Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
منم بازی رو تموم کردم.

واقعا داستان زیبا و دراماتیکی داشت که من حال کردم. هم شروع خوبی داشت و هم پایان خوبی. ولی آخرش که جویی رو کشتن خیلی ناراحت شدم. به نظر من بازی فقط یک مشکل داشت اونم کم بودن بازی بود.

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان من يك سوال درمورد چپتر 6 دارم
بعد از اينكه ويتو افتاد زندان چه طوري اومد بيرون :d (يعني 10 سال تو بود بعد اومد)

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام دوستان من يك سوال درمورد چپتر 6 دارم
بعد از اينكه ويتو افتاد زندان چه طوري اومد بيرون :d (يعني 10 سال تو بود بعد اومد)
خیر اون فردی که داخل زندان باهاش رفیق شد پیر مرده ... اون 10 سال رو به 6 سال کاهش میده ...

sat2they

کاربر سایت
Dec 17, 2006
44
نام
فرهاد
سلام
بعد از اینکه بازی تموم میشه چطور میشه رفت تو محیط بازی .
وقتی میاد تو منوی اصلی میزنم continue ادامه سکانس آخر میاد .

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من هم تموم کردم.....اون قضيه که يه جا بازی گير ميکرد و جلو نميرفت حال شد...او اول چپتر رو شروع کردم وقتی رسيدم اونجا درست شده بود....داستان بازی خيلی درگير کننده نبود اما آخر بازی اوج داستان بود....من با آخرش خيلی حال کردم اما نميدونم قصدشون ازين که ديگه نتونی تو شهر بچرخی چی بوده.....اگه کسی فهميد به ما هم بگه.....
اما من ميخوام اول داستان بعدی رو حدس بزنم.....
وقتی که به vito گفتن که joe از ما نيست و ميخوان بکشنش vito به فکر رفت و يه قيافه جالبی گرفت که من فک کنم دقيقاً منظورش اين بود که joe اون رو از مرگ چند دقيقه پيش نجات داد و فک کنم vito هم اول 3 ميره و joe رو نجات ميده....
به نظر من 100% اين اتفاق ميافته.....
اما در کل بازی خيلی خفن نبود که يه سری حساب بازی سال رو کرده بودن و اينا اما بازی خوب بود....(اين هم فقط به خاطر داشتن اسم mafia)

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام آقا این چپتر 13 یک سوال داشتم البته مربوط میشه به مافیا 1

سوال رو توی اسپولیر گفتم
این یارو که میکشنش آخر چپتر 13 همونی نیستش که آخرین مرحله بازی مافیا 1 که کشته شدش ؟همونی که خودمون باهاش بازی میکردیم فکر کنم خودش بود

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
سلام آقا این چپتر 13 یک سوال داشتم البته مربوط میشه به مافیا 1

سوال رو توی اسپولیر گفتم
این یارو که میکشنش آخر چپتر 13 همونی نیستش که آخرین مرحله بازی مافیا 1 که کشته شدش ؟همونی که خودمون باهاش بازی میکردیم فکر کنم خودش بود

بله خودش بود.
توماس آنجلو
اگر اشتباه نکنم اول چپتر 14 بود

uncharted.

کاربر سایت
Mar 10, 2010
37
من هم بازی رو تموم کردم.به نظرم داستانش....
به نظرم اگه زود تر وارد باند مافیا میشدیم جذاب تر بود(مثل شماره اول)تازه چپتر 9 وارد مافیا میشیم ،وقتی هم که میشیم کارای مافیایی انجام نمیدیم اکثرا کارای شخصی و مشکلات خودمون رو انجام میدیم یا مثلا میریم با کامیون جنس میفروشیم!!!!تا قبل از چپتر 9 هم اصلا معلوم نیست هدف بازی چی هست و ویتو دنبال چی هست!!!کلا بازی یک هدف کلی که در کل بازی در جریان باشه نداره،هر روز یکی زنگ میزنه و یه هدف یا ماموریت جدید ایجاد میشه(شاید بشه گفت هدف کلی پول در اوردنه ولی این خیلی ساده و پیش پا افتادس).کارکتر ویتو هم چهره سردی داره اصلا آدم نمیتونه ارتباط برقرار کنه.
من فک میکردم داستان این بازی کارکترش پسر تام باشه و به دنبال انتقام قضیه پدرش...
خیلی بد شد که ارتباط خاصی بین مافیا 1&2 وجود نداره ؛فقط تو یه مرحله به زور اونم با کمترین ارتباطی این کار انجام شده.
این در حالی هست که در هنگام لودینگ اکثرا صحبت های تام نمایش داده میشه!!
همچنین با توشتن جمله آخر بازی مافیا 1 در اول بازی لو میره که پایان داستان این بازی هم همراه با خوشحالی و موفقیت نیست...(هر چند که در نگاه اول ایده جالبی به نظر میاد...)

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
سلام یکی از بچه ها تو p30world زحمت داستان رو داره میکشه و چپتر -چپتر توضیح میده هرکس مثل من زبانش ضعیفه می تونه یه سر بزنه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر