Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
من صحبتی در مورد داستان نکردم و منظورم درباره گیم پلی و طراحی مرحله هستش.
خیلی بازیها هستن که با گرافیک کم و داستان کلیشه ای ولی با گیم پلی بهتر ادم رو بیشتر مجذوب خودشون میکنن مثل اکثر بازیهای ارکید.
اولا اینکه دوست گلم این یه بازیه آرکید نیست که داری با آرکید مقایسه اش میکنی.

دوما این که این یه بازی مافیاییه که داستانش واسه دهه ی 40 هست. اصلا معلومه که سازندگان روی داستان بازی تمرکز کردن. به نظر من بازی گیم پلی خوبی هم داشت.

اینکه free ride نداره اصلا مشکل نیست. شما میتونی یکی از چپتر ها رو لود کنی و آزاد تو شهر بچرخی.

البته قبول دارم که مثل GTA نیست ولی مافیا تو نسخه ی قبلیشم مثل بازیه GTA نبوده و همیشه خط داستانی داشته.

منظورم از خط داستانی اینه که فرد تو بازی با یه سرنوشت روربه رو هست نه مثل GTA که با هزاران نفر آشنا میشه و سرنوشت کاراکتر اصلی هی تغییر میکنه.

امیدوارم منظورمو فهمیده باشید. ولی در کل این بازی بیشتر از GTA به من لذت داد. چون واقعا داستان زیبایی داشت. البته میدونم ضعف های زیادی داشت.

ولی واقعا من در حین بازی کردن متوجه ضعف ها نمیشدم و از بازی لذت میبردم.

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

اگه بخوایم مافیا2 رو به طور کلی با بازیهای دیگه مقایسه کنیم, بازیه خوبیه ولی در مقایسه با بازیهای ژانر خودش , واقعا کم میاره...

با پتانسیل هایی که مافیا2 داشت( باندهای مافیایی و روابط بینشون, آمریکای دهه 40 و 50 و چند ملیتی شدنش, شروع عصر مدرن_یکی از ایده های جالب میتونست این باشه که مدرنیته رو هجو کنن) میتونست خیلی خیلی بهتر از اینی که هست باشه...

یه بازی open world میتونه یه جامعه مجازی درست کنه و خیلی از رفتارها و فرهنگ هایی که بازی بر اساس اون جامعه هدف ساخته شده رو به گیمر منتقل کنه. ولی متاسفانه سازنده های مافیا2 از این مزیت استفاده نکردن و فقط خواستن داستان خودشون رو جلو ببرن, که داستان هم ضربه خورده...

مافیا2 میخواد یه فیلم قابل بازی باشه که اشکالش هم همینجاس...

اونایی که میان اینجا از بازی انتقاد میکنن, ماه ها و شاید سالها منتظر مافیا2 بودن و توقع داشتن یه بازی open world با استاندارهای تعریف شده خودش ببینن...که نشد...

شاید بعضی ها بگن مافیا تو این سبک نوآوری کرده...ولی باید قبول کنیم ضغف بود تا نوآوری !!!
میتونستن صد جور مینی گیم تو بازی بذارن ولی دریغ از یه دونه!!!!

این داستان هم واسه گیم معضلی شده به قرآن...هر کی بازیش ضعیف در میاد میگه :
بازی ما داستان داره !!!!!!!!!!​

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام علیکم...

اگه بخوایم مافیا2 رو به طور کلی با بازیهای دیگه مقایسه کنیم, بازیه خوبیه ولی در مقایسه با بازیهای ژانر خودش , واقعا کم میاره...

با پتانسیل هایی که مافیا2 داشت( باندهای مافیایی و روابط بینشون, آمریکای دهه 40 و 50 و چند ملیتی شدنش, شروع عصر مدرن_یکی از ایده های جالب میتونست این باشه که مدرنیته رو هجو کنن) میتونست خیلی خیلی بهتر از اینی که هست باشه...

یه بازی open world میتونه یه جامعه مجازی درست کنه و خیلی از رفتارها و فرهنگ هایی که بازی بر اساس اون جامعه هدف ساخته شده رو به گیمر منتقل کنه. ولی متاسفانه سازنده های مافیا2 از این مزیت استفاده نکردن و فقط خواستن داستان خودشون رو جلو ببرن, که داستان هم ضربه خورده...

اونایی که میان اینجا از بازی انتقاد میکنن, ماه ها و شاید سالها منتظر مافیا2 بودن و توقع داشتن یه بازی open world با استاندارهای تعریف شده خودش ببینن...که نشد...

شاید بعضی ها بگن مافیا تو این سبک نوآوری کرده...ولی باید قبول کنیم ضغف بود تا نوآوری !!!

ببخشید بازی ماله منه؟:d

bipeykar

کاربر سایت
Dec 17, 2009
8
کلا گرافیک خوبی داشت!مخصوصا واسه ماشین صندوق باز میکردی و اینا!توی مکانیکی خیلی خوب بود میشد اسم پلاک رو عوض کرد!من که اسم خودم رو میگذاشتم،میشد موتور ماشین رو دستکاری کرد!اما لباس خریدن و غذا خوردنش نمیگم بد بود اما 1 روزه که چه عرض کنم چند ساعته از بازی خسته ات میکرد!مراحلش خیلی خوب بود!با اینکه بعضی جاها نمیدونستیم چرا اینو میکشیم دلیلش چیه خیلی زود تموم میشه بازی:d:d:dشهرش محیط خیلی خوب بود واسه چیزهایی بیشتر از لباس و غذا!اما یه جورایی داستانش نچسبید وخیلی چیزها کم داشت

Alexi Laiho

کاربر سایت
Aug 27, 2010
21
این بازی دارای 1 داستانه خیلی عالی 1 از دوستان تو بخش PC همین بازی 1 جواب خوب به همه داده بازیو چون با GTA مقایسه میکنین همینه بازی خیلی عالی بود.
1سوال XBOX که فیزیک نداره پس چرا بازی توش چمن داره؟؟؟
تو pc وقتی فیزیک خاموش باشه چمن نداری وقتی روشنه چمن داری.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اولا اینکه دوست گلم این یه بازیه آرکید نیست که داری با آرکید مقایسه اش میکنی.
دوما این که این یه بازی مافیاییه که داستانش واسه دهه ی 40 هست. اصلا معلومه که سازندگان روی داستان بازی تمرکز کردن. به نظر من بازی گیم پلی خوبی هم داشت.
اینکه free ride نداره اصلا مشکل نیست. شما میتونی یکی از چپتر ها رو لود کنی و آزاد تو شهر بچرخی.
البته قبول دارم که مثل GTA نیست ولی مافیا تو نسخه ی قبلیشم مثل بازیه GTA نبوده و همیشه خط داستانی داشته.
منظورم از خط داستانی اینه که فرد تو بازی با یه سرنوشت روربه رو هست نه مثل GTA که با هزاران نفر آشنا میشه و سرنوشت کاراکتر اصلی هی تغییر میکنه.
امیدوارم منظورمو فهمیده باشید. ولی در کل این بازی بیشتر از GTA به من لذت داد. چون واقعا داستان زیبایی داشت. البته میدونم ضعف های زیادی داشت.
ولی واقعا من در حین بازی کردن متوجه ضعف ها نمیشدم و از بازی لذت میبردم.
درسته حق با شماست منم این رو با بازی ارکید مقایسش نکردم فقط منظورم درباره ضعفهایی بود که در گیم پلی وجود داشت.
در کل بازی با وجود این همه مدت ساخت به مراتب میتونست بهتر از این باشه.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام علیکم...

دوست عزیز چرا خودکشی می کنی..بازی می خواست داستان یه آدم را بگه می خواست زندگی پر فراز و نشیب یه آدم بدشانس که افتاد تو تور مافیا را بگه اصلا کاری به روابط مافیا ها و هجو مدرنیته نداشت.بعد وقتی نسخه ی اول مینی گیم نداشت,اونهمه هم محبوب شد.تو این نسخه چرا دنبال مینی گیم بودیم؟بازی از اول هم معلوم مینی گیم نداره.زندگی عادی یه فرد بود.شما خودت فرض کن عضو یک گروه مافیا هستی.همه ی کارت اینه که بری قمار کنی یا همه ی ماموریتات اینه که بری آدم بکشی.مسلما نه.و مسلما بیشتر کارهات کارهای کم خطره.مثل فروش مواد مخدر و چه می دونم دفن کردن جنازه و.....زندگی عادی!گرفتی؟

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان من يه سوال در مورد چپتر 11 داشتم
اونايي كه خونه ويتو رو اتيش ميزنند كي فرستاده بود و براي چي؟
لطفا اگه جوايشو توي چپتر هاي بعد ميگيرم نميخواد جواب بديد

ممنون

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
سلام دوستان من يه سوال در مورد چپتر 11 داشتم
اونايي كه خونه ويتو رو اتيش ميزنند كي فرستاده بود و براي چي؟
لطفا اگه جوايشو توي چپتر هاي بعد ميگيرم نميخواد جواب بديد

ممنون

یذره اگه دقت کنی میفهمی ولی حالا برات مینویسم

فکر کنم اون شوهر خواهرت بدوه و چون کتکش زدی اومده تا تلافی کنه

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان یه سوال در چپتر 13:
تو اولای چپتر دقیقا صحنه پایانی نسخه یک بازی تکرار شد. کسی دلیلش رو میدونه؟

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام بر دوستان
من اهنگی که در اخر credtis بازی وجود داشت و غمگین بود رو لازم دارم
اگه لینک دانلودش رو بهم بدید ممنون میشم:x:">
اگه اهنگ که که تو منوی بازی میومد و باز اون هم غمگین بود بزاریید خیلی خیلی مممنون تر میشم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
یذره اگه دقت کنی میفهمی ولی حالا برات مینویسم

فکر کنم اون شوهر خواهرت بدوه و چون کتکش زدی اومده تا تلافی کنه

اشتباه کردی دیگه:
رییس اون دارودسته ایرلندی بود و پسر عمو ی اونیل(همون یارو که تو زندان کشتیمش)بود.
نقل قول: دوستان یه سوال در چپتر 13:
تو اولای چپتر دقیقا صحنه پایانی نسخه یک بازی تکرار شد. کسی دلیلش رو میدونه؟
چرا نداره دیگه:
همون تامی را از اول ما کشتیم دیگه.شایعه بود که جو یکی از اون دو تاییه که آخر نسخه ی یک تامی را کشت.خوب حالا حقیقت داشت و اون دو نفر جو و ویتو بودند.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام بر دوستان
من اهنگی که در اخر credtis بازی وجود داشت و غمگین بود رو لازم دارم
اگه لینک دانلودش رو بهم بدید ممنون میشم:x:">
اگه اهنگ که که تو منوی بازی میومد و باز اون هم غمگین بود بزاریید خیلی خیلی مممنون تر میشم
http://www.heroturko.org/music/41562...rack-2010.html
همه آهنگ های بازی اینجا هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر