Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
:d
زدمش
خرخرش رو هم جر دادم:d
b-):d
ممنون
آفرین. خداییش بازیش حرف نداره.

یه سوال در مورد چپتر 9

بابا یکی به منم بگه تو چپتر 9 اون مرحله که باید لوکو رو تو کارخونه پیدا کنم.لوکو کجاست؟؟

دوستان کارم گیره لطفا سریع جواب بدین.
لوکو رو که نباید پیدا کنی. باید بری اون دو تا حسابدارارو آزاد کنی بعدش اون یارو حسابداره خودش میره دنباله لوکو. لوکو تو اون اتاقه که یارو با ساتور افتاده به جونه درشه.

Last edited by a moderator:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خب ما هم بعد از 4 ساعت و نیم بازی کردن، رسیدیم چپتر 9 :d

فقط میتونم بگم شاهکار! تنها چیزی که تو بازی توی ذوق میزنه طراحی بچه ها هست که واقعا مثل شیطان می مونن! =)) توی دموی اول بازی که بچگی ما رو نشون میده آدم فکر میکنه از اون آدم کوتوله هاست که بزرگن ولی رشد نکردن! :))

ولی موسیقی های بازی، گرافیک، فیزیک، تخریب پذیری، داستان، گیمپلی و ... حرف ندارن! من موندم چرا سایت ها به همچین شاهکاری گیر الکی دادن! :|

در کل اصلا این بازی رو از دست ندین!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
یه سوال آخر چپتر 6
دوستان دستم خورد ویدو رو اسکیپ کردم و یهو دیدم اومدم تو شهر
چی شد؟؟
10 سال گذشت ؟؟ یا با پارتی اوردنمون بیرون از زندان
لطفا کات سین آخر چپتر 6 رو بگید

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من هر دو نسخه X360 , PS3 رو تست کردم تا تفاوت ها رو ببینم
واقعا میتونم بگم من تغییر بارزی بین دو نسخه ندیدم و تقریبا هر دو یه جورا!
اما در مورد بازی
تا CHAPTER 3 که رفتم
داستان خیلی خوب آدم رو جذب میکنه
گیم پلی در کل خوبه اما یه سری مشکلات جزئی تو کنترل ماشین ها وجود داره
گرافیک راضی کننده است
موسیقی حرف نداره
اینو هم بگم من دو بار گرفتار باگ های بازی شدم یه بار تو نسخه PS3 و یه بار تو X360
PS3: رفتم از ماشین پیاده بشم که یه دفعه بین هوا وآسمون گیر کردم
X360:تو chapter 1 رفتم یه جا کاور بگیرم که یکی از سرباز ها بهم گیر کرد و مجبور شدم از اول برم
اما در کل تا اینجا خوب بود البته با چشم پوشی بر ایراداتش!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
خوب منم بازی رو تموم کردم در کل بازی خیلی خوبی بود . از نظر گرافیکی که خیلی خوب کار شده بود و فیزیکشم عالی بود و همچنین تخریپ پذیری . منم هیچ باگی رو تو این بازی ندیدم نه یه چیزی دیدم اینکه وقتی خشابتو عوض میکنی رو زمین می یفته و بعد می ره توی زمین و ناپدید می شه و یکی دیگم اینکه وقتی به تیر چراغ برق می زنی بعد از یه مدت اون ناپدیدی می شه که توی چیز های دیگه ی این بازی مشکلی نبود . بعد اینکه گیم پلیشم عالی بود ولی چند تا مشکل داشت یکی اینکه خیلی شهر خلوته دوم اینکه از داخل ماشین نمی تونی تیر اندازی کنی وسوم اینکه وقتی پشت کاوری نمی تونی بدون اینکه بیرون بیای شلیک کنی . ینی همین طوری سرخود شلیک کنی . داستان خیلی خیلی عالی داشت که یکی از بازی هایی بودش که داستان عالی داشت ولی آخرش یه خورده گند زد تو حالم . بعد اصلا گیم پلیشم برام خسته کننده نشد . جاهای قشنگی هم تو گیم پلی بود مثلا با سرعت زیاد وقتی می رفتی پلیس جریمت می کرد یا با همون سرعت زیاد ترمز می کردی دود از لاستیکات بلند میشد و ..... . بعد صدا گذاریش حرف نداشت خیلی عالی بود . من که حال کردم . پس در کل بازی خیلی قشنگی بود و نمی دونم واقعا سلیتا گیرشون به چی بودش . در کل اینم نمره ی من به این بازی :
گرافیک : 10
گیم پلی : 8.5
صداگذاری : 10
داستان 10
کل : 9.6

خوب حالا می ریم نسخه پی سی شو بازی کنیم . :d

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
In Chapter 7 :
دوستان سر اون جایی که 3 تا ماشین تیونینگ میان واسه دعوا و کامیون رو به آتیش میکشن و جو هم یا رو رو با تیر میزنه !

بعد یه ماشین سواری شروع میشه ...
من 5/6 بار رفتم نتنوستم بگیرمش !
رفتم تو شهر یه تیلیف پیدا کردم و زنگ زدم ...

داستان همینه ؟!
کسی اون ماشین رو تونست بگیره !؟

ممنون

پ ن : لطفا بحث GTA رو پیش نکشید

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
In Chapter 7 :
دوستان سر اون جایی که 3 تا ماشین تیونینگ میان واسه دعوا و کامیون رو به آتیش میکشن و جو هم یا رو رو با تیر میزنه !

بعد یه ماشین سواری شروع میشه ...
من 5/6 بار رفتم نتنوستم بگیرمش !
رفتم تو شهر یه تیلیف پیدا کردم و زنگ زدم ...

داستان همینه ؟!
کسی اون ماشین رو تونست بگیره !؟

ممنون

پ ن : لطفا بحث GTA رو پیش نکشید
بله همینه نمیشه گرفتش

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
من هر دو نسخه X360 , PS3 رو تست کردم تا تفاوت ها رو ببینم
واقعا میتونم بگم من تغییر بارزی بین دو نسخه ندیدم و تقریبا هر دو یه جورا!

من یه ویدئو دیدم که نمی دونم مال کدوم سایت بود (فکر کنم گیم اسپات) . کلا مربوط می شد به مقایسه ی نسخه های سه پلتفرم! خودش هم رتبه بندی می کنه تو هم به وضوح تفاوت رو احساس می کنی!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
وای!عجب چیزیه....بالاخره یه بازی تو این سبک پیدا کردم که اصلا شبیه آشغال GTA نیست و فکر کنم دقیقا به همین خاطر نمره کم گرفته ولی خداییش تا الان GOYT رو شاخشه!من تا چپتر 5 رفتم.راستی مگه نگفته بودند مرحله ی دمو تو بازی نیست,این که بود که...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر