Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اما این یکی "تومنی سنار فرق داره".
من واقعا امیدوارم اینطور نباشه. شماره یک فوق العاده بود. اگه زیاد تغییرش بدن معلوم نیست چی ازش در میاد.

اون موقعی که شماره یک اومد فقط بعضی بازیهای role playing تا این حد رو داستان بازی کار میکردن و هیچ بازی اکشنی تا این اندازه رو داستان تکیه نمیکرد. امیدوارم اینم داستان جالبی مثل قبلی داشته باشه. موسیقی متنشم که دیگه خودتون میدونین چی بود. گرافیک هم که تو اون زمان جزو بهترینا بود. طراحی مراحل هم خیلی به یاد موندنی بود (مرحله ای که از طریق کلیسا فرار میکردی, یا مرحله ای که باید میرفتی بالای خرابه هه اون یارورو با اسنایپر بکشی, هتل , بندر و...).

البته مثل اینکه نسخه های کنسولی بازی که بعدا منتشر شدن زیاد جالب از کار در نیومدن. احتمالا به خاطر کنترل بوده.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,163
البته شماره یکش خوب بود اما عالی نبود.(از نظر من):biggrin1:.ولی انگار شماره دومش خیلی خفنه. از سیستم Cover بازی خیلی خوشم اومده. تا حالا بازی ندیده بودم که تو یه محیط باز سیستم Cover در حد Gears of War داشته باشه. گرافیکشم که ترکونده.:love: باید منتظر یه بازی توپ باشیم.:bash:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
gamespot این trailer رو امروز پخش کرده. اسمش mafia 2 هست ولی تو قسمت gta4 گزاشتن و پخش کنندشم نوشته rockstar games. نمیدونم ماجرا چیه. دانلودش که کردم بهتون میگم.
ببخشین اگه قدیمیه.
-------------------------------

trailer مربوط به mafia2 هست و خیلی هم خفنه.
انیمیشن صورت شخصیت ها از انیمیشن صورت ادم ها واقعی هم طبیعی تره !!
اولاش انعکاس روی لیوان اون یارو یا اونجایی که تو ماشین نشستن انعکاس روی شیشه واقعا خفنه!
موها و لباساشون!!! گرافیکش خیلی خداس.

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
من یک عکس تازه از این بازی دیدم حالا نمیدونم جدید هست یانه اونو میتونید تو www.gamewallpapers.ru ببینید

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
البته شماره یکش خوب بود اما عالی نبود.(از نظر من):biggrin1:.ولی انگار شماره دومش خیلی خفنه. از سیستم Cover بازی خیلی خوشم اومده. تا حالا بازی ندیده بودم که تو یه محیط باز سیستم Cover در حد Gears of War داشته باشه. گرافیکشم که ترکونده.:love: باید منتظر یه بازی توپ باشیم.
GTA IV هم دقیقا از سیستم کاور GOW تو محیط باز استفاده می کنه.

باورم نمیشه، چقد فن داره این بازی!. قسمت اولش رو انجام دادم ( فارسی بود :biggrin1: ) اما زیاد به دلم ننشست. اما این یکی "تومنی سنار فرق داره". یه چیزهای ازش میخونیم که هر بازیبازی رو تشنه خودش میکن
مطمئنم هر کسی که مافیا رو زمانی که عرضه شد روی PC بازی می کرد ازش لذت می برد. همون طور که Aghareza گفتن اون زمان از لحاظ داستان ، گیم پلی ،تکنولوژی ، صداگذاری و موسیقی و ... یکی از بهترین ها بود و حتی روی چیزهایی کار شده بود که حتی هنوز هم تو اکثر بازی های این سبک روشون کار نمی شه. (مثلا خراب شدن بدنه ی ماشین ها با موتور فیزیک رندر می شد). و در کل مافیا با این که یکی از اولین GTA Clone ها بود ، به عقیده ی بیشتر گیمرها بهترین اون ها هم هست و هنوز هیچ بازیی نتونسته به زیبایی مافیا سبک GTA رو گسترش بده.

البته مثل اینکه نسخه های کنسولی بازی که بعدا منتشر شدن زیاد جالب از کار در نیومدن. احتمالا به خاطر کنترل بوده.
نسخه های کنسول اصلا موفق نبودن، کنترل هم یکی از دلایل بود اما جدا از اون امکانات بازی کمتر شده بود و مثلا نسخه ی PS2 گرافیک و فیزیک خیلی پایین تری از نسخه ی PC داشت و در ضمن نسخه ی کنسول ها سال 2004 عرضه شد که طبیعتا گیم پلی بازی به چند سال قبل تعلق داشت و چیز جدیدی برای گیمرها نداشت.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
یه سری اطلاعات جدید از بازی اومده، البته من نمی تونم بگم صد در صد این مطالب درستند چون نمی دونم منبعشون موصقه یا نه، اما احتمال درست بودنشون زیاده:
داستان بازی:
Vito شخصیت اصلی بازی از جنگ جهانی دوم برگشته است، پس از برگشت با دوست قدیمیش Joe ملاقات می کند و این دو فعالیت خود در دنیای گانگستری و مافیایی را آغاز می کنند. شهر Empire City شبیه نیو یورک در اواخر دهه ی 40 و اوایل دهه ی 50 ساخته شده است، و در آن سه گروه اصلی مافیایی فعایت می کنند:Falconi و Vinci و Clemente . داستان بازی بیشتر درباره ی دو شخصیت اصلی (Vito و Joe ) است و فعالیت های آن ها در مافیا.

اطلاعات جدید از امکانات بازی:
1- داستان بازی حدودا 2 برابر بازی اول جزییات دارد و طولانی است. یعنی فیلم نامه ی بازی اول 400 صفحه بوده ولی مال این بازی حدود 700 صفحه است.
2-نقشه ی بازی حدودا 2.5 مایل مربع است و از اول کاملا باز است.
3-ماشین ها مثل مدل های واقعی آن زمان طراحی شده اند و با گذشت زمان تغییر می کنند.
4-درگیری با پلیس نسبت به بازی اول کمی کمتر خواهد بود.
5-امکان خرید خانه در بازی وجود دارد.
6-بازیکن می تواند روزنامه ها را بخواند و از آخرین اخبار دنیای بازی مطلع شود.
7-امکان رفتن به رستوران و خرید غذا و نوشیدنی برای افزایش سلامتی وجود دارد.
8-ماشین ها آسیب های بسیار واقعی می بینند، در صندوق عقب هم باز می شود و اسلحه ها و اجساد افراد را می توان آنجا قرار داد.
9-رفتار مردم و NPC ها بسیار متنوع تر و واقعی تر شده است، آن ها روزنامه می خوانند ، منتظر اتوبوس می ایستند، سیگار می کشند و...
10-با اجسام موجود در بازی با دو دکمه و به دو صورت عادی و خشن می توان رفتار کرد.
11-مانند بازی اول نقشه در بازی وجود خواهد داشت.
12-می توان به باشگاه های بدن سازی رفت و Combo های جدید آموخت.
13-در بازی حدود 2 ساعت Cutscene وجود خواهد داشت.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
فریدون جان از زدن این تاپیک ممنونم اما در عجبم که منی که دیوانه این بازیم چطور زودتر از تو تاپیکو نزدم ولی خدایی استاد زدن تو سر بازی هستی ها بابا این بازی رو دستش نیومده از همه نظر فوق العاده بود توی همون سالی که منتشر شد چندین جایزه از نمایشگاهای مختلف گرفت
خواهش میکنم این سیستم کاور گیری رو اینقدر نچسبونین به gears of war قبل از این بازی The Godfather بود که سیستم کاور گیری داشت حداقل The Godfather هیچی نداشت این کاور گیری از چیزای نو آورانه ای بود که درش بود
موفق باشید

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,163
سلام
فریدون جان از زدن این تاپیک ممنونم اما در عجبم که منی که دیوانه این بازیم چطور زودتر از تو تاپیکو نزدم ولی خدایی استاد زدن تو سر بازی هستی ها بابا این بازی رو دستش نیومده از همه نظر فوق العاده بود توی همون سالی که منتشر شد چندین جایزه از نمایشگاهای مختلف گرفت
خواهش میکنم این سیستم کاور گیری رو اینقدر نچسبونین به gears of war قبل از این بازی The Godfather بود که سیستم کاور گیری داشت حداقل The Godfather هیچی نداشت این کاور گیری از چیزای نو آورانه ای بود که درش بود
موفق باشید

درسته. خیلی بازیا سیستم کاور داشتن ولی گیرز فرق میکنه.سیستم کاورش خیلی پیشرفته تره. ما هم گفتیم در حد گیرز. نگفتیم فقط مثل گیرز کاور داره. چون مافیا هم این جور که بوش میاد خیلی سیستم کاور پیشرفته ای داره.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من عاشق این سبک بازیم مافیای1روهم روپی سی بازی کردم همون موقع هم گرافیکش یه سرو گردن ازبقیه
بازیها بالاتربود گادفادرهم که ازروفیلم ساخته شده بود وعنوان جزابی بود
ولی مافیا2یه بازی عالی خواهد شد بطوری که بقیه بازیها ازنظرگرافیک وهوش مصنوعی باهاش مقایسه میشن(این روحس ششمم میگه:biggrin1:)
درضمن اینقدرگیرزاف وار روبه مافیا ربط ندید مافیا استایل خاص خودش روداره

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام
موفق باشید
قبل از اون هم kill switch این سیستم رو داشت با blind fire و بقیه ی مخلفات. فقط مشکل اینه که اکثرا اولین بار تو گیرز این سیستم رو دیدن.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
عجب گرافیکی !!!!!:eek:به نظرمن این بازی میتونه حتی گیرزکیلرهم باشه بااین گرافیک واقعا خوفش:eek:
توصیه میکنم حتما تریلرش رو دانلود کنید

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
سلام
موفق باشید
دوست عزیز، قبل از Godfather هم خیلی بازی ها سیستم کاور داشتن، در حقیقت خلق این سیستم چیز پیچیده ای نیست که اسمشو نوآوری بزاریم، چون هم تو فیلم ها زیاده و هم در اصول نظامی کاربرد زیادی داره، ویژگی اصلی اینه که این سیستم درست و خوش دست طراحی بشه، و چون تو Gears Of War این سیستم خیلی کارآمد و روان طراحی شده بود و مبنای اصلی Combat ش این بود اکثریت با دیدن کاور یاد Gears Of War می افتن.
قبل از اون هم بازی های زیادی مثل MGS و خیلی بازی های دیگه از این سیستم استفاده می کردن که هر کدوم تا حدی موفق بودن.

عجب گرافیکی !!!!!:eek:به نظرمن این بازی میتونه حتی گیرزکیلرهم باشه بااین گرافیک واقعا خوفش:eek:
توصیه میکنم حتما تریلرش رو دانلود کنید
Gears Of War مال سال 2006 است، شما می خوای گرافیک مافیا 2 رو که احتمالا سال 2009 میاد رو با اون مقایسه کنی؟ بهتره مثلا با Crysis یا Gears Of War 2 مقایسه ش کنی که منطقی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر