Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
همین جا توی اسپویلر بنویسی که بهتره
زودتر هم جواب می‌گیری

ok

1 . این وسط چرا ما مامور کشتن تامی (توماس آنجلو) شدیم ؟
سالیری از کجا پیداش شد که به ما دستور بده که تامی رو بکشیم ؟
2 . کلا کی حرف راست زد ؟! Leo , Henry , Clemente .... ؟
3 . Leo چرا آخر سر Joe رو کشت ؟!

neema

کاربر سایت
Apr 29, 2009
94
آقا واسه همه تو 70 درصد تموم شد؟ من رو مدیوم بازی کردم.باید برم هارد بازی کنم که بشه 100 درصد؟ اگه نه پس این 70 درصد اصن چه فازیه؟

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
سلام من چپتر فکر کنم 12 گیر کردم همون کارخونه که درک رو باید بکشی بعدش ماموریت بهت میده که 27500 پول باید با دزدی و خراب کردن ماشین پیش بروسکی گیر بیاری خوب خیلی طول میکشه هر ماشین 400 تا بیشتر نمیده لطفا منو راهنمایی کنید

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
ok

من تو یه چی موندم!!!
برا ویتو 10 سال زندان بریدن. بعد چطور شد تو چپتر 7 یهو اومد بیرون؟ 10 سال گذشت؟ خوب مونده اگه گذشته:))

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام من چپتر فکر کنم 12 گیر کردم همون کارخونه که درک رو باید بکشی بعدش ماموریت بهت میده که 27500 پول باید با دزدی و خراب کردن ماشین پیش بروسکی گیر بیاری خوب خیلی طول میکشه هر ماشین 400 تا بیشتر نمیده لطفا منو راهنمایی کنید
میتونی دزدی هم کنی . برو توی یه مغازه و صاحباشون رو بکش و از صندوقشون بردار .
برا ویتو 10 سال زندان بریدن. بعد چطور شد تو چپتر 7 یهو اومد بیرون؟ 10 سال گذشت؟ خوب مونده اگه گذشته:))
6سال موند با نفوذ لئو گالانته پیچید اومد بیرون :D !

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
این اسلحه فروشی ها رو از شون دزدی کن خیلی پول دارن من 3 تا اسلحه فروشی رو زدم پول لازم رو به دست آوردم...

neema

کاربر سایت
Apr 29, 2009
94

وقتی درک رو کشتی پولو از تو دفتر کارش برداشتی؟ اونو برداری نزدیک 2000 تا کم میاری که با چند تا دزدی حله!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ok

جواب ها:
1-جو و ویتو به اون یارو بورنو بدهکار بودند.دنبال ماموریت بودند که انجام بدن.دون سالیاری و دون فراک وینچی با هم رفیق بودن.نفهمیدم چی شد که چرا خود سالیاری افرادش را نفرستاد اما به هر حال سالیار از وینچی خواست,اونها هم به ما ماموریت دادند تامی را بکشیم.
2-منظورت چیه؟هنری که معلوم شد جساس پلیس بود که سر همون قضیه,چینی ها کشتنش,بعد ویتو و جو به چینی ها حمله کردن چینی ها هم به وینچی وینچی هم به فالکون مشکوک شد ما را دستگیر کرد.خلاصه خر تو خر شد,پلیس هم افتاده بود دنبال فالکون.آخرش دقیقا نفهمیدم چی شد که لئو گفت باید فالکون را بکشیم,ظاهرا اگر گیر می افتاد بقیه ی خانواده ها هم تو مشکل می افتادند.
3-همه ی اعضای خانواده ی فالکون باید می مردند.فقط ویتو چون فالکون را کشت و دوست لئو بود زنده موند......

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود

بهترین راه اینه که بری ماشین بدزدی بعد بری اوراق کنی.
پول خوبی گیرت میاد.

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
دوستان 2تا سوال ؟
1-تو این بازی واسه این ور اون ور رفتن میشه از تاکسی استفاده کرد ؟
2- کلا چندتا چپتره ؟
ببخشید اگه تکراری بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر