Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
من امروز 3ساعت بازی کردم20درصدش رفت...
داستان داره به اوج میره....
گرافیکش هم خوبه ولی عالی نیست بیشتر انتظار داشتیم.....
عکس العمل اطرافیان هم خیلی زیبا کار شد

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
بچه ها من بازیو خریدم اما stealth نیست. اگه آنلاین بازی نکنم (که اصولا هیچ وقت بازی نمیکنم) بن که نمیشم؟
(فقط واسه دانلود آرکید به لایو وصل میشم)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
خوب منم بعد از ظهر بازی رو خریدم تا چپتر 8 رفتم بازی واقعا به نظر من عالی کار شده داستان که همین طوری داره بهتر میشه . ( البته از همون اول عالی بود ) . گرافیک که به نظر من خیلی خوبه . فیزکشم خوبه . من که خیلی حال کردم واقعا نمی دونم چرا به این بازی نمره کم دادن . واقعا نمی دونم .

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
خوب منم بعد از ظهر بازی رو خریدم تا چپتر 8 رفتم بازی واقعا به نظر من عالی کار شده داستان که همین طوری داره بهتر میشه . ( البته از همون اول عالی بود ) . گرافیک که به نظر من خیلی خوبه . فیزکشم خوبه . من که خیلی حال کردم واقعا نمی دونم چرا به این بازی نمره کم دادن . واقعا نمی دونم .

چه اهمیتی داره به بازی نمره ی چند میدن؟؟ Bioshock از دید GZ بهترین بازی سال شد اما من باهاش اصلا حال نکردم.

Alane Wake هم نمره های خفن نگرفت اما بهترین تجربه ی من روی 360 بود.

بازی کن تا لذت ببری و مادام اینکه لذت می بری به نمره توجه نکن ! چه اهمیتی داره منتقد IGN به بازی داده 7 ، وقتی تو داری باهاش حال می کنی؟؟

نگران نمره ی کسایی نباش که به GTA دادن 10!!!!!

• Like
Reactions: The Hoss

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
بازی کن تا لذت ببری و مادام اینکه لذت می بری به نمره توجه نکن ! چه اهمیتی داره منتقد IGN به بازی داده 7 ، وقتی تو داری باهاش حال می کنی؟؟

واقعا همینیه که شما میگی .لذت بردم.;)

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
چه اهمیتی داره به بازی نمره ی چند میدن؟؟ Bioshock از دید GZ بهترین بازی سال شد اما من باهاش اصلا حال نکردم.

بسی حال کردیم همشهری!:d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا

آقا ایول با حرفات حال کردم . کلا برام نمره مهم نیست مهم نمره ی خودم به بازیه ولی نمره ای که به آلن ویک و این بازی داده شد خیلی اعصابمو خورد کرد . به نظر منم بایوشاک خیلی بازی باحالی بود ولی به یکش نمی رسید . جی تی ای هم که ......

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,157
نام
حسین

صحبت بسیار زیبایی بود.منم به gta که میانگین امتیازاتش بینظیر بود به زور 8 میدم چون مهم حالیه که ماها میبریم..هنوز که این بازی رو تجربه نکردم ولی مطمئنم بازیه بسیار عالی هست.

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118

من از دموش که کفم گرخید فردام میرم برای خریدش ایشالا
بزرگترین ایراد gta 4 نه تنها در خود بازی بلکه برای من خراب کردن گذشته و شاهکار های قبل از خودش بود .

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
دوستانی که بازی رو گرفتن فریمش چه طوره؟منظورم روی xbox360هست.
یعنی گرافیک بازی از تریلراش پایین تره؟چون وقتی یه تریلر عرضه میشد همه اینطوری بودن :-o:-o
الان میگن گرافیک عالی نیست ولی خوبه!!!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
بچه ها من بازیو خریدم اما stealth نیست. اگه آنلاین بازی نکنم (که اصولا هیچ وقت بازی نمیکنم) بن که نمیشم؟
(فقط واسه دانلود آرکید به لایو وصل میشم)
نه بن نمی شه ولی اکر داشتی بازی می کردی خواستی بری لایو اول یه بار کنسول رو روشن خاموش کن بعد برو!
اگر روی هارد ریختی من اطلاع ندارم

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
دوستانی که بازی رو گرفتن فریمش چه طوره؟منظورم روی xbox360هست.
یعنی گرافیک بازی از تریلراش پایین تره؟چون وقتی یه تریلر عرضه میشد همه اینطوری بودن :-o:-o
الان میگن گرافیک عالی نیست ولی خوبه!!!
اینکه بچه ها چند روزه پیش دمو رو بازی کردن وگفتن هیچ امیدی نیست باید بدونن که بازی از خیلی جهات پیشرفت داشته
از اینجا متوجه میشیم که اون دمو صرفا برای آشنا کردن بازیباز بوده نه اینکه دست به قلم انتقاد کنه که نمیدونم زنان رو نمیشه کتک زد...با ماشین بری تو آب بعد میاد.......کلی چیزای دیگه که صفحه های پیش میتونین بخونید.......
دمو صرفا به نظر من چیزی بوده که حداقل چند ماه پیش ساخته شده...
آخه بازی که 6سال سر ساختش صرف شده همچین ایراد های مضحکی داره!!!!!

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
تاریخ انتشار جهانی امروزه..
ولی خب تعداد کمی از فروشگاهها بازی رو دیروز آوردن...
دیگه فکر کنم امروز همه جا باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر