Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
یه چیزی بد جوری زذ تو ذوقم قبل زندان رفتن یه ماشین گذاشتم تو گاراژ بعد کع از زندان اومدم بیرون هوا آفتابی شده بود ماشین رو اوردم بیرون دیدم هنوز روش برف بود!!
من فکر می کنم سر این چیزا و چیزا دیگه هم هست ولی می ترسم بگم همه بریزن سرم بگن چقدر گیر میدی:d امتیاز های کمی گرفته!

zeuos

کاربر سایت
May 17, 2010
107
نام
Hidennnn
سلام دوستان بازی به جز اولین باری که میرید خونه جو چند تا دیگه از این کات سن ها یا ماموریت ها داره؟
اگه 1بار دیگه هم باشه بازیو ول میکنم
این بازی برای بالای 18 هستش
+18
و بهتره تو اتاقتون بازی کنید نه تو حاله خونه :d

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
مگه ميشه ؟تو دمو كه داشت يه عكس اگه ميتوني بزار
درست شد ! / مثل اینکه هنوز رشد نکرده بود :D !
این بازی برای بالای 18 هستش
+18
و بهتره تو اتاقتون بازی کنید نه تو حاله خونه :d
مخصوصا هیچ وقت توی قسمت Extra و توی سری مجلات نرید
واقعا بازی نخاله داره :D
=--=-=-=--=-=-=-=-=-=
بازی پس چرخه شب و روز داره !
میتونید از روشن شدن چراغ ماشین ها بفهمید که داره شب میشه !
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

حیف آخر بازی دیگه ول گردی ممنوعه !

تنها راهکارش اینه CHAPTER 15 رو بدون انجام ماموریت ول بگردید :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
FaRd!Nجان شما هم مثل اینکه از دشمنای سرسخت xbox360ی ها!!!:d:d
من آخر نفهمیدم فن 360 ام یا PS3. هر جا میرم و از یه بازی طرفداری یا از یکی دیگه بد میگم سریعا فن فلان کنسولم میکنن :D

به نظرت دشمن سرسخت بودم 85000 تا اچیومنت داشتم؟

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
نه!خجالت نکگش...بگو یه قرنه دارن روش کار می کنند...چه جوری به نتیجه رسیدی بازیی که 2007 تایید شد 8 ساله دارن روش کار می کنن؟چون 2002 مافیا 1 اومده پس یعنی 8 ساله دارن کار می کنند؟در ضمن,این باز درک لازم داره و دقیقا منتقد های خارجی همینجوری مثل شما فکر کردند که مثل مثل RDR یه قمار خونه نداره بریم قمار کنیم.....بازی با gta فرق می کنه و اگر به امید gta خریدی اشتباه کردی...

دوست عزیز اینقدر با تعصب به بازی نگاه نکن. مثلا این بازی به چه درکی لازم داره!
بازی که واقعا به شکل افتضاحی تموم شد(پایان کوتاه و بی محتوا) .اگر واقعا نقطه قوت بازی داستان بازی باشه این شکل تموم کردن اصلا درست نبود. شما اگر یک فیلم نگاه کنید که بدین نحو تموم بشه اخر فیلم حالتون از فیلم به هم می خوره.
الکی ازش بت نسازید. من خودم طرفدار سرسخت مافیا 1 بودم و انتظار داشتم مافیا 2 حداقل در سطح 1 باشه ولی خیلی بدتر بود(توجه کنید امکانات ساخت بازی و تجربه ساخت بازی در اون زمان خیلی از الان کمتر بود.)
گیم پلی بازی هم هیچ نو اوری نداشت.
ولی نمیشه از گرافیک زیبا و صحنه های سینمایی بازی که شامل دیالوگ های زیبا و عکس العمل های زیبای شخصیت هاست چشم پوشی کرد.

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
بازیو تموم کردم.خداییش خوب بود؛ولی خیلی واسه یه بازی تو این سبک کوتاه بود.همش 11 ساعت و 19 دقیقه(تازه این مجلات وقتمونو گرفت :d )داستانشم خداوکیلی اینقدر که میگفتن غول نبود.من که رو بازی واسه بهترین سال حساب میکردم در این حد ندیدمش.حداقل 4 تا بازی 2010 که من بازی کردم بهتر از این بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر