Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
دو تا سوال در مرود داستان

1
-می خواستم بدونم چی شد که ویتو افتاد زندان؟کسی اونو لو داد که یک دفعه اومدم دم خونشون بردنش زدندا؟
2-چه طوری شد ویتو از زندان آزاد شد؟یا اینکه 10 سال گذشت بعدش آزاد شد؟
انگلیسیم زیاد خوب نیست نتونستم متوجه بشم که داستان چی شد

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دو تا سوال در مرود داستان

1
-می خواستم بدونم چی شد که ویتو افتاد زندان؟کسی اونو لو داد که یک دفعه اومدم دم خونشون بردنش زدندا؟
2-چه طوری شد ویتو از زندان آزاد شد؟یا اینکه 10 سال گذشت بعدش آزاد شد؟
انگلیسیم زیاد خوب نیست نتونستم متوجه بشم که داستان چی شد
1 - اون Gas Station های اول بازی رو یادت میاد ؟ اونا لوش داده بودن و بعدش رفتن سراغ مادر ویتو و اونا هم آدرس ویتو یعنی خونه ی جو رو دادن .
2 - آره 10 سال براش بریدن منتها با نفوذ لئو گالانته 6 سال موند و بقیش رو پیچید اومد بیرون !

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
با توجه به اینکه روزای اول انتشار موفق نشدم بازی رو بازی کنم امروز تونستم بازی رو تموم کنم واقعا همه چی خوب بود(البته عالی نبود)اما خب یه سری باگ های جزئی هم توی بازی بود مثلا بعضی اوغات ویتو بدون اینکه در رو باز کنه مثله یه Ghost از در رد میشد یا مثلا یه دفعه ماشین ها غیب میشدن و یه چند تا مورد دیکه که البته زیاد تو چشم نبود در ضمن واقعا مراحل اینقدر جذاب بودند که آدم به جزئیات کوچکی مثل چمن دقت کنه و فکر نکنم باعث آنچنان تفاوتی میان نسخه PS3شده باشه.
در کل احساس میکنم دنباله ی خیلی خوبی برای Mafia بود و امتیاز خودم هم به بازی 8/10 ِ

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,157
نام
حسین
بازیه بسیار زیبایی بود.گرافیک عالی داشت ولی وجود باگ مقداری به این گرافیک زیبا ضربه زده بود.موسیقی و صداگذاریش عالی بود.گیم پلی بسیار شیرینی داشت هم در بخش تیراندازی هم بخش رانندگی و اما در مورد داستان...
به نظرم تا چپتر7 همه چی عالی بود ولی وقتی که وارد زندان شدیم یه سکته بسیار شدید وارد داستان شد که واقعا ادم خسته میشد ولی ابن سکته با یه اوج گیری بسیار خوب همراه بود و دوبازه خط داستانی پرهیجان بازی برگشت و اما در مورد پایان بازی :به نظرم پایان خوبی داشت ولی میتونست خیلی بهتر از این هم تموم بشه.یه علتی که خیلی از دوستان از پایانش راضی نبودن شماره قبلی این بازی بود که با پایانش یه تراژدی بینظیر از داستان پردازی از خودش به جا گذاشته بود و اکثر دوستان منتظر بودن تا در این شماره هم با یه پایان بینظیر مواجه باشن ولی باید توجه داشته باشن که شماره اول این بازی تکرار نشدنی بود.نکته دوم اینه که خط داستانیه بازی جوری بود که هیچکس باورش نمیشد داستان به این شکل تموم شه در حالیکه اتمام بازی به این شکل اصلا چیزه بدی نبود ولی چون داستان تازه داشت اوج میگرفت و همه منتظر یه اتفاقات جدید بودن این نوع پایان بندی براشون قابل هضم نبود.
در کل نمره من به این بازی 8.5 هست..واقعا لذت بردیم.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
resemblancevo8bv1.jpg

کجا ویتو این شکله ؟!:D
راستیاتش منم تو همین مرحله همین لباس رو پوشیدم ! نصادفی :D

hrt69

کاربر سایت
Jun 15, 2010
4
سلام به همگی.....می خواستم نکته ای در مورد مافیا بگم که برام خیلی جالب بود و این هم این بود که اگه در حین انجام ماموریت دوستی دارید اگه شلیک میکنه واقعا دشمنان رو میزنه....و کمک زیادی میکنه...در حالی که تو اکثر بازی ها این جوری نیست......

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام به همگی.....می خواستم نکته ای در مورد مافیا بگم که برام خیلی جالب بود و این هم این بود که اگه در حین انجام ماموریت دوستی دارید اگه شلیک میکنه واقعا دشمنان رو میزنه....و کمک زیادی میکنه...در حالی که تو اکثر بازی ها این جوری نیست......
ولی توی اکثر بازی‌های اخیر اینجوریه عزیز
این چیز جدیدی نیست!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
این که ویتو نیس. این همون یارو هست که بهمون هی ماموریت میداد فکر کنم. اسمش رو نمیدونم
این باید طبق بازی Mafia II ویتو باشه ...

دوستان میدونستین توی بازی جایی هست که 1 دلار میگیرن و کفشتونو تمیز میکنن !
این هست کارواش هم هست :D اونم پول میگیره ولی قشنگ خاک و خل ماشین رو میگیره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر