Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

colonel111

کاربر سایت
Mar 17, 2009
19
يه سوال فني

سلام
من اين بازي رو از دو جا گرفتم كه هر كدوم يه مشكل خاص داشت
1.اولي رو از nextgen كه تا الان ديسكاش مشكلي نداشت. ولي تو اين بازي از همون اول با اينكه 45 مگ هاردم آزاد بود نمي تونست save كنه، بعدم تو load بازي خيلي گير مي كرد و Load نمي شد. يعني صفحه سياه مي موند و باگم داشت كه با restart مرحله هم ok نمي شد.
2.اين دفعه رفتم از توپ خونه گرفتم به اين اميد كه يه نسخه ديگه باشه، ولي اصلا DVD رو نمي خونه و آرم ايكس باكس فقط مياد، يه جورايي انگار ديسك رو مديا مي شناسه

كسي نظري داره؟
بچه هايي كه اين بازي رو بازي مي كنن از كجا گرفتن؟
در ضمن دستگاهم3 wave است؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
سلام
1.اولي رو از nextgen كه تا الان ديسكاش مشكلي نداشت. ولي تو اين بازي از همون اول با اينكه 45 مگ هاردم آزاد بود نمي تونست save كنه، بعدم تو load بازي خيلي گير مي كرد و Load نمي شد. يعني صفحه سياه مي موند و باگم داشت كه با restart مرحله هم ok نمي شد.
2.اين دفعه رفتم از توپ خونه گرفتم به اين اميد كه يه نسخه ديگه باشه، ولي اصلا DVD رو نمي خونه و آرم ايكس باكس فقط مياد، يه جورايي انگار ديسك رو مديا مي شناسه

كسي نظري داره؟
فکر کنم اگه بتونی یک هارد جور کنی یا بازی رو روی فلش کپی کنی دیگه از این مشکل های اولی مثل لود و اینا برات پیش نیاد

فکر کنم این بازی بالاتر از wave 3 باشه ولی دقیق نمیدونم چنه

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
بچه ها ساندتراک های بازی با کیفیت بالا و لینک مستقیم در خدمت شما......
Mafia II Radio Soundtrack- 320Kbps-MP3-Direct Link-703MB

لینک دانلود :
افزایش اعتبار هم زدین ناراحت نمیشیم :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliahmadi2

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
سلام

كسي نظري داره؟
1 - با کمال تعجب سیو بازی برای من 50 مگ بود ... 45 مگ کمه !!!!!
2- من این بازی رو تست کردم wave 6 هست 3 نیست ، 3 خیلی وقته دیگه نمیاد.
3- من دیسکمو از توپ خونه خریدم همون پشت شهرداری یا همون ته خیابون سپه!!!:d

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
منم رفتم یه dvd دیگه خریدم بازم همون مشکلو داشت وقتی پول رو به bruno میده بعدش لودینگ میکنه دیگه تو لودینگ گیر میکنه نمیاد بیرون مشکل از چیه؟
این دومین دی وی دی که میگیرم همین مشکلو داره

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
یه چیز باحال تو بازی پیدا کردم. تو دفتر برونو که نمیره (واسه اونایی که باگ دارن) اون چوبهای دست راستش رو بشکونین بعد برین اونجا وایسین که درو نبینینک. بعد یهو بیاین سمت در X رو بزنین.میتونین برین تو دفتر برونو. دفترو که دیدم کفم برید. پله میخوره میره بالا بعد در یه اتاقو باز میکنین که دفتر برونو اه. تو اون اتاق پشتیشم میتونین برین. اون اتاق پشتی که پولا رو میبرن توش خالیه. کدوم یکیتون میدونستین دفتر برونو طبقه اوله؟

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
یه چیز باحال تو بازی پیدا کردم. تو دفتر برونو که نمیره (واسه اونایی که باگ دارن) اون چوبهای دست راستش رو بشکونین بعد برین اونجا وایسین که درو نبینینک. بعد یهو بیاین سمت در X رو بزنین.میتونین برین تو دفتر برونو. دفترو که دیدم کفم برید. پله میخوره میره بالا بعد در یه اتاقو باز میکنین که دفتر برونو اه. تو اون اتاق پشتیشم میتونین برین. اون اتاق پشتی که پولا رو میبرن توش خالیه. کدوم یکیتون میدونستین دفتر برونو طبقه اوله؟

من میتونم برم تو دفتر برونو ولی اینجوری نیست که از پله ها برم بالا.
وقتی میرم تو اون کوچه باریکه بعد میرم می ایستم جلو در ابیه و خود بازی یهو میبرتت تو دفتر برونو بعد قسمت انیمیشن میاد که vito با bruno صحبت میکنه بعد که قسمت انیمیشن تموم میشه بازی لودینگ میکنه که دیگه بره مرحله بعد اما تو همون لودینگ گیر میکنه
من رفتم یه dvd دیگه از جای دیگه خریدم اما بازم همون مشکل داشت خلاصه ما موندیم تو کف که بازی رو تمومش کنیم یه بار سنگینی از رو دوشمون ورداشته شه

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
من میتونم برم تو دفتر برونو ولی اینجوری نیست که از پله ها برم بالا.
وقتی میرم تو اون کوچه باریکه بعد میرم می ایستم جلو در ابیه و خود بازی یهو میبرتت تو دفتر برونو بعد قسمت انیمیشن میاد که vito با bruno صحبت میکنه بعد که قسمت انیمیشن تموم میشه بازی لودینگ میکنه که دیگه بره مرحله بعد اما تو همون لودینگ گیر میکنه
من رفتم یه dvd دیگه از جای دیگه خریدم اما بازم همون مشکل داشت خلاصه ما موندیم تو کف که بازی رو تمومش کنیم یه بار سنگینی از رو دوشمون ورداشته شه

من مشکلم این بود که جلو در میرفتم هیچی نمیومد که البته مورد بالا رو کشف کردم :)). بعد بازی رو از اول مرحله شروع کردم تا آخر رفتم (پولا رو همون سری اول که وقت میده کامل جمع کن با 23 هزار تایی که تو دفتر پیدا میکنی) باگ بسادگی حل شد. یه چپتر فقط داری که اصل کاریه. یه پیشنهاد دیگه هم دارم که یکم سخت تره. باید بری تو لایو بعد بازی رو بزنی اندکی مگابایت دانلود میکنه و تمام باگهای بازی رفع میشند. مثلا توی بازی Forza حرکت انیمیشن دست اضافه میشه.​

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
ولی انصافا عجب بازی ایه،هیچی از یک فیلم سینمایی کم نداره!!!:d
از بازی هیچ ایرادی نمی تونم بگیرم فقط رانندگیش یکم سخته فعلا هم چپتره 15 ام

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197

من مشکلم این بود که جلو در میرفتم هیچی نمیومد که البته مورد بالا رو کشف کردم :)). بعد بازی رو از اول مرحله شروع کردم تا آخر رفتم (پولا رو همون سری اول که وقت میده کامل جمع کن با 23 هزار تایی که تو دفتر پیدا میکنی) باگ بسادگی حل شد. یه چپتر فقط داری که اصل کاریه. یه پیشنهاد دیگه هم دارم که یکم سخت تره. باید بری تو لایو بعد بازی رو بزنی اندکی مگابایت دانلود میکنه و تمام باگهای بازی رفع میشند. مثلا توی بازی Forza حرکت انیمیشن دست اضافه میشه.​

منم اول همین مشکل رو داشتم یعنی جلو در میرفتم هیچی نمیومد تا اینکه مجبور شدم چپتر رو دوباره از اول شروع کنم که مشکل حل شد.
حالا مشکل جدیدم اینه که پولو که میدم به طرف تموم میشه موقع لودینگ گیر میکنه همینجور میمونه رو لودینگ و با کمال تعجب فقط روی لودینگ صدای خیابون و بوق و اینچیزا میاد. نمیدونم چیکارش کنم به لایو هم که وصل نمیشه از همون اول با isp من مشکل داشت

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
منم اول همین مشکل رو داشتم یعنی جلو در میرفتم هیچی نمیومد تا اینکه مجبور شدم چپتر رو دوباره از اول شروع کنم که مشکل حل شد.
حالا مشکل جدیدم اینه که پولو که میدم به طرف تموم میشه موقع لودینگ گیر میکنه همینجور میمونه رو لودینگ و با کمال تعجب فقط روی لودینگ صدای خیابون و بوق و اینچیزا میاد. نمیدونم چیکارش کنم به لایو هم که وصل نمیشه از همون اول با isp من مشکل داشت

از توی Select Chapter چی؟ از اونجا هم اجرا نمیشه؟ صدای بارونو میشنوی؟ تریلر شب رو میبینی؟

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
از توی Select Chapter چی؟ از اونجا هم اجرا نمیشه؟ صدای بارونو میشنوی؟ تریلر شب رو میبینی؟

منظورتو نمیفهمم یعنی چی از توی select chapter?
من بازی رو از توی select chapter هم شروع کردم اما بازم میخورم به همین مشکل :
صدای برونو رو میشنوم حتی انیمیشن مربوط به برونو رو هم میبینم بعد از تموم شدن انیمیشن و وارد شدن تو لودینگ همونجا گیر میکنه همون قسمت که یه صفحه گرامافون بالای صفحه سمت راست میاد و پایینش نوشته loading... همونجا میمونه جالب اینجاس صدای خیابون هم میادهمراه loading

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر