Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بنظر من این بازی ضعیف نیست بلکه شماره یک این بازی توی اون زمان خیلی قوی و جلوتر از زمان خودش بود . البته توقع گیمرها هم توی این دوره خیلی زیاد شده در حالی که حدود 7 سال پیش کسی توقع همچین گیمپلی و گرافیکی از یه بازی نداشت .من خودمم هم هنوز خاطراتی فراموش نشدنی و بسیار خوبی از مافیای 1 و یا مکس پین دارم که شاید هیچ بازی دیگه نتونه مثل اونا توقعم رو براورده کنه .

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
اشتباه کردی دیگه:
رییس اون دارودسته ایرلندی بود و پسر عمو ی اونیل(همون یارو که تو زندان کشتیمش)بود.

واقعا؟؟؟

من تمام مدت فکر می کردم که...
اون شوهر خواهرش بود آخه فکر کنم بعد از اون با خواهرش تماس گرفت یا یه همچین چیزی

ولی خوب اون یارو آدرس مارو از کجا پیدا کرده بود

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
توی چپتر دوم که با یه یارو باید بری توی یه گاراژ طرف پول می خواد ازت باید چیکار کرد وقتی پول نداری و اون مکان به عنوان یه ماموریت مشخص شده ؟
بعد وقتی پلیس شناساییت کنه می گه باید لباست رو عوض کنی باید بریم لباس فروشی ؟ اونم پول می خوا د؟

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
توی چپتر دوم که با یه یارو باید بری توی یه گاراژ طرف پول می خواد ازت باید چیکار کرد وقتی پول نداری و اون مکان به عنوان یه ماموریت مشخص شده ؟
بعد وقتی پلیس شناساییت کنه می گه باید لباست رو عوض کنی باید بریم لباس فروشی ؟ اونم پول می خواد؟
گاراژ براي بار اول پول نميخواد اما تا جايي كه من ميدونم هربار بخوايي لباسي كه وانتد شده رو عوض كني(توي لباس فروشي) بايد پول بدي :d

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
بعد وقتی پلیس شناساییت کنه می گه باید لباست رو عوض کنی باید بریم لباس فروشی ؟ اونم پول می خوا د؟
تو این بازی اصلا خسیس بازی در نیار. تا یه ذره پول جمع میکنی یا میوفتی زندان یا همه چی رو از دست میدی.

پس بهتره هر کاری مخیوای با پولت بکنی.

Bretta_1994

کاربر سایت
Apr 27, 2009
323
نام
Sodomy Hussain
آقا يه سوال! :d
من هنوز بازيرو تموم نكردم اما خيلي كنجكاوم بدونم كه ميشه بعد از اتمامه تمامه چپتر ها مثل Mafia1 آزادانه تو شهر بازي كرد؟

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
تو این بازی اصلا خسیس بازی در نیار. تا یه ذره پول جمع میکنی یا میوفتی زندان یا همه چی رو از دست میدی.

آخه دکتر جون همون اول بازی هم که هست میری تو گاراژ یه قرون پول هم نداره . باید بریم تو گاراژ چیکار کنیم تا ماموریت اوکی بشه و پول از کجا گیر بیاریم ؟

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
گاراژ براي بار اول پول نميخواد اما تا جايي كه من ميدونم هربار بخوايي لباسي كه وانتد شده رو عوض كني(توي لباس فروشي) بايد پول بدي :d

اگر میخوای خرج برای لباس نکنی کلا یک دست لباس بخر هرموقع وانتد شدی برو توی کمد خونه اون یکی لباس رو بپوش
همین

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر

بابا این کارا رو که نمی خواد برو لباس فروشی اسلحه رو بکش معمولا تو لباس فروشی یه گارد هست اونو بکش بعدشم نزیدک هر لباسی که می خوای بشو x را بزن تا بدزده
این سوسول بازیا چیه مثلا اسمش مافیا است هر چه کمتر خرج کنی بهتره

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
مثل اینکه مافیا 2 قراره در تاریخ 7 سپتامبر یه Dlc جدید بیرون بده :d
متن کامل یکی بترجمه یا یه تاپیک بزنه
2K Games has just announced the first paying DLC for Mafia 2 due on both PS3, PC and Xbox 360. Jimmy's Vendetta offers you to play the part (for the second time on PS3) of Jimmy, a cleaner, through 30 new quests. This DLC will be released on September 7th for 9,99$/800Ms Points. Here are the first images and the press release.

منبع

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
مثل اینکه مافیا 2 قراره در تاریخ 7 سپتامبر یه Dlc جدید بیرون بده :d
متن کامل یکی بترجمه یا یه تاپیک بزنه
2K Games has just announced the first paying DLC for Mafia 2 due on both PS3, PC and Xbox 360. Jimmy's Vendetta offers you to play the part (for the second time on PS3) of Jimmy, a cleaner, through 30 new quests. This DLC will be released on September 7th for 9,99$/800Ms Points. Here are the first images and the press release.

منبع
اطلاعاتی از این dlc نیومده؟

من فکر کنم جریان کشته شدنه بابای ویتو هست.

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
این DLC بیشتر بدرد PS3 دارها میخوره چون ادامه DLC اختصاصی PS3 به نام The Betrayal of Jimmy
هست
در هر حال ترجمه اون مطلب میشه این

شرکت 2K اولین DLC بازی مافیا 2 را برای سه کنسول Xbox360، PC،PS3 عرضه کرد،این DLC به شما این امکان را میدهد(برای بار دوم برای PS3) که در نقش جیمی بازی کنید.این DLC دارای 30 مرحله جدید است و در تاریخ 7 سپتامبر با قیمت 9.99$ و 800 MS به فروش میرسد

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
این DLC بیشتر بدرد PS3 دارها میخوره چون ادامه DLC اختصاصی PS3 به نام The Betrayal of Jimmy
هست
در هر حال ترجمه اون مطلب میشه این

شرکت 2K اولین DLC بازی مافیا 2 را برای سه کنسول Xbox360، PC،PS3 عرضه کرد،این DLC به شما این امکان را میدهد(برای بار دوم برای PS3) که در نقش جیمی بازی کنید.این DLC دارای 30 مرحله جدید است و در تاریخ 7 سپتامبر با قیمت 9.99$ و 800 MS به فروش میرسد
دوست خوبم این دوست عزیز جیمی کیه؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر