Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
agha man ye soal daram 2 marhale Skele gir kardam nemitoonam beram jelo bay@ chikar konam bad az koshtan hame doshmana va raftan be daftare dreck?
اگه فارسی تایپ کنی بهتره .
شما باید 27500 پول جمع کنید که با دزدی از فروشگاها و اوراق کردن ماشینا , تو نقشه برو B

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
agha man ye soal daram 2 marhale Skele gir kardam nemitoonam beram jelo bay@ chikar konam bad az koshtan hame doshmana va raftan be daftare dreck?
بروی تو دفترش . پولش رو بردار و بعدشم برو یکم دیگه پول جمع کن تا برسه به 275 تا .

1 - فینگیلیش تایپ نکن دوست عزیز :)
2 - از Sp استفاده کن .

آخرین ویرایش:

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
in karo mikonam nemishe 25000 ta pool daram bayad 2500 ta jam konam in karo mikonam vali 2 naghshe hich alamati nemiad

bebakhshid computeram farCnadare
دوست عزیز شما باید از مغازها دزدی کنی !!! یا تو نقشه یه علامت B هست ماشین ببر اونجا اوراق کن ( اگه پول رو میز درک رو برداری کمک بت میشه )

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
من تو چپتر 14 گیر کردم همونجا که پول جمع کردم باید بدم به bronu تو همون کوچه باریکه هیچ دری نیست که وارد بشم
چیکار باید کرد؟
1356975301.jpg

آخرین ویرایش:

henrytomasino

کاربر سایت
Sep 7, 2010
19
عضو خانواده بود دیگه.از خانواده ی فالکون فقط ویتو زنده موند چون فالکون را کشت.
آره جو عضو خانواده بود ولي ويتو به خاطر كشتن فالكون زنده نموند لئو توي ماشين به ويتو گفت كه من مي خواستم تو را بكشم ولي چون تو جون من نجات دادي (همونجا كه هنري مي خواست بكشتش) من هم يه فرصتي بهت مي دهم برو فالكون بكش بعد كه ويتو مي ره مي بينه جو همچنان طرف خانواده فالكون بعد هنگامي كه اسلحه جو به طرف ويتو ويتو بهش مي گه كه به من اطمينان كن بعد هر دو فالكون را مي كشند لئو هم جو را كشت به خاطر اينكه اون جز اين معامله نبود

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
Xbox 360 is the Best ؟

واقعا خوش به حال 360 دارها!!!

گرافیک بازی اون جور که من دیدم تو 360 خیلی بهتر بود و چمن ها شم بیشتر بود!!!

روشنایی اش هم از pc و ps3 واقعا بهتر بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر