PlayStation Marvel’s Spider-Man 2

سازنده
Insomniac Games
تاریخ انتشار
20 October
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
پیام مدیریت:

هر گونه ترول، بحث مقایسه ای، اسپویل داستانی و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

144918_23IMG-1130.jpeg.jpg

اخرین اطلاعات:

* آقای برایان اینتیهار Creative Director و رایان اسمیت کارگردان بازی هستند
* قابل بازی بودن پیتر پارکر و مایلز مورالز تایید گردید
* اسپایدرمن 2 یک عنوان ماجراجویی تک نفره می باشد
* شخصیت ونوم توسط تونی تاد صداگذاری شده است
*در بخش OW بازی و به لطف قدرت PS5، می توان آزادانه بین پیتر و مایلز سوئیچ کنید
* نقشه ی این نسخه، حدود دو برابر نسخه قبلی هستش
کوئینز و بروکلین به بازی اضافه شدن که متفاوت از منهتنن
* بر اساس آخرین اخبار رسیده از سمت پلی استیشن، تاریخ عرضه ی بازی برابر است با 20 اکتبر 2023، برابر با 28 مهر 1402

اطلاعات جدید از کامیک کان:

◾ شخصیت J Jonah Jameson در بازی حضور دارد و مری جین برای وی کار می‌کند
◾ داستان بازی به 9 الی 10 ماه بعد از نسخه مایلز مورالز بر میگرده و مایلز وارد دانشگاه شده
◾ به گفته ی توسعه‌دهندگان ، داستان بازی دارای عواطف انسانی و تاریکی است
◾ دوال سنس و پلیت‌های ویژه ی بازی به صورت جداگانه قابل خریداری هستند
◾ قدرت های جدید پیتر یعنی Spider-Arms و Symbiote، روش های جدید Insomniac برای بهبود کامبت بازی است
◾ مایلز می‌تواند از دو شکل BioElectric Venom در هر مبارزه استفاده کند
ترکیب این توانایی ها با گجت شخصیت ها مانند Web Grabber منجر به Comboهای هیجان انگیزی می‌شود
◾ می‌توانید Coney Island را در بازی اکسپلور کنید و یکی از راه های اکسپلور آن، Web Wings است
به گفته توسعه‌دهندگان، این بازی فرصت عالی بود تا Web Wings را وارد آن کنند و Traversal نسخه اول که هسته اصلی گیم‌پلی Marvel’s Spider-Man بود را با این ویژگی ارتقا دهند
◾ ونوم از نظر قدرت و ظاهر برای طرفداران آشنا خواهد بود اما داستان منحصر به فردی دارد که طرفداران را هیجان‌زده می‌کند
ونوم از کمیک ها الهام گرفته شده اما اینسامنیاک المان های خود برای پرداخت و ساخت این شخصیت را نیز به آن اضافه کرده
آنها به دنبال تعادلی برای مایع و جامد نشان دادن ونوم بودند و از این نظر توانستند وی را همزمان هم قدرتمند و ترسناک نشان دهند
◾ اینسامنیاک همچنین اعلام کرد که به کار بر روی بازی تا زمان عرضه ادامه خواهد داد و گرافیک بیش از بیش ارتقا پیدا می‌کند

در ابتدای داستان، پیتر و مایلز با زندگی شخصی خودشون دست و پنجه نرم می‌کنن
مایلز در تلاشه که زمانی رو برای واسه نوشتن مقاله ورودی به دانشگاه پیدا کنه اما به خاطر کاری که بهش مشغوله (اسپایدرمن بودن) دائم به تعویق میفته
از طرفی پیتر نیز به دنبال پول برای پرداخت بدهی خانه زن عموی مِی هست و نمی‌خواد که اون رو بفروشه، چون اون خانه واسش بسیار مهمه
درست به مانند مایلز، پیتر نیز در تلاشه که (و شکست می‌خوره) تعادل رو بین مسئولیت هاش و زندگی شخصیش بر قرار کنه
ام جی نیز به دنبال این هست که در وام مسکن به پیتر کمک کنه اما جی جونا جیمسون برگشته و از تمامی افراد کار می‌کشه...
از این رو قهرمانان داستان به دو راهی سختی رسیدن و آینده‌ای مبهم و تصمیم‌های سختی پیش روی آنهاست

IMG_20230721_055905_536.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎

2023_07_21_06.02.44_copy_1080x590.jpg
Marvel's Spider-Man 2 - Official Story Trailer | Comic Con 2023
LINK

▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
20210912_022134_copy_432x246.jpg
marvel’s spider-man 2 - PlayStation showcase 2021 : Reveal Trailer | PS5
YouTube

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,590
دوستان جواب بدید ممنون میشم
اپگردش مثل انچارتد و دث استرندینگ این قیمت هست یا الان تخفیف خورده؟
بابت اف تاپیک هم معذرت میخوام
همون 10 دلار هست . آپدیتها تا الان تخفیف نخوردن اصلا .
اگه PC ت میکشه رو PC برو

• Like
Reactions: db07

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,902
نام
malek
به خاطر هایپی که داشتم خودمو مجبور کردم که برم و این چند روز تعطیلی miles morales رو بازی کنم تا یه ماه دیگه که نسخه 2 میادش چون تا الان هیچ نسخه ای از اسپایدر من رو بازی نکرده بودم.البته نه اینکه بدم میومد از اسپایدر من،بلکه اینجور بازیا به گروه خونیم نمیخورد.فکر میکردم بازی خیلی پیچیدس و حوصله پیچیدگی رو ندارم(از عوارض نزدیکتر شدن به 40 سالگی).به هر حال 2-3 ساعت خودمو مجاب کردم که حتما ادامه بدم و در کمال تعجب spider man miles morales شد یکی از بهترین بازیهای نسل 9 من :x
بازی به شدت ساده و روون طراحی شده بود و اصلا اون شلوغی و پیچیدگی که فکر میکردم رو نداشت.چرخیدن تو شهر با اون گرافیک خیره کنندش یه حس آزادی به آدم میداد که تو هیچ بازی ندیده بودم.فست تراولش هم از صدقه سری مارک سرنی (ع)و SSD جادوییش و دشمن سوزش :) بدون تاخیر عمل میکرد که البته ازش زیاد استفاده نکردم از بس چرخیدن تو شهر حال میداد.در مورد گرافیک هم اینو بگم که واقعا غافل گیرم کرد.اصلا انتظار نداشتم با یکی از بهترین گرافیک های نسل 9 طرف باشم.نمیدونم من پیگیر اخبار نبودم یا اینکه در مورد بازی کم لطفی شده و هایپ و تبلیغات دور و برش کم بوده.به نظرم سونی یکی مثل فیل اسپنسر نیاز داره،چون این بشر استعداد زیادی داره تا اونور از کاه،کوه بسازه و به تبع این ورم از کوه،کهکشان :)

خواستم خیلی هایپ باشید و در نظر داشته باشید spider man miles morales ی که بین نسلی بود و همچین کیفیتی داشت دیگه marvel’s spider-man 2 الله اکبر
ممنون از Siavash_MH که اصرار کرد که بازی رو انجامش بدم:Rose:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
به خاطر هایپی که داشتم خودمو مجبور کردم که برم و این چند روز تعطیلی miles morales رو بازی کنم تا یه ماه دیگه که نسخه 2 میادش چون تا الان هیچ نسخه ای از اسپایدر من رو بازی نکرده بودم.البته نه اینکه بدم میومد از اسپایدر من،بلکه اینجور بازیا به گروه خونیم نمیخورد.فکر میکردم بازی خیلی پیچیدس و حوصله پیچیدگی رو ندارم(از عوارض نزدیکتر شدن به 40 سالگی).به هر حال 2-3 ساعت خودمو مجاب کردم که حتما ادامه بدم و در کمال تعجب spider man miles morales شد یکی از بهترین بازیهای نسل 9 من :x
بازی به شدت ساده و روون طراحی شده بود و اصلا اون شلوغی و پیچیدگی که فکر میکردم رو نداشت.چرخیدن تو شهر با اون گرافیک خیره کنندش یه حس آزادی به آدم میداد که تو هیچ بازی ندیده بودم.فست تراولش هم از صدقه سری مارک سرنی (ع)و SSD جادوییش و دشمن سوزش :) بدون تاخیر عمل میکرد که البته ازش زیاد استفاده نکردم از بس چرخیدن تو شهر حال میداد.در مورد گرافیک هم اینو بگم که واقعا غافل گیرم کرد.اصلا انتظار نداشتم با یکی از بهترین گرافیک های نسل 9 طرف باشم.نمیدونم من پیگیر اخبار نبودم یا اینکه در مورد بازی کم لطفی شده و هایپ و تبلیغات دور و برش کم بوده.به نظرم سونی یکی مثل فیل اسپنسر نیاز داره،چون این بشر استعداد زیادی داره تا اونور از کاه،کوه بسازه و به تبع این ورم از کوه،کهکشان :)

خواستم خیلی هایپ باشید و در نظر داشته باشید spider man miles morales ی که بین نسلی بود و همچین کیفیتی داشت دیگه marvel’s spider-man 2 الله اکبر

پس پاشو برو قبلی رو هم انجام بده :D
که اونم جذابیت خودشو داره و به عنوان یه بازی سوپرهیرویی داستان خوبی هم داره

اسپایدیPS4 با همون تک شماره تبدیل به پرفروش ترین تک بازیه PS شد:-" فقط شما از هایپ جا موندی:D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,653

به به خوشحالم که انقدر خوشت اومده واقعا یکی از روونترین و بهترین بازی های جهان بازه. تازه این نسخه اوایل نسل اومده حالا نسخه دوم ببین چقدر فرای تصور باشه.
دیگه صبر کردن واسش سخته😍
IMG_8191.jpeg

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,258
نام
یونس
خب گویا پلت کردن بازی حدود 30 ساعت زمان خواهد برد که از نظر من واسه پلترها مناسبه:D

View attachment 312334
فقط امیدوارم برای پلت کردن تکرار دوباره کل داستان نیاز نباشه :D واقعا بیزارم از بازی که برای پلات مجبورت کنه ۲ بار بازیتو تمام کنی :D

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
فقط امیدوارم بزای پلت کردن تکرار دوباره کل داستان نیاز نباشه :D واقعا بیزارم از بازی که برای پلات مجبورت کنه ۲ بار بازیتو تمام کنی :D
برای رسیدن به لول مکس و خرج اسکیل پوینت ها و گرفتن تمام گجت ها و سوییت ها و.. به احتمال باید +NG بریم، ولی فکر نمیکنم نیاز به تکمیلش باشه، احتمالا تا اواسطش
لیست تروفی هاش اومده، منتهی به خاطر اسپویل نشدن نگاهشون نکردم:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
خب گویا پلت کردن بازی حدود 30 ساعت زمان خواهد برد که از نظر من واسه پلترها مناسبه:D

View attachment 312334
کمه:-"
الان GOW و Horizon حداقل 40ساعت داشتن، انتظار داشتم اینم همون حدودا باشه حداقل:-" :D

برای رسیدن به لول مکس و خرج اسکیل پوینت ها و گرفتن تمام گجت ها و سوییت ها و.. به احتمال باید +NG بریم، ولی فکر نمیکنم نیاز به تکمیلش باشه، احتمالا تا اواسطش
لیست تروفی هاش اومده، منتهی به خاطر اسپویل نشدن نگاهشون نکردم:D
بازی قبلم این مورد رو داشت ولی با انجام کارهای فرعی تو همون یک دور تموم میشد
تنها بازیی که تو یک دور نمیشد این رو جمع کرد(بین فرست پارتی ها) TLOU P2 بود:-"

• Like
Reactions: Maniac Gamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر