man hunt 2 & abscure2 خبر خوش پی اس تو بازها

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
اقایون و خانوم های پی اس 2 باز....خبرهای خوش..
این ئو بازی اومدن و من خودم تهیه کردم
هردو بازی عالی هستن
اگه مشکلی داشتید من در خدمتم:love:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
Wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .شوخی نکن ؟! :eek: . از کجا گرفتی ؟ !؟ !

چرا بابا راست مي گه وست اورده منم گرخيدم نمي دونم نسخه با سانسوره يا بي سانسور اما خيلي بهتر از 1 اون هست البته من فقط راجب manhunt دارم صحبت مي كنما چون از اون يكي اصلا خوشم نمي ياد حالا فردا بهتر از گيم پليش با باگهاش صحبت مي كنم اما حتما بخريد

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
سلام

دوست گلم من از توپ خونه خریدم.
من هانت 2 عالیه و نسبت به 1 خیلی بهتر شده...صلاح های با حالی هم داره
در کل برای یه کنسول تقریبا قدیمی عالیه.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام به همه PS2 بازهای عزیز

فکر نمی کردم هنوز نسل PS2 بازهای فوروم وجود داشته باشند.:) والا خودم که مجبور شدم وگرنه PS2 رو نمی فروختم چون هنوز Shadow of Rome , Shadow of Colossus , Bouncer , چند تا بازی دیگر رو روی Hard تموم نکرده بودم.به هر حال مجبور شدیم برای پیوستن به Next Generation این تاوان رو بپردازیم.
تا چند وقت پیش هر بازی جدیدی برای PS2 میومد در PS2 News بحث می کردیم و در موردش با هم صحبت میکردیم ولی از وقتی اونجا درش تخته شد،بی خانمان شدم.از دوست عزیز salame بخاطر زدن چنین تاپیکی متشکرم ولی به نظرتون بهتر نیست تاپیک " بازیهای PS2 " رو راه بیندازیم تا از این به بعد شاهد تک جرقه هایی مثل این تاپیک نباشیم و راحت تر همدیگه رو پیدا کنیم ؟

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
سلام به همه PS2 بازهای عزیز

فکر نمی کردم هنوز نسل PS2 بازهای فوروم وجود داشته باشند.:) والا خودم که مجبور شدم وگرنه PS2 رو نمی فروختم چون هنوز Shadow of Rome , Shadow of Colossus , Bouncer , چند تا بازی دیگر رو روی Hard تموم نکرده بودم.به هر حال مجبور شدیم برای پیوستن به Next Generation این تاوان رو بپردازیم.
تا چند وقت پیش هر بازی جدیدی برای PS2 میومد در PS2 News بحث می کردیم و در موردش با هم صحبت میکردیم ولی از وقتی اونجا درش تخته شد،بی خانمان شدم.از دوست عزیز salame بخاطر زدن چنین تاپیکی متشکرم ولی به نظرتون بهتر نیست تاپیک " بازیهای PS2 " رو راه بیندازیم تا از این به بعد شاهد تک جرقه هایی مثل این تاپیک نباشیم و راحت تر همدیگه رو پیدا کنیم ؟

فکر خوبیه حامد خودت باز کن

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
پس دوستان لطفا" در مورد این 2 تا بازی فعلا" همین جا بحث کنند تا چند ساعت دیگه اون تاپیک هم راه بیندازم.به دلیل این تاخیر معذرت میخوام ولی علاقمندم مطلب چند بازی مهم رو بعنوان اولین پست در اون تاپیک قرار بدهم تا برای شروع تاپیک کم کاری نکرده باشم.

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
دوست گلم من از توپ خونه خریدم.
من هانت 2 عالیه و نسبت به 1 خیلی بهتر شده...صلاح های با حالی هم داره
در کل برای یه کنسول تقریبا قدیمی عالیه.

اقا خبر نداری که ایا چیزی از بازی سانسور شده یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر