Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
حالا چرا انقدر شما متعصبی؟خوب راست میگه بنده خدا.gta خیلی غیره اخلاقیه:biggrin1:شماهام از ابتذال خوشتون میادا:biggrin1:مافیا کلاس داره:-"
غیر اخلاقی بودن چه ربطی داره به قشنگ یا زشت بودن بازی ؟ :-"
الآن بحث سره گیمپلی و گرافیکه نه با کلاس بودن و بی کلاس بودن ... ;)
بله من هم تعصب دارم رو بهترین بازی Sandbox :biggrin1:
هنوز نیومده نمیشه نظر درست داد .

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اصلا مقوله GTA با MAFIA جداست ولی در کل فکر کنم محبوبیت GTA بیشتر چون بیشتر GTA رو مردم میشناسند از بچه 4 5 ساله بگیر تا مرد 50 ساله!!!
ولی مافیا انتخاب کسایی هست که اهل فن باشند

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اصلا مقوله GTA با MAFIA جداست ولی در کل فکر کنم محبوبیت GTA بیشتر چون بیشتر GTA رو مردم میشناسند از بچه 4 5 ساله بگیر تا مرد 50 ساله!!!
ولی مافیا انتخاب کسایی هست که اهل فن باشند
واقعا حرف زیبایی زدی.قضیه مافیا با gta مثل قضیه ماریو با mgs هست.البته نمیخوام به ماریو بی احترامی کنم ولی اصولا بازیی که بچه 5ساله میشینه بازی میکنه و هر کاری دلش میخواد تو بازی انجام میده غالبا محبوبیت بیشتری داره تا بازیی که هر کسی ازش سر در نمیاره.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
واقعا حرف زیبایی زدی.قضیه مافیا با gta مثل قضیه ماریو با mgs هست.البته نمیخوام به ماریو بی احترامی کنم ولی اصولا بازیی که بچه 5ساله میشینه بازی میکنه و هر کاری دلش میخواد تو بازی انجام میده غالبا محبوبیت بیشتری داره تا بازیی که هر کسی ازش سر در نمیاره.
WTF ? :confused: :eek:
حالت خوبه؟ :confused:
توی خارج از ایران نظارت کامل روی بازی کردن هست و هر بازی سنی داره و زیر 18 سال نمیتونه GTA بازی کنه مثل ایران .
GTA اینقدر باحاله که همه میشناسنش . :love:
کی گفته که مافیا هرکسی ازش سر در نمیاره؟ اتفاقا GTA خیلی سخت ترم هست . :-"

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
WTF ? :confused: :eek:
حالت خوبه؟ :confused:
توی خارج از ایران نظارت کامل روی بازی کردن هست و هر بازی سنی داره و زیر 18 سال نمیتونه GTA بازی کنه مثل ایران .
GTA اینقدر باحاله که همه میشناسنش . :love:
کی گفته که مافیا هرکسی ازش سر در نمیاره؟ اتفاقا GTA خیلی سخت ترم هست . :-"
دوست عزیز من فقط مثال زدم.یادمه وقتی vice city بازی میکردم بچهء همسایمون میومد خونمون دسته رو ازم میگرفت واسه خودش مثلا دوتا تیر در میکرد و بازی میکرد.منظورم نوع محبوبیت بازیه.
ولی مافیا قضیش فرق میکنه.شما میتونی تو gta بدون اینکه خط داستانیه بازی رو طی کنی واسه خودت بازی کنی و لذت ببری.ادم بکشی رانندگی کنی.دوست دختر بگیری و خیلی کارهای دیگه.
مافیا بر اساس یه خط داشتانیه سینماتیک پیگیری میشه طبعا محبوبیت کمتری داره ولی به نظر من خیلی ارزشش بیشتره.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها انقدر فن بازی در نیارین بزارین مافیا بیاد همین طرفدارهای gta میگن عجب بازی ایه;)
من خودم gta دوست دارم اما مافیا با همه open world ها فرق داره یه جورایی حرفه ای تره

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
بچه ها انقدر فن بازی در نیارین بزارین مافیا بیاد همین طرفدارهای gta میگن عجب بازی ایه;)
من خودم gta دوست دارم اما مافیا با همه open world ها فرق داره یه جورایی حرفه ای تره
دوست عزیز موضوع اصلا open world بودن نیست.موضوع تم سینماتیک بازیه که فقط و فقط ماقیا همچین حال و هوایی داره.تو شماره یکش من اخر بازی بعد از مرگ قهرمان بازی از ته دلم گریه کردم.واقعا عجب سناریویی داشت.درس زندگی میداد.:-"

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازم ازون بحث های مزخرف:mad:
یکی از GTA خوش میاد یکی از مافیا.چه اصراری هست که بازی ها رو با هم مقایسه کنید!با وجود اینکه مافیا هنوز نیومده!فقط باید منتظر بود
بزارید بازی منتشر بشه خود به خود مشخص میشه کدوم بازی بهتره.
نظر شخصی من:
به نظر من مافیا فوق العاده حرفه ای و سینمایی ساخته شده و گرافیک بازی شگفت آوره!منکه وقتی تریلر هاش رو نگاه می کنم یاد فیلمای دهه 80 میفتم.بشدت روی داستان بازی کار شده و صحنه های بازی کم از فیلم های مافیایی و مشهور اون سال ها نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر