Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
منم این بازی فوق العاده رو گرفتم.
گرافیک بازی عالیه و محیط شهری خیلی زنده هستش و محیط بازی روح داره و در داستان فوق العادش هم جای هیچ بحثی نیست ولی تنها مشکل اینه که شخصیتها مثل چوب خشک میمونن و بی روحن و دیالوگها هم به لبهای شخصیتها نمیخونن(برعکس بازیهایی مثل RDR).
مشکل دیگه ای هم که داره بحث screen tearing هست که از این بازی انتظار نداشتم اینطوری باشه.
در کل بازی خوبیه و تا اینجا که من بازی کردم(chapter 3) بازی به غیر از موارد بالا مشکل خاص دیگه ای ندیدم.

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
دوستان من هم بازی تمام کردم.به نظر من یکی از مهمترین نقاط قوت بازی ماشین هاش بودند.
دوستان مگه بازی Open World نیست؟پس چرا بازی که تمام شد تو شهر نمیشه ول بچرخی؟:d

جدی میگین ؟! ای بابا... :-/

==================

درسته نقشه ی بازی کوچیکه ولی جزئیات عالیه... واقعاً کار شده روی تک تک ساختمون ها

راستی یه سوال؛ چرا وقتی نشونه میگیرم - LT - و ولش میکنم، هنوزم تو نشونه گیریه ؟ باید اسلحه رو عوض کرد تا از این حالت در بیاد. برای شما هم همینجوریه ؟

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
اين دودی که از لاستيک ها موقع ترمز شديد مياد خيلی ضايع هست.......(حالا نياين به من گير بدين که من به چی گير دادم ها .....ضايع بود من هم گفتم ديگه)

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان

==================

درسته نقشه ی بازی کوچیکه ولی جزئیات عالیه... واقعاً کار شده روی تک تک ساختمون ها

راستی یه سوال؛ چرا وقتی نشونه میگیرم - LT - و ولش میکنم، هنوزم تو نشونه گیریه ؟ باید اسلحه رو عوض کرد تا از این حالت در بیاد. برای شما هم همینجوریه ؟
باید دکمه چپ روی d-pad رو بزنی تا از تفنگ بیاد بیرون.

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364

==================

باید دکمه چپ روی d-pad رو بزنی تا از تفنگ بیاد بیرون.

ميتونی LB هم بزنی يه لحظه تا نشونه بره ولی تفنگ دستت بمونه

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
دوستان 1 سوال گرافیک بازی به نظرتون چقدر با PC فرق داره و یا با ps3????
بستگی به سخت افزار PC تون داره. ولی کلا خیلی فرق نداره و بازی اینقدر هیجان و داستان زیبایی داره که اصلا به چشم نمیاد. ولی بازی با دسته ی X360 لذتی دیگری دارد.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
بستگی به سخت افزار PC تون داره. ولی کلا خیلی فرق نداره و بازی اینقدر هیجان و داستان زیبایی داره که اصلا به چشم نمیاد. ولی بازی با دسته ی X360 لذتی دیگری دارد.
بابا چرا الکی fb بازی در میارین کل سایتها و دموها نشون میده که این بازی گرافیکش رو pc قابل مقایسه با کنسولا نیست .دوست عزیز منم xbox دارم اما گرافیک pcISH خیلی بهتره :)

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
بابا چرا الکی fb بازی در میارین کل سایتها و دموها نشون میده که این بازی گرافیکش رو pc قابل مقایسه با کنسولا نیست .دوست عزیز منم xbox دارم اما گرافیک pcISH خیلی بهتره :)
خوب دوست گله گلابم گراافیکی که مثلا با رم 1 گیگ و گرافیک 8800 خوب از X360 اش کمتره دیگه.

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
من که اصلا خوشم نیومد از بازی خیلی خشک و بی روحه هرچی بازی rdr با حال و جذاب بود این بازی خسته کنندس.
متاسفم واسه سازنده هاش که بعد از 8 سال کار روی بازی همچین افتضاحی رو به خورد مردم دادن
اصلا میخوام برم ps3 بگیرم!!!!!

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان 1 سوال گرافیک بازی به نظرتون چقدر با PC فرق داره و یا با ps3????
دوست عزیز من خودم نسخه ی PC رو با بالاترین گرافیکش بازی کردم ولی فرق چندانی با هم ندارن....مثلا تو PC وقتی دیوار تخریب میشه اولا ذرات بیشتر هستند و دوما رو زمین میمونن و غیب نمیشن اما تو 360 غیب میشن...همینطور شیشه......بیشتر فیزیک نسخه های کنسولی ضعیف تر هست تا گرافیک....

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
دوستان منم بالاخره بازی رو تموم کردم کلن 16 ساعت برای من شد ولی واقعا لذت بردم من که هرچی بازی کنسول میاد رو میخرم ولی توی این همه بازی نظیرشو ندیده بودم گرافیک بازی بعد از چپتر 6 محشر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر