Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
دوستان کسی تونسته همه ی مجله های بازی در Chapter 4 رو پیدا کنه ؟ من تو دومیش گیر کردم !
اوليش كه بعد از book store كنار راه پله است دومي هم فكر كنم بايد از پله بري پايين زير پله جلوي دره است كه قفله.
راستي مگه مجله ها غير از يك عكس چيز ديگه اي هم داره كه كسي ساعت ها روش وقت بزاره؟
اگه هست ميشه بگيد از كجا و با چه دكمه هايي بايد بهش دسترسي پيدا كنم.راستش خونه مشكلات امنيتي داره وقت گشتن ندارم. ;;)

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
البته من فکر می کنم مسئولین به اصطلاح محترم 2k czech فکر کردند چون بازی ALAN WAKE به طور مبهم تموم شد این بازی هم همین طوری بی سر و ته می تونن ولش کنن.
(ناگفته نماند من از ALAN WAKE ایراد نمی گیرم چون این بازی یک بازی psychological بود با ژانر thriller و مانند فیلم GRUDGE می تونست مبهم تموم بشه)

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان یکم در مورد اچیو های زیر توضیح میدید
Hairdresser
Stuck Upچه جایی مناسب تره که نزدیک هستن مغازه ها به نظرتون.
Pedal to the Metalچه ماشینی و کجا به نظرتون هر چی زور زدم تا 120 بیشتر نتونستم
Wake Up Call

ممنون میشم بگید

آخرین ویرایش:

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
یکی جواب بده ممنون
بچه ها اینی که تو چپتر 13 با جو کشتیمش کی بود و چرا کشتنش من 1 جا شنیدم شخصیت مافیا 1 تامی انجلو بود درسته؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
درود بر همگی
بچه ها ایا در بازی میتوان به کار های متفرقه مثل کشیدن سیگار و خواندن روزنامه پرداخت دیگر چه کارهای متفرقه میتوان در این بازی به اصطلاح open world انجام داد؟؟

آخرین ویرایش:

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
یعنی هیچکس اینو نمیدونه ؟:(

اون شخص یکی از یاران رهبر ایتالیا بنیتو موسولینی (قابل توجه بعضی ها که به اشتباه میگن موسلینی) بود که دستور داده علت توقف جنگ هم شاید به خاطر سیاست جدیدی باشه

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
هیچ وقت فکر نمی کردم hair dresser رو بگیرم چون با این نشونه گیریش میونم خوب نیست ولی وقتی می خواستم چپتر 14 اون یارو رو بکشم از راه دور می زدم شانسی شانسی شد خیلی کف کردم
نمی دونم چرا وقتی جو رو میبینم یاد رومن می افتم یه جاهایی مثل خنگاست یه جاهایی هم نیست

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
سلام
واقعا ضد حال خوردم. بازي در حد انتظار من نبود من با GTA IV خيلي حال ميكنم در حالي كه قبل از انتشار بازي خيلي ها در مورد اين بازي جو سازي كرده بودند كه مثلا اگه بياد GTA IV رو قورت ميده و از اين حرف ها ... نكات منفي تو بازي واقعا خودشو نشون ميداد. از گرافيك بازي بگير تا باگ هاي بازي.داستان بازي اصلا گيرا نيست. گرافيك تو نسخه XBox360 بخاطر سنگيني موتور پايه ضعيف بود. كاش از يه موتور پايه ديگه اي براي ساخت بازي استفاده ميكردند. من خودم نسخه PC رو از نظر اجراي گرافيك به خاطر قدرت سخت افزاري PC ستايش ميكنم. بازي طوري سنگين هست كه اگه دقت كرده باشد در كنسول xbox360 تا 720p بيشتر اجرا نميشه كه اين خودش يه نقطه ضعف بزرگيه. همچنين نرخ فريم بازي كه در جاهايي از بازي با افت فريم مواجه مي شيد. كنترل بد بازي هم براي شخصيت هم براي وسايل نقليه يكي ديگه از ضعف هاي اين بازي هست. وسايل نقليه بيخودي سنگين هستند طوري كه انگار سوار كاميون شديد. هوش مصنوعي بازي واقعا افتضاح بود. براي مثال تو خيابون روي يه نفر اسلحه بكشيد طرف تا 10 ثانيه نميفهمه كه بابا اين اسلحه واقعي نه يه اسباب بازي. گاهي همين هوش مصنوعي تيك ميزد طوري كه پليس هايي كه تو خيابون سوار ماشين بودند شما رو از پشت ديوار هم تشخيص ميدادند! صدا گذاري بازي معمولي بود خنده دار ترين جايي هست كه صداي افراد پليس تو كل نقشه ميپيچه. و نكات ضعف هاي ريز ديگه كه نخواهم گفت تا ابروي بازي از اين بيشتر نره !!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام
واقعا ضد حال خوردم. بازي در حد انتظار من نبود من با GTA IV خيلي حال ميكنم در حالي كه قبل از انتشار بازي خيلي ها در مورد اين بازي جو سازي كرده بودند كه مثلا اگه بياد GTA IV رو قورت ميده و از اين حرف ها ... نكات منفي تو بازي واقعا خودشو نشون ميداد. از گرافيك بازي بگير تا باگ هاي بازي.داستان بازي اصلا گيرا نيست. گرافيك تو نسخه XBox360 بخاطر سنگيني موتور پايه ضعيف بود. كاش از يه موتور پايه ديگه اي براي ساخت بازي استفاده ميكردند. من خودم نسخه PC رو از نظر اجراي گرافيك به خاطر قدرت سخت افزاري PC ستايش ميكنم. بازي طوري سنگين هست كه اگه دقت كرده باشد در كنسول xbox360 تا 720p بيشتر اجرا نميشه كه اين خودش يه نقطه ضعف بزرگيه. همچنين نرخ فريم بازي كه در جاهايي از بازي با افت فريم مواجه مي شيد. كنترل بد بازي هم براي شخصيت هم براي وسايل نقليه يكي ديگه از ضعف هاي اين بازي هست. وسايل نقليه بيخودي سنگين هستند طوري كه انگار سوار كاميون شديد. هوش مصنوعي بازي واقعا افتضاح بود. براي مثال تو خيابون روي يه نفر اسلحه بكشيد طرف تا 10 ثانيه نميفهمه كه بابا اين اسلحه واقعي نه يه اسباب بازي. گاهي همين هوش مصنوعي تيك ميزد طوري كه پليس هايي كه تو خيابون سوار ماشين بودند شما رو از پشت ديوار هم تشخيص ميدادند! صدا گذاري بازي معمولي بود خنده دار ترين جايي هست كه صداي افراد پليس تو كل نقشه ميپيچه. و نكات ضعف هاي ريز ديگه كه نخواهم گفت تا ابروي بازي از اين بيشتر نره !!!
خدای من!من را از دست ظاهر بین های پیرو آشغال GTA آزاد بگردان!کی گفته بود مافیا مثل GTA هست؟

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
خدای من!من را از دست ظاهر بین های پیرو آشغال GTA آزاد بگردان!کی گفته بود مافیا مثل GTA هست؟
شما ميشه سبك هر دو بازي رو براي ما بگي؟ (ببينم فرق بين RDR با GTA IV چي بود؟ جز اينكه فقط اسكين شخصيت و لوكيشن بازي عوض شده بود؟) نه پس ميخواي بگي مافيا اول شخصه ديگه ! اين شمايي كه با اين بازي ها حال ميكني نه مايي كه هميشه همه المان هاي بازي براي ما مهمه. من خودم گفتم كه بازي خوبيه اما در حد انتظارات گيمر هاي محترم نبوده.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
یکی جواب بده ممنون
بچه ها اینی که تو چپتر 13 با جو کشتیمش کی بود و چرا کشتنش من 1 جا شنیدم شخصیت مافیا 1 تامی انجلو بود درسته؟
بله دوست عزیز اون یارو تامی شخصیت مافیا 1 بود....وقتی کشتیمش یک صحنه از خود بی خود شدم......

nancyonlineq

کاربر سایت
Aug 27, 2010
1
بچه ها من یه قسمت از چپتر 5 ام میام برم یه مکان دیگه پرت میشم تو آسمون!!!!!!! این مشکل از دی وی دی بازیه یا قسمتی از بازیه؟؟؟ با 360 بازی میکنم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
شما ميشه سبك هر دو بازي رو براي ما بگي؟ (ببينم فرق بين RDR با GTA IV چي بود؟ جز اينكه فقط اسكين شخصيت و لوكيشن بازي عوض شده بود؟) نه پس ميخواي بگي مافيا اول شخصه ديگه ! اين شمايي كه با اين بازي ها حال ميكني نه مايي كه هميشه همه المان هاي بازي براي ما مهمه. من خودم گفتم كه بازي خوبيه اما در حد انتظارات گيمر هاي محترم نبوده.
هر گردی که گردو نیست.هر بازیی open باشه باید مثل GTA باشه؟شما مگه مافیا 1 را بازی نکردی؟این بازی برای این open نشد که بری توش بگردی و خلاف کنی.تا همینج اشه م خیلی آزادی داده.بازی داستانش خطیه.......اگر به دنبال gTA بودی,خوب شما اشتباه کردی,نگو بازی بد بوده....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر