Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

bbcnews

کاربر سایت
Feb 19, 2010
4
بچه ها کمک کنید .من تو اون مرحله که ((ادمارو میکشین :gunner:بعدش میرین تو کارخونه از اون بالا کوکتول ملوتوف میندازن گیر کردم)):no: بعد از اینکه اونارو کشتم رفتم توی افیس و گشتم بعدش اونجا سیو شد حالا نمیدونم کجا باید برم! تو نقشه که هیچ جایی نگفته که برم:no: از افیس هم که بیرون میام دو نفر اونجا هستن که باهاشون حرف میزنه و اونا میرن بعدش دیگه خودممو خدای خودم:biggrin1: کی میدونه باید چیکار کنم؟:lightbulb:

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
من از بس درگیر بازی شدم دیشب از ساعت 10 مشغول شدم و از چپتر 8 بقیه بازی را دنبال کردم ولی وقتی به خودم اومدم دیدم که چپتر 15 هستم و ساعت 7 صبحه و بازی در حین ناباوری و آخر علاقم به پایان رسید من اصلا باور ندارم که به این زودی بعد از این همه سال انتظار این ابربازی به پایان رسید
ممنون

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
بچه ها کمک کنید .من تو اون مرحله که ((ادمارو میکشین :gunner:بعدش میرین تو کارخونه از اون بالا کوکتول ملوتوف میندازن گیر کردم)):no: بعد از اینکه اونارو کشتم رفتم توی افیس و گشتم بعدش اونجا سیو شد حالا نمیدونم کجا باید برم! تو نقشه که هیچ جایی نگفته که برم:no: از افیس هم که بیرون میام دو نفر اونجا هستن که باهاشون حرف میزنه و اونا میرن بعدش دیگه خودممو خدای خودم:biggrin1: کی میدونه باید چیکار کنم؟:lightbulb:
باید یا از مغازه ها دزدی کنی یا ماشین آب کنی تا 27000 دلار به دست بیازی بعد که انجام دادی رو نقشه بت میگه کجا برو

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad

سلام عزیز
شما برو چندتا ماشین بدزد و روی نقشه برو به B و تحویل بده و نابودش کن در عوضه هر ماشین 400 500 تا پول میگیری باید 4 الی 5 ماشین تحویل بدی تا پولات 27500 تا بشه بعد روی نقشه میری برا کاره بعدی

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دوستان ما هم تا چپتر 9 فعلا رفتیم فقط دو تاس وال راجع به چپتر 6 دارم:
1. چی شد ما افتادیم زندان اونم به مدت ده سال برامون حکم بریدن؟
2.بعد یهو چی شد آزاد شدیم؟:d

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
دوستان ما هم تا چپتر 9 فعلا رفتیم فقط دو تاس وال راجع به چپتر 6 دارم:
1. چی شد ما افتادیم زندان اونم به مدت ده سال برامون حکم بریدن؟
2.بعد یهو چی شد آزاد شدیم؟:d
اگر یادت باشه رفتی یه سری استامپ سوخت دزدیدی بعدش بردی به پمپ بنزینا فروختیشون. سر اون جریان افتادی زندان. بعدش لیو همون پیره مرده تو زندان با نفوذی که داشت 10 سال زندانتو کرد 6 سال بعدش 6 سال حبستو کشیدی اومدی بیرون.

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
اقا بازی مگه 14 چپتر نیست ؟؟ پس چرا رفیقم الان چپتر 15 هست ؟؟
بعد اینکه اماره دقیق مجله هارو ندارین که کجا میشه پیدا کرد :D ؟؟
یکی جواب بده ما دق کردیم ! 14 تا چپتر بود که ! تو اچیومنت ها هم که زده 14 چپتر برای complet هست !؟!؟!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یکی جواب بده ما دق کردیم ! 14 تا چپتر بود که ! تو اچیومنت ها هم که زده 14 چپتر برای complet هست !؟!؟!
دوست عزیز 14 تا هست و شماره 15 رو وقتی تموم کنی چون بازی تموم میشه بسته به درجه سختی آخرین اچیومنت رو هم به شما میده

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اين بود ملت داشتن خودشون رو ميكشتن ؟! واقعا خندم گرفت ! بازي به اين كوچيكي بود كه انقدر سال داشتن ملت رو سر ميدوندند ؟ فكر كنم 7 بهترين نمره باشه براش !

Lynch

کاربر سایت
Aug 19, 2010
77
نام
صدرا
بچه ها یکی کمک کنه! من تا فصل 14 رفتم، پولو که به برونو دادم بازی سر لودینگ گیر میکنه! بازی رو از رو هارد و از رو دیسک اجرا کردم درست نشد ! ایراد از چیه؟؟؟؟؟:(

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بچه ها یکی کمک کنه! من تا فصل 14 رفتم، پولو که به برونو دادم بازی سر لودینگ گیر میکنه! بازی رو از رو هارد و از رو دیسک اجرا کردم درست نشد ! ایراد از چیه؟؟؟؟؟:(
دي وي دي ! چون اصلا من ( و احتمالا بقيه ! ) همچين مشكلي نداشتن !

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

سه فصل اول رو بازی کردم...واقعا افتضاحه....هیچی نداره...نه گرافیک...نه داستان....نه گیم پلی...

گیم پلی که چه عرض کنم...هی نشستیم کات سین skip کردیم !!!

واسه یه فیلم از همون چند تا پلان اولش میشه فهمید که این فیلم, فیلم خوبیه یا نه....
بازی هم همینه :
منوی(menu) بازی که خیلی بد کار شده....از گرافیک تا اجراش...
سختی گذاشتن (هارد-ایزی-مدیوم) واسه یه بازی به اصطلاح جهان باز زیاد جالب نیست.....
شروع بازی هم از جنگ جهانی و ایتالیاست که بی ربط ترین شروع بازی که دیدم...که تازه اونم خوب در نیومده...
گیم پلی اگه بگم نداره اغراق نکردم...سازنده ها فراموش کردن این یه بازیه نه فیلم سینمایی...
بدبختی اینجاس که کات سین ها هم خوب نیس...
کات سینها زیادن و اضافی که اگه ردشون کنی هیچی از دست نمیدی...این هم از ضعف طراحی گیم پلیه چون سناریو زیاده و نمیتونن گیم پلی طراحی کنن هی کات سین میزارن وسطش...

فکر کردن با چند تا عکس و مجله و tune up کردن ماشینا میتونن طرفدار جمع کنن...
نه داداش...این حقه ها واسه کسایی که GTA و RDR ندیدن!!!

نمیدونم چه اصراری بوده که open world کنن بازی رو (اینم از اون کلکاس...open worldش کجا بود !!!)...یه اکشن سوم شخص چیز بهتری درمیومد...

اصلا نمیدونم چه اصراریه بازی بسازن...با این داستان به قول خودشون 800صفحه ایی میرفتن فیلم میساختن...همش کات سینه !!!!

ولی یه مضیعتی که امثال این بازی ها دارن اینه که اعتقاد منو به *R بیش از پیش:d میکنه...(سالاره به مولا)
فقط منوی(menu) رد دد رو با مافیا2 مقایسه کنید...

یه تاپیکی بزنیم به اسم تشکر از *R ....چون *R به شعور و عقل یه گیمر واقعا احترام میزاره....
b-)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dreadlord

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر