Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,778
به نظر خودم:چ
لحظه اي كه هنري كشتن واقعا غمگين كشتنش مثل اين وحشي ها افتادن به جونش چه فرياد دردناكي مي كشيد

آره واقعا صحنه دردناکی بود,فقط یه چیز که حس و حال اون صحنه رو از بین می برد اون تیکه بود که دوربین داشت از دیدگاه خود هنری نشون میداد و صداها رو عجیب غریب میشنید اما کاملا عادی میدید , به نظر خودم بد نبود لااقل صحنه رو تار کنن یه کمم خون آلودش کنن نا سلامتی طرفو لت و پار کردن چش و چالشو از کاسه در آوردن!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
تموم شد ولی حس تموم شدن بهم دست نداد
تازه فهمیدم این ایراد که بازی حالته نیمه تموم داره رو ، گیم اسپات چرا گرفته بود
من که اصلا راضی نیستم ، چون نه حس openworld به آدم میده و نه اینکه بعد از کریدیت میشه ادامش داد
داستان هم که کلا پراکنده و گسسته هست و پایانش هم فقط ننوشتن که حتما منتظره مافیا 3 باشید
چون مثله اینکه فقط باید صبر کرد و ادامش رو تو مافیا 3 دید ، که خدا کنه اون 6-7 سال طول نکشه
اینجوری که اینو ساختن مثله فوتبال و nfs میتونن سالی یه نسخه ازش بدن بیرون
چقدر هم کوتاه بود لا مسب ، فقط یه کم گیم پلیش خوب بود که اونم تو بازیهایه موجود چیزی برای برتری نداشت
در آخر همون 8.5 هم از سرش بسیار زیادتره - من 7/10 رو منصفانه میدونم

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
اصلا از مرگ هنری ناراحت نشدم چون خبرچین بود و حق اش بود. در مورد اون بچه هم وقتی همه بهش میگفتن بچه ای هی سرش رو میکرد تو کار دیگران

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
بچه من یه جا بازی رو نفهمیدم چی شد.
آخر بازی وقتی جو رو بردن یه طرف دیگه ، بعد لیو گفت : اون جز این معامله نبود یعنی چی ؟؟؟ چه بلایی سره جو میاد ؟ این تیکه رو یکی توضیح بده ، ممنون میشم !!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آخر بازی وقتی جو رو بردن یه طرف دیگه ، بعد لیو گفت : اون جز این معامله نبود یعنی چی ؟؟؟ چه بلایی سره جو میاد ؟ این تیکه رو یکی توضیح بده ، ممنون میشم !!!
قرار بود کل خانواده فالکونی از بین بره . جو هم جزوی از اونا بود . ویتو هم بخاطر اینکه خوده فالکونی رو کشت ، نکشتنش !

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )

شما مافیا 1 بازی کردی ؟!
تا قبل ااومدنن بازی Mafia II کسی نمیدونست تامی رو کی کشته تا اینکه اینجا معلوم شد ...

حالا پایان این داستان هم معلوم نیست و در قسمت های بعدی مشخص میشه ...

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
قرار بود کل خانواده فالکونی از بین بره . جو هم جزوی از اونا بود . ویتو هم بخاطر اینکه خوده فالکونی رو کشت ، نکشتنش !
چه تلخ و غم انگیز !!!! ولی قشنگ بود !!!

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
ماهم تا آخرش رفتیم. یه سوال برام پیش اومده هر کی میتونه بگه :
کشتن تامی چه ربطی به جو و ویتو داشت. اصلا اونا خونواده سالیری و تامی رو از کجا میشناختن که یه دفعه رفتن تامی رو کشتن؟

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
!

مي شه يكي بهم دقيق بگه چرا هنري كشتن؟

جــاسوس پلیس بود ! همین ...
نه جاسوس نبود‌:| جاسوسای اون آقای ونگ(فکر کنم ونگ بود) در FBI به اونا می گه هنری در تمام این سال ها با دولت کار می کرده و یکی از اعضای همین FBI فرانکی(یاما :-؟ )هم یکی از مامورین دولت فدرال و FBI بود ولی هیچ موقع چیزی نگفت! به طو کلی می تونم بگم هیچ گونه مدرکی بر این موضوع که هنری جزء FBI بوده نداریم...
:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام
به نظر من قشنگترین بازی که توی این تابستون اومد و کلی باهاش حال کردیم مافیا 2 بود ، این بازی واقعا یه شاهکار بود و من رو کلا به دنیا ی مافیا علاقمند کرد (با اینکه از یک بازی اصلا خوشم نیومد) ولی عاشقه نسخه ی دوم هستم هم از نظر گرافیک هم گیم پلی هم کراکترها و ....:x من این بازی رو توی 4 روز تموم کردم

جو واقعا گناه داشت رفیق وفاداری بود باید ویتو یه کاری می کرد باید نجاتش می داد:(:(( آخه چرا؟؟؟؟؟:((:(( ، هنری هم گناه داشت خیلی خیلی بد کشتنش ولی جاسوس اف بی ای نبود گفتن جاسوس فلاس بوده:-/ ، حالا درست نفهمیدم . راستی اینجا رو هم نفهمیدم برای چی درک پدر ویتو رو کشته بود؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر