Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
تنها ایراده اساسی که به این بازی وارد شده این هست که میگن داستانه بازی حالته نیمه کاره داره و انگار نه انگار که بازی تموم شده
این ایرادی هست که GS گرفته و به همین دلیل هم 8.5 بهش دادن
وگرنه همه چیزش رو عالی توصیف کردن.
کاملا با این حرف GS موافقم....البته انگار گذاشتن بقیشو تو Mafia III تموم کنن....یک مشکل دیگه ای هم که داره نبودن سلاح سرد مثل چوب بیسبال.چاقو و پنجه بکس هست که من تو Mafia I با اینا خیلی حال میکردم ولی تو II :(

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یه اچیومنتش ر گرفتم- باید 20 متر 4 تا چرخت رو هوا میموند:D اخر مرحله 9 وقتی یه ماشین قرمز اونجاست اونو برداشتم- تو راه یه سر پایینی بود-نمیدونم به کدوم ماشین خوردم یه اچیومنت گرفتم:)) چه حالی داد:D

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
یه اچیومنتش ر گرفتم- باید 20 متر 4 تا چرخت رو هوا میموند:D اخر مرحله 9 وقتی یه ماشین قرمز اونجاست اونو برداشتم- تو راه یه سر پایینی بود-نمیدونم به کدوم ماشین خوردم یه اچیومنت گرفتم:)) چه حالی داد:D

دقیقاً منم اونجا گرفتم. اچیومنت 125mph رو گرفتید ؟ ماشینی هست که بتونه تا انقدر بره یا باید حتماً Upgrade بشه ؟

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
نه!خجالت نکگش...بگو یه قرنه دارن روش کار می کنند...چه جوری به نتیجه رسیدی بازیی که 2007 تایید شد 8 ساله دارن روش کار می کنن؟چون 2002 مافیا 1 اومده پس یعنی 8 ساله دارن کار می کنند؟در ضمن,این باز درک لازم داره و دقیقا منتقد های خارجی همینجوری مثل شما فکر کردند که مثل مثل RDR یه قمار خونه نداره بریم قمار کنیم.....بازی با gta فرق می کنه و اگر به امید gta خریدی اشتباه کردی...

اصلا من منظورم قمار خونه و اینجور چیزا نیست منظورم خود اصل بازی مثل مثلا تیر اندازیش خیلی مصنوعی و مبتدی هست یا مثلا دویدنش که انگار فکر میکنی داری ps1 بازی میکنی.
کلا بازی نبود که بشه مثل RDR یا SPELINTEL CELL جذبت کنه و از شدت زیبایی و نو اوری مجبورت کنه تا اخرش بری
در ضمن من از GTA متنفرم

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
داستان در حد 3-4 سال کار نبود.....در حد ساختن یه فیلم فارسی:d(یه ننه ی پیر-یه خواهر-فقیر و طلبکار)
اون فضای گانگستری (لا اقل به من) خوب منتقل نکرد
توی شماره قبلی ادم یه حس احترام به دن سالیری پیش خودش داشت
باند قبلی مثل یه خانواده بود
شخصیت های قبلی بیشتر به دل میشستند ولی در این شماره نه(نظر من)

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
داستان در حد 3-4 سال کار نبود.....در حد ساختن یه فیلم فارسی:d(یه ننه ی پیر-یه خواهر-فقیر و طلبکار)

حق با تو هست منم اصلا نمیتونم این بازی رو تحمل کنم شاید چون این چند وقته بازیای خوف زیاد اومده توقع گیمر ها رفته باشه بالا

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دقیقاً منم اونجا گرفتم. اچیومنت 125mph رو گرفتید ؟ ماشینی هست که بتونه تا انقدر بره یا باید حتماً Upgrade بشه ؟
اونم گرفتم- دقیقا اونم اتفاقی گرفتم:))
رفتم بالای بزرگراه (از این مدل پلها هست-که گوشش میله داره)یکبار با ماشن گنده خوردم بهش شکست- بار بعد با همون ماشنه که اچیومنت 20 متر رو گرفتم از اومن بالا با سرعت رفتم و صاف خوابیدم زمین - چیلیپ زد اچیو رو داد:D

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121

حداقل مامانه یه جای بهتر میمرد راه داشت؛من که سر سوزنی از مرگش ناراحت نشدم(چون اصلا ارتباطی باهاش برقرار نکردم،مقایسش کنید با مرگ Kate در آخر GTA IV یا John در آخر RDR).کلا تا 3-4 تا چپتر آخر یاد سریال فاصله ها میفتادم،داستان خیلی سر راست و بی هیجان دنبال میشد.احتمالا نویسندش رو کاغذ A32 با فونت بزرگ داستانو نوشته که اینقدر کوتاه و پیش پا افتاده بود.ولی انصافا جاهای قشنگم داشت؛مخصوصا وقتی شخصیت اول مافیارو کشتن(چقدر بدم اومد ازین مرتیکه Joe).

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
منم تموم کردم بازی رو
هرکی تموم نکرده نخونه :
خرش داش همه چیز خوب پیش میرفت یهو جو رو که بردن پخ پخ شبم خراب شد:(
من بازی رو به عشق جو جلو میبردم :((
خیلی حالم گرفته شد.
امید وارم 2 مافیا 3 نشون بدن جو نمرده :d
زده دهنشون رو sevice کرده :d

D.L

کاربر سایت
May 22, 2010
11
فکر نکنم هیچ کس مثل من ضد حال خورده باشه داشتم برا همه اچیومنت ها بازی میکردم چپتر 14 هم بودم، امشب مهمون داشتیم ، پسرشون زد کنسول رو به حالت تنظیمات کارخونه برگردوند، همه سیو هام + همین مافیا پرید.همه جا گفتم اگه کسی بلده کمکم کنه خدا خیرش بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر