Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
به نظرتو گمونم بازی باید یه سره سربریدن و عملیات انتحاری باشه از امضات فهمیدم شما اگر حس بازی داشته باشید میدونید که این بازی واقعا یه شاهکار بوده

• Like
Reactions: ariajoker

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
سلام علیکم...

سه فصل اول رو بازی کردم...واقعا افتضاحه....هیچی نداره...نه گرافیک...نه داستان....نه گیم پلی...

گیم پلی که چه عرض کنم...هی نشستیم کات سین skip کردیم !!!

واسه یه فیلم از همون چند تا پلان اولش میشه فهمید که این فیلم, فیلم خوبیه یا نه....
بازی هم همینه :
منوی(menu) بازی که خیلی بد کار شده....از گرافیک تا اجراش...
سختی گذاشتن (هارد-ایزی-مدیوم) واسه یه بازی به اصطلاح جهان باز زیاد جالب نیست.....
شروع بازی هم از جنگ جهانی و ایتالیاست که بی ربط ترین شروع بازی که دیدم...که تازه اونم خوب در نیومده...
گیم پلی اگه بگم نداره اغراق نکردم...سازنده ها فراموش کردن این یه بازیه نه فیلم سینمایی...
بدبختی اینجاس که کات سین ها هم خوب نیس...
کات سینها زیادن و اضافی که اگه ردشون کنی هیچی از دست نمیدی...این هم از ضعف طراحی گیم پلیه چون سناریو زیاده و نمیتونن گیم پلی طراحی کنن هی کات سین میزارن وسطش...

فکر کردن با چند تا عکس و مجله و tune up کردن ماشینا میتونن طرفدار جمع کنن...
نه داداش...این حقه ها واسه کسایی که GTA و RDR ندیدن!!!

نمیدونم چه اصراری بوده که open world کنن بازی رو (اینم از اون کلکاس...open worldش کجا بود !!!)...یه اکشن اول شخص چیز بهتری درمیومد...

اصلا نمیدونم چه اصراریه بازی بسازن...با این داستان به قول خودشون 800صفحه ایی میرفتن فیلم میساختن...همش کات سینه !!!!

ولی یه مضیعتی که امثال این بازی ها دارن اینه که اعتقاد منو به *R بیش از پیش:d میکنه...(سالاره به مولا)
فقط منوی(menu) رد دد رو با مافیا2 مقایسه کنید...

یه تاپیکی بزنیم به اسم تشکر از *R ....چون *R به شعور و عقل یه گیمر واقعا احترام میزاره....
b-)
علیکم السلام!
شما هم که دیگه... انگار راکستار ماله باباته!
بازی رو دیشب تموم کردم و در یک کلام فوق العاده بود. از اون موزیک اولش گرفته تا اون پایان نسبتا مبهم!
کات سین اسکیپ کردین؟! شما شاهکارای کوجیما رو که اینهمه طرفدار دارند بازی کردید که به Cutscene های این ایراد میگیرید؟؟
منوی بازی بد کار شده! ترجیح میدم در این باره نظری ندم:laughing: دیگه همه میدونن کسی که به منو گیر میده خیلی.... استغفرالله!
نکنه میخواستی از زمان حاملگی مادر ویتو داستان بازی شروع شه؟؟
کات سین ها خوب نیست؟؟ الان واقعا فرق بین کات سین های مافیا(از نظر گرافیک و جزئیات و حرکات لب و خلاصه همه چی) با کات سین های GTA یا همین RDR چیه؟؟
همین 4 تا مجله و عکس تو همون جی تی ای که شما اینقدر سنگشو به سینه میزنی نبودن! نمیخوام بگم GTA بازیه بدیه ولی ما به این میگیم نوآوری! شما رو نمیدونم! شما ظاهرا فقط روی کارای راکستار لقبای خوب میزاری!:laughing:

• Like

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام علیکم...

سه فصل اول رو بازی کردم...واقعا افتضاحه....هیچی نداره...نه گرافیک...نه داستان....نه گیم پلی...

گیم پلی که چه عرض کنم...هی نشستیم کات سین skip کردیم !!!

واسه یه فیلم از همون چند تا پلان اولش میشه فهمید که این فیلم, فیلم خوبیه یا نه....
بازی هم همینه :
منوی(menu) بازی که خیلی بد کار شده....از گرافیک تا اجراش...
سختی گذاشتن (هارد-ایزی-مدیوم) واسه یه بازی به اصطلاح جهان باز زیاد جالب نیست.....
شروع بازی هم از جنگ جهانی و ایتالیاست که بی ربط ترین شروع بازی که دیدم...که تازه اونم خوب در نیومده...
گیم پلی اگه بگم نداره اغراق نکردم...سازنده ها فراموش کردن این یه بازیه نه فیلم سینمایی...
بدبختی اینجاس که کات سین ها هم خوب نیس...
کات سینها زیادن و اضافی که اگه ردشون کنی هیچی از دست نمیدی...این هم از ضعف طراحی گیم پلیه چون سناریو زیاده و نمیتونن گیم پلی طراحی کنن هی کات سین میزارن وسطش...

فکر کردن با چند تا عکس و مجله و tune up کردن ماشینا میتونن طرفدار جمع کنن...
نه داداش...این حقه ها واسه کسایی که GTA و RDR ندیدن!!!

نمیدونم چه اصراری بوده که open world کنن بازی رو (اینم از اون کلکاس...open worldش کجا بود !!!)...یه اکشن اول شخص چیز بهتری درمیومد...

اصلا نمیدونم چه اصراریه بازی بسازن...با این داستان به قول خودشون 800صفحه ایی میرفتن فیلم میساختن...همش کات سینه !!!!

ولی یه مضیعتی که امثال این بازی ها دارن اینه که اعتقاد منو به *R بیش از پیش:d میکنه...(سالاره به مولا)

یه تاپیکی بزنیم به اسم تشکر از *R ....چون *R به شعور و عقل یه گیمر واقعا احترام میزاره....
b-)
دوست عزیز واقعا از حرفاتون معلومه که زبان انگلیسیتون در حد********هست و اصلا از بازی هیچی نفهمیدید.

دوست خوبم اصلا از شروع بازی هم هیچی نفهمیدی. پایینو بخون تا ببفهمی:

ویتو باباش مرده بود و واسه پول در آوردن مجبور بوده بره دزدی کنه. بعدشم پلیس میگیرتش و چون جنگ جهانی بوده و همه ی زندانی هارو میفرستادن جنگ

حالا فهمیدی؟ اول یه ذره فکر کن بعد بیا حرف بزن.

• Like

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
یه اچیومنتش ر گرفتم- باید 20 متر 4 تا چرخت رو هوا میموند:biggrin1: اخر مرحله 9 وقتی یه ماشین قرمز اونجاست اونو برداشتم- تو راه یه سر پایینی بود-نمیدونم به کدوم ماشین خوردم یه اچیومنت گرفتم:)) چه حالی داد:biggrin1:
بعد از Vila Scaletta با ماشینی که جلو خونم بود رفتم تو اتوبان با سرعت خدا :D !
نتونستم جلو خودم بگیرم ویراژ دادم اولش پرش رو کردم بعد خوددم تو دیوار مردم :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کات سین اسکیپ کردین؟! شما شاهکارای کوجیما رو که اینهمه طرفدار دارند بازی کردید که به Cutscene های این ایراد میگیرید؟؟
آخه موضوع اينه كه اون يه نيمچه گيم پلي ـي هم داره ! اين همش يا داشتي اينو و اون رو ميبردي اين ور اونور ( جمله ته عاميانه شد :d ) يا ميرفتي پيش يه هدفي چيزي ! كلهم بازي 2 ساعت هم اكشن نداشت و اون جاهايي هم كه داشت فقط Run & Gun بود !

البته من كاري به حرف دوستمون ندارم ولي خب يكي كه مياد ميگه بازي شاهكاره يا ابر بازيه بياد دلايلش رو بگه !
مثلا بگه به فلان دليل اين بازي عاليه يا به اين دلايل اين بازي خفنه و اين حرفا ! ولي خب اين يه چيزي مادر زاديه كه گيمرا ايران به هر بازي كه يه نمه Open World ـه و اراذل بازي داره ميگن شاهكار ( كلي گفتما منظورم شخص خاصي نبود :d ) . مثلا از نظر گرافيكي بازي خيلي ايراد داشت . مقايسه اونطوري نميخوام كنم اما مثلا RDR بازيش خيلي وسيع تر و پُر تر بود . اما گرافيكش راحت ميخوره اين بازي رو . ولي مثلا زمان تيراندازي و اين حرفا بازي خيلي Fun ميشد .

در كل بازي بدي نبود ( لااقل براي مني كه هيچ انتظاري ازش نداشتم ) اما خب ايني كه ميگفتن و اين همه سال ملت رو سره كار گذاشتن نبود !

Last edited by a moderator:

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
تا چپتر 8 که رفتم میخوام به یه سری مشکلات و خوبی هاش اشاره کنم... چندتا ایراد گیم پلی داره مثل اینکه نمیشه بازی رو با سرعت دنبال کرد مثلا وقتی پلیس دنبال میکنه اصلا حس فرار دست نمیده و یا نمیشه در حال حرکت از ماشین برون پرید... خطی بودن نسبی بازی هم یه ایراد دیگس که خیلی حس sandbox بودن رو به آدم القا نمیکنه... عدم تیراندازی از داخل ماشین... وقتی میخوام لباس بخرم اصلا گزینه دیدن لباس نیست و فقط میشه خرید... وقتی وارد فایت با ملت میشی تا یارو رو تموم نکنی تموم نمیشه یعنی گزینه فرار نیست... وقت میری جلوی کزینه هایی که میشه تغییرات داد مثلا لامپ یا تلفن کاملا باید جلوش وایسی وگرنه نمیشه...
ولی شوتینگ فوق العاده و فیزیک عالی که کملا حس یه درگیری رو میده (تنها چیزی که کین & لینچ کم داشت) کاراکتر های عالی و داستان عالی و گرافیک و نور پردازی عالی و عالی...
چنتا سوال هم هست اونم اینکه فرق بین دو حالت driving چیه؟؟ و اینکه بعضی اوقات به خاطر سرعت زیاد هم پلیس میاد دنبالم و کلا انگار عشقی میان...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تا چپتر 8 که رفتم میخوام به یه سری مشکلات و خوبی هاش اشاره کنم... چندتا ایراد گیم پلی داره مثل اینکه نمیشه بازی رو با سرعت دنبال کرد مثلا وقتی پلیس دنبال میکنه اصلا حس فرار دست نمیده و یا نمیشه در حال حرکت از ماشین برون پرید... خطی بودن نسبی بازی هم یه ایراد دیگس که خیلی حس sandbox بودن رو به آدم القا نمیکنه... عدم تیراندازی از داخل ماشین... وقتی میخوام لباس بخرم اصلا گزینه دیدن لباس نیست و فقط میشه خرید... وقتی وارد فایت با ملت میشی تا یارو رو تموم نکنی تموم نمیشه یعنی گزینه فرار نیست... وقت میری جلوی کزینه هایی که میشه تغییرات داد مثلا لامپ یا تلفن کاملا باید جلوش وایسی وگرنه نمیشه...
ولی شوتینگ فوق العاده و فیزیک عالی که کملا حس یه درگیری رو میده (تنها چیزی که کین & لینچ کم داشت) کاراکتر های عالی و داستان عالی و گرافیک و نور پردازی عالی و عالی...
چنتا سوال هم هست اونم اینکه فرق بین دو حالت driving چیه؟؟ و اینکه بعضی اوقات به خاطر سرعت زیاد هم پلیس میاد دنبالم و کلا انگار عشقی میان...
اوني كه تنظيمه حالت آركيد داره و آپشن دوم Simulation يا همون شبيه سازي ميشه ! البته به نظر من Simulation خيلي به اين بازي نمياد !

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان یکم در مورد اچیو های زیر توضیح میدید
Hairdresser
Stuck Upچه جایی مناسب تره که نزدیک هستن مغازه ها به نظرتون.
Pedal to the Metalچه ماشینی و کجا به نظرتون هر چی زور زدم تا 120 بیشتر نتونستم
Wake Up Call

ممنون میشم بگید

دوستان میشه جواب بدید
گوید های خارجی رو که خوندم اکثرا توضیح خود بازی رو نوشته بودن ..

parshansh

کاربر سایت
Dec 24, 2009
96
منم تا چپتر 9 رفتم به نظرم واقعا بازی خیلی خوب هستش و خیلی ازدوستان در حقش بی انصافی می کنن
درسته یه سری نقطه ضعف داره ولی نکات خوب زیادی داره که اونو تبدیل به یه بازی خوب می کنه
(به من که تا اینجاش خیلی حال داد)
حالا خوبه RDR اصلا منو نداشت:)اگه داشت که دیگه شما...

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام من در چاپتر چهارده گیر کردم.
فقط کسانی که چاپتر چهارده رو تموم کردن بخونن
یه جایی هست که باید کلی آدم بکشی (تو یه جایی هستی که کنار دریاست)بعد میری توی گاراج بعد در گاراج بسته میشه و دشمنان میریزن سرت!!!دونفرم از بالا ککتل مولوتف:dمیندازن!بعد از کشتن اونا وقتی از پله ها میرم بالا و به دفتر میرسم میرم جلوی یه میز و xرو زدم نمیدونم چی رو برداشت ولی چاکپوینت داد دیگه هیچ چیز تو نقشه نیست!!!باید کجا برم یا چیکار کنم؟

Gholamishop

کاربر سایت
Aug 15, 2010
12
سلام من در چاپتر چهارده گیر کردم.
فقط کسانی که چاپتر چهارده رو تموم کردن بخونن
یه جایی هست که باید کلی آدم بکشی (تو یه جایی هستی که کنار دریاست)بعد میری توی گاراج بعد در گاراج بسته میشه و دشمنان میریزن سرت!!!دونفرم از بابل ککتل مولوتف:dمیندازن!بعد از کشتن اونا وقتی از پله ها میرم بالا و به دفتر میرسم میرم جلوی یه میز و xرو زدم نمیدونم چی رو برداشت ولی چاکپوینت داد دیگه هیچ چیز تو نقشه نیست!!!باید کجا برم یا چیکار کنم؟

تو همون اتاقی که هستی و پول رو از رو میز برداشتی یه در هست که از راه پله میخوره بیرون
همین

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه جایی هست که باید کلی آدم بکشی (تو یه جایی هستی که کنار دریاست)بعد میری توی گاراج بعد در گاراج بسته میشه و دشمنان میریزن سرت!!!دونفرم از بالا ککتل مولوتف:dمیندازن!بعد از کشتن اونا وقتی از پله ها میرم بالا و به دفتر میرسم میرم جلوی یه میز و xرو زدم نمیدونم چی رو برداشت ولی چاکپوینت داد دیگه هیچ چیز تو نقشه نیست!!!باید کجا برم یا چیکار کنم؟
برو يا از فروشگاه ها دزدي كن يا ماشين ببر پيش اون يارو Brusaki بود چي بود . تا پولات برسه 270 تا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر