این که ضدحال بزنن به کسانی که الان میگن کل فیلم از روی لیک ها لو رفته و ما که می دونیم چه خبره به جا اسپایدرمن ها همین زن نامرئی رو میارن :))

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,365
View attachment 233576

کیفیت web-dl ایشون هم در دسترس قرار گرفته ولی خوب مثل اینکه ندیدنش از دیدنش بهتره و به قول یکی از دوستان که توی سینما دیده بودش، "گور بابای پول، حیف وقت که پای این اشغال گذاشتم" :-" :-" :-"
چند ساعت پیش دیدم
واقعا ضعیف بود. حتی ضعیف تر از نسخه قبل
حیف همچین کاراکتری که همچین فیلمای ضعیفی با درجه سنی 13 فکر کنم ساخته میشه

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
ونوم از یه جایی به بعد اصلا قابل دیدن نبود ، من درک نمیکنم چجوری با بودجه زیاد و بازیگر های خوب اینجور فاجعه ای میدن بیرون.
ونوم و مخصوصاً Carnage می‌طلبه که فیلم r-rated باشه ولی اگر after credits scene رو دیده باشی، دستشون از طرف طرف دیگه قراردادشون بسته‌س بخاطر برنامه‌هایی که دارن.

یک دلیل بزرگ شکست سری amazing Spider-Man هم بندهای قراردادشون با مارول بود. نسخه اول یکی از بزرگترین ایراداتش این بود که دوباره از اوریجین اسپایدرمن شروع کردن، نیش > قصد پول جمع کردن > مردن عمو بن و… اینا همه ذکر شده بوده که باید نشون داده بشه. کلا سونی اگر با جاش اسپایدرمن و ملحقاتش رو پس بده سنگین‌تره ولی سود زیادی از merchandise و چیزای جانبی مثل بازیش براشون داره، ولی خب با این چیزی که تو ونوم ۲ نشون دادن آینده بهتره به احتمال زیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر