Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
ما هم همینو می گیم ولی این دوستمون زود جبهه می گیره.
GTA یه حالی داره MAFIA هم یه حال دیگه
اصلا اشتباهه این دو بازی رو با هم مقایسه کرد
من هم قبول دارم GTA IV خیلی بازی خوبی بود اما MAFIA انتخاب حرفه ای هاست
MAFIA زمانش قدیمه ولی جی تی ای جدیده بعد جی تی ای گرافیکش بیشتر شبیه کارتونه(قصدم مسخره کردن نیست) در کل نباید این دو بازی خوب رو با هم مقایسه کرد....

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
ما هم همینو می گیم ولی این دوستمون زود جبهه می گیره.
GTA یه حالی داره MAFIA هم یه حال دیگه
اصلا اشتباهه این دو بازی رو با هم مقایسه کرد
من هم قبول دارم GTA IV خیلی بازی خوبی بود اما MAFIA انتخاب حرفه ای هاست
MAFIA زمانش قدیمه ولی جی تی ای جدیده بعد جی تی ای گرافیکش بیشتر شبیه کارتونه(قصدم مسخره کردن نیست) در کل نباید این دو بازی خوب رو با هم مقایسه کرد....
خودشون هم بخوان نمیتونن چون از هر مسیری که این دوتا با هم مقایسه بشن مافیا برنده میشه.
:love:..:biggrin1:.

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
من که مافیا 1رو بازی نکردم آخه مگه چه بازیه که تا اسم مافیا یک میاد همه غیرتی میشنو میگن بازی توپیه و فلان...

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
من که مافیا 1رو بازی نکردم آخه مگه چه بازیه که تا اسم مافیا یک میاد همه غیرتی میشنو میگن بازی توپیه و فلان...

ببین فقط یه کلام حتما مافیای 1 رو بگیر بازی کن!
فقط سعی کن فارسیش رو گیر بیاری چون کل بازی به داستانشه به قل یکی از بچه ها درس زندگی میداد وای اجب پایانی داشت هیچ وقت یادم نمی ره دو بار بازی رو تا آخرش رفتم. همین چند وقت پیش میخواستم دو باره نصبش کنم سی دیش اینقدر دست این و اون افتاده بود داغون شده بود نتونسم نصبش کنم.

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
همین الان برو نسخه یکشو بگیر بازی کن تا متوجه بشی.مخصوصا نسخه فارسیشو بگیر.من هردو نسخشو بازی کردم.نسخه فارسیش بیشتر حال میده.
مطمئن باش پشیمون نمیشی.
نسخه فارسیش درست حسابی دوبله شده یا بیخود هست اگه بیخوده و به خاطر فهمیدن صحبتاش میگی فارسیشو بگیر اگه انگلیسیش هم باشه متوجه میشم ;):biggrin1:

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
فقط مواظب باش جو نگیردت:biggrin1:اخرشم اگه خواستی گریه کنی دستمال یادت نره:biggrin1:
آره من که میمرم برای این بازی هایی که آخرش گریه آوره
بازی هایی که آخرش گریم گرفت
cod4:((
mgs4:((
بقیش فعلا یادم نیست:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آره من که میمرم برای این بازی هایی که آخرش گریه آوره
بازی هایی که آخرش گریم گرفت
اول ببین تحملش رو داری یه نسل به عقب برگردی یا نه;) چون از مافیای 1 انتظار چیزی شبیه مافیای 2 رو هم نداشته باش.اگه با گرافیک و بقیه چیزای نسل قبل کنار بیای بازی فوق العاده برات دلچسبه.
به نظر من اگه انگلیسیت خوبه حتما نسخه زبان اصلی رو بگیر حالا هر چقدر هم می خواد کیفیت دوبلش بالا باشه.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
مافیا یکی از بهترین بازیهای هست که تو زندگیم انجام دادم واقعا بازی فوق العاده ای هست ولی بعضی دوستان نظرهای جالبی میدن GTA از MAFIA بهتره؟>>> داستان بازی قوی 1 مافیا میخوره کل سری GTA رو گرافیک فوق العاده که نسل قبل داشت در نوع خودش تحصین برانگیز بود ببینید من طرفدار هر دو بازی هستم ولی من داستانی که تو MAFIA بود رو تو هیچ بازی ندیدم روند بازی با GTA فرق داشت کلا به نظر من این دو بازی رو با هم مقایسه نکنید
موفق باشید

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
هم مافيا هم GTA هر دو از بازي هاي پر طرفدار هستن حالا هر كس با سليقه اي كه داره هر كدوم بهتر ميدونه البته GTA خيلي قبل تر از مافيا اومده و خوب سري هاي بيشتري داره و مافيا فقط يك شماره و البته حرف شما و ديگر دوستان قبول دارم داستان بسيار زيبايي داشت و بيشتر به سناريوي يك فيلم شبيه بود تا بازي اما GTA هم به خاطر گيم پلي و آزادي عمل به عنوان يك خلافكار و ماشين سواري ها ماشين دزدي ها و خلاصه GTA هم بازي معروفي و گيم پلي خوبي داره درست مثل مافيا مقايسشون عملي بيهودس GTA بازي كني يك حال و عشقي ميكني مافيا 1 بازي كني يك حالي البته چون هنوز مافيا 2 نيومده نميشه تصميم گرفت اما حتما و به احتمال زياد مافيا 2 هم بازي خوبي از آب درمياد و هر كدوم جاي خود زيبا و لذت بردني هستن اصلا از اول مطرح كردن مقايسه اين دو بازي غلط بود كه اين بازي اينو ميخوره يا اين اونو ميدونم چه اونايي كه ميگن مافيا خوبه GTA هم بازي كردن و لذت بردن هم اونايي كه ميگن GTA مافيا بازي كردن و لذت بردن تاپيك هم كاملا منحرف داره ميشه يا شايدم شده پس بيخيال بچسبين به بازي و خبرهاي جديدش.:smile:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
ما که حرفی نداریم بعضی ها درباره GTA متعصب و دو اتیشه هستند و این جور بحث ها و طرفداری هارو از GTA به تاپیک MAFIA 2 می کشونند!!!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
بازیهایی با سناریو خوب معمولا خیلی کم ساخته میشن.بیشتر سازنده ها دنبال گرافیک زیبا و یا گیم پلی خوب هستند.ولی اون چیزی که مافیا رو یک پله بالاتر از همه بازیها قرار میده توجه به گرافیک و گیم پلی در کنار یک سناریو بی بدیله.
سری mgs به عنوان یکی از بهترین بازیها در خلق سناریو به همراه موسیقی تاثیر گذار مطرح بوده چون یه بازیه با سناریو خوب باید موسیقیه خوبی هم داشته باشه تا تاثیر بهتری داشته باشه.ولی اون چیزی که باعث میشه سناریو مافیا رو بالاتر از همه بازیها بدونم بودن یه سناریو خوب با پرداختی فوق العاده هست.مافیا یک زندگی ساده رو بدون کمترین پیچیدگی و سیاست بازی مورد بررسی قرار میده.زندگی یک راننده که مسیرش به راحتی منحرف میشه و همین سادگیه داستان هست که بازیباز رو تحت تاثیر قرار میده.
mgs با زندگی افراد کاری نداره هرچند گریزی به این قضیه میزنه ولی مافیا همهء المانهایی که میتونه در زندگی یک نفر رخ بده بررسی میکنه مثل صحنه ای که شخصیت اصلی بازی(اسمش یادم رفته)وارد حمام هتل میشه و زنی رو در وان میبینه و اونجا باید بین جاه طلبی/پول/قدرت و حس انسانی یک انتخاب داشته باشه و این از اون صحنه هایی بود که من نظیرش رو ندیده بودم.حالا اون صحنه اخر و صحبتهای بعد از مرگش که دیگه جای خود داره.
خواهشا دوستان نگن چرا با نام بردن اسم mgs تایپک منحرف کردی.من فقط خواستم بگم mgs از بهترین بازیهای خلق داستانه و گزینه دیگری که بتونم نوع سناریو در بازیها رو بهش بپردازم نداشتم.قصدم اصلا مقایسه نبود.

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
بازیهایی با سناریو خوب معمولا خیلی کم ساخته میشن.بیشتر سازنده ها دنبال گرافیک زیبا و یا گیم پلی خوب هستند.ولی اون چیزی که مافیا رو یک پله بالاتر از همه بازیها قرار میده توجه به گرافیک و گیم پلی در کنار یک سناریو بی بدیله.
سری mgs به عنوان یکی از بهترین بازیها در خلق سناریو به همراه موسیقی تاثیر گذار مطرح بوده چون یه بازیه با سناریو خوب باید موسیقیه خوبی هم داشته باشه تا تاثیر بهتری داشته باشه.ولی اون چیزی که باعث میشه سناریو مافیا رو بالاتر از همه بازیها بدونم بودن یه سناریو خوب با پرداختی فوق العاده هست.مافیا یک زندگی ساده رو بدون کمترین پیچیدگی و سیاست بازی مورد بررسی قرار میده.زندگی یک راننده که مسیرش به راحتی منحرف میشه و همین سادگیه داستان هست که بازیباز رو تحت تاثیر قرار میده.
mgs با زندگی افراد کاری نداره هرچند گریزی به این قضیه میزنه ولی مافیا همهء المانهایی که میتونه در زندگی یک نفر رخ بده بررسی میکنه مثل صحنه ای که شخصیت اصلی بازی(اسمش یادم رفته)وارد حمام هتل میشه و زنی رو در وان میبینه و اونجا باید بین جاه طلبی/پول/قدرت و حس انسانی یک انتخاب داشته باشه و این از اون صحنه هایی بود که من نظیرش رو ندیده بودم.حالا اون صحنه اخر و صحبتهای بعد از مرگش که دیگه جای خود داره.
خواهشا دوستان نگن چرا با نام بردن اسم mgs تایپک منحرف کردی.من فقط خواستم بگم mgs از بهترین بازیهای خلق داستانه و گزینه دیگری که بتونم نوع سناریو در بازیها رو بهش بپردازم نداشتم.قصدم اصلا مقایسه نبود.

ا قا شما خیلی حالیته ها یه اسفند دود کن:biggrin1: جانه ما اینقدر تایپکو فلسفی نکنید راستی از ویتو چه خبر از نیکو که خوش قیافه تره هم جدی تر البته اینو از رویه روانشناسیه چهره میگم برو بچ در این مورد هم نظر بدید با کدومشون بیشتر حال میکنید ؟

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
بدون شک میگم مافیا بهترین بازی عمرم بوده تا به حال.
ولی نمیدونم چرا فکر می کنم نسخه ی دوم این بازی بتونه مثل نسخه ی یک عالی از آب در بیاد. همه چیز عالیه ولی من هنوز به مهم ترین فاکتوری که برای من اهمیت داره (البته بعد از گیم پلی) یعنی داستان بازی شک دارم که خیلی عالی از آب در بیاد. با وجود این که نویسنده ی شماره ی دوم هم همون نویسنده ی شماره ی یک هست و علاوه بر اینکه اعلام کرده که داستان خیلی بهتر از شماره ی اول هست ولی باز هم ...
از طرفی دیگه به گیم پلی شک دارم. مثلا رانندگی بازی با توجه به تریلر های نشون داده شده خیلی نافرم بود. کسانی هم که بعضی مراحل رو چک کردند همین موضوع رو بیان کردند.
موسیقی شماره ی یک یه چیز منحصر به فرد بود و من در هیچ بازی ای با اون نوع موسیقی حال کردم. البته فال آوت هم موزیک های سبک دهه ی 70-80 رو داشت ولی به زیبایی مافیا نبود.
خیلی منتظر بازی هستم و دوست دارم با یه بازی خوب طرف باشم. پس هر روز و هر شب برای سازندگان دعا می کنم.
ممنون

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوست عزیز شما اون تریلر از گیم پلی به حجم 125MB رو دیدی؟؟؟
اونوقت شما چطور می گید رانندگی نا فرم بود؟؟؟
طراحی رانندگی بازی به اون زیبایی و نرمی دیگه شما انتظار چیو داری؟؟؟
بعد موسیقی بازی تو اون تریلر مثل فیلم های اون دهه بود؟؟؟
بعدشم حالا بگیم بازم اینا بد بود یادت باشه ما نباید با این تریلر های ناقص درباره بازی نظر بدیم چون بازی سال 2010 می اد پس سازنده ها خیلی وقت دارن تا روی بازی کار کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر