Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

aMin-aMin

کاربر سایت
Aug 10, 2010
22
دوستان تو سایت های فارسی جایی هست که داستان بازیو کامل توضیح داده باشه .?. یعنی مثل داستانی که اوندفعه اون دوستمون برای بازیه alan wake انجام داده بود

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
به نظر من بازی خیلی قشنگ بود مخصوصا اخرش که نزدیک بود با مشت بیام تو lcd:dفقط یه نکنه بدش بی روح بودن ویتو بود اصلا ناراحت شدنشو نمیشد حس کرد بر خلاف جو
کاشکی لاقل بعد از ازاد شدنش از زندان یه کات سین نشون میدادن که میره سر خاکه مادرش

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان من بازی گرفتم وقتی میزارم تو دستگاه میزن میکس سی دی یه همچین چیزی بعد حتی دیسک اکتیو هم میزارم بعد بازی میزارم میزنه open tray
یعنی نمیتونم مافیا بازی کنم دستگاهم جاسپر بردشم باید لایتون باشه لطفن کمکم کنید ممنون

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان من بازی گرفتم وقتی میزارم تو دستگاه میزن میکس سی دی یه همچین چیزی بعد حتی دیسک اکتیو هم میزارم بعد بازی میزارم میزنه open tray
یعنی نمیتونم مافیا بازی کنم دستگاهم جاسپر بردشم باید لایتون باشه لطفن کمکم کنید ممنون
دیسک خراب هست

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
این چپتر لعنتی 14 رو نمیتونم برم ! 27,500 تا خیلیه !
من فقط 3000 تا دارم. 50 تا ماشین باید بفروشم ! کسی میتونه سیو این مرحله رو بذاره ؟

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
مرحله14 بعدازاینکه میر یم تواون انباره و همه رو می کشیم هیچ علامتی تونقشه نیست باید چی کیر کنم
خودش نوشته باید برزم دزدی کنم و پول در بیارم ولی هرچه قدر این کارو می کنم علامتی نمی یاد
دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام دوستان
مرحله14 بعدازاینکه میر یم تواون انباره و همه رو می کشیم هیچ علامتی تونقشه نیست باید چی کیر کنم
خودش نوشته باید برزم دزدی کنم و پول در بیارم ولی هرچه قدر این کارو می کنم علامتی نمی یاد
دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم
باید 27500 دولار پول در بیاری. میتونی ماشین ببری پیش بروسکی یا بری مغازه هارو بزنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر