Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
سلام بازی فوق العاده هستش
یک سوال دارم .
فقط کسایی که تا 70% رفتن اسپویل رو بخونن
وقتی DEREK رو میکشیم بعدش دفتر کارش رو میگردیم پول پیدا میکنیم دیگه بعدش واسه من هیچ ابجکتیوی نمیاد :( باید چیکار کنم ؟

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
سلام دوستان من توی chapter 4 همون جایی که میخوان برن طلافروشی والا گیر کردم توی توضیحاتش میگه drive to the mall with joe and steel the jewlery والا اون مغاره طلافروشی بسته است و دور و اطرافش هم همه مغازه ها بستن حالا چطوری باید بری توی مغازه خدا میدونه
دوستانی که این مرحله رو رد کردن ممنون میشم کمک کنند

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
سلام دوستان من توی chapter 4 همون جایی که میخوان برن طلافروشی والا گیر کردم توی توضیحاتش میگه drive to the mall with joe and steel the jewlery والا اون مغاره طلافروشی بسته است و دور و اطرافش هم همه مغازه ها بستن حالا چطوری باید بری توی مغازه خدا میدونه
برو جلوی درمغازه.در قفل باید بازش کنی.مثل باز کردن در ماشین وقتی می خوای بدزدیش.گوشه ی تصویر جای نقشه باید 3 تا رو مچ کنی

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید

دوست عزیز چیزی وجود داره به نام اسپویلر که پدیده ای هست فوق العاده نادر و کمیاب اما تو این انجمن پیدا میشه خوشبختانه!!! پس از شانسی که داریم استفاده کن و مطالبی که به این صورت بازی رو لو میده و تعریفی از قسمتی از روند بازی به حساب میاد رو داخل اسپویلر بذار!

کنار منویی که شکلک هارو انتخاب می کنی نوشته SP!!!! ازش استفاده کن هم خدا رو خوش میاد هم خلق خدا رو!

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
دوست عزیز چیزی وجود داره به نام اسپویلر که پدیده ای هست فوق العاده نادر و کمیاب اما تو این انجمن پیدا میشه خوشبختانه!!! پس از شانسی که داریم استفاده کن و مطالبی که به این صورت بازی رو لو میده و تعریفی از قسمتی از روند بازی به حساب میاد رو داخل اسپویلر بذار!

کنار منویی که شکلک هارو انتخاب می کنی نوشته SP!!!! ازش استفاده کن هم خدا رو خوش میاد هم خلق خدا رو!
نزن ما رو من زمین خوردتم داداش
شرمنده

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602

تو قسمت pc که یکی اخرای بازیم لو داد.ای کاش دستم میشکست نمیرفتم اونجا:-s

aMin-aMin

کاربر سایت
Aug 10, 2010
22
دوستان من این بازیو امروز گرفتم ولی نمیدونم چرا بعضی جاها انگار لگ میوفته انگار صحنه آهستس (مخصوصا تو فضاهای بسته)...
واسه شما هم همینجوریه*؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اعصابمو ریخته به هم :(

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
نزن ما رو من زمین خوردتم داداش
شرمنده

بجای اینکه پستتون را برارین داخل SP میگین شرمنده؟؟
یک عده نمیدونن تازه بعضی ها شروع کردن و اول بازی هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر