Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام
دوستاني كه دمو رو بازي كردن ميشه بگن اونا هم تكسچر ها دير براشون لود ميشد؟
برا من شده بود دقيقا مثل GTA IV تو PC يك هو زمين غيب ميشد تا خودِ جهنم پايين ميري :d يا محيط رو نشون نميداد مثل يك تيكه بود با ماشين داشتم ميرفتم يك هو صداي اب اومد و مردم :d يك عكس عجله اي هم از صحنه سقوط گرفتم ميزارم دوستان ببينين:d

66019184.jpg

روی یه dvd با کیفیت تر بریز درست میشه.
برای من مشکلی تو لود تکسچر نبود

• Like
Reactions: PouяiД

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

2K اعلام کرده نسخه اصلی بازی هیچ فرقی با نسخه دموی بازی نداره!!!!

جالبتر اینکه به نواقص دموی PS3 اعتراف کردن و فرمودن همینه که هست!!!!

در نسخه‌ی PS3 چمن با کیفیت وجود نداره، حجم خون شخصیت‌های غیرقابل بازی خیلی کمتر از پلت‌فرمهای‌ دیگس... حرکت لباس هم خیلی کمتر از نسخه‌ی PC هستش!!!

من چیزی نمیگم...
فقط باید منتظر بود...

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ما خودمون هنوز نداريم يعنی تا الان لينکی نديدم!

اوناييم که آوردن قصد سو lستفاده دارن يا دمو رو قالب ميکنن!

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام علیکم...

2K اعلام کرده نسخه اصلی بازی هیچ فرقی با نسخه دموی بازی نداره!!!!

جالبتر اینکه به نواقص دموی PS3 اعتراف کردن و فرمودن همینه که هست!!!!

در نسخه‌ی PS3 چمن با کیفیت وجود نداره، حجم خون شخصیت‌های غیرقابل بازی خیلی کمتر از پلت‌فرمهای‌ دیگس... حرکت لباس هم خیلی کمتر از نسخه‌ی PC هستش!!!

من چیزی نمیگم...
فقط باید منتظر بود...
منبع خبرتو میدی؟

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
منبع خبرتو میدی؟
منبع که این خبر رو تو بخش اخبار هم گذاشتن و تو فروم 2K اعلام شده البته متن اصلی به این شکل نیست که ایشون انقدر واسه خودش غلیظش کرده
گفته شده که خون کمه ولی اینکه فرمودن همینه که هست!!!! یا حجم خون شخصیت‌های غیرقابل بازی خیلی کمتر از پلت‌فرمهای‌ دیگس اصلا گفته نشده...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
تذکر
دوستان خواهشاً بحث نسخه های موجود بازی رو در بازار ایران و فروشگاه های اینترنتی نکنید، اینکار خلاف قوانین بخش X360 Game سایت هست

این تاپیک فقط در مورد بازی هست و مسائل مربوط به اون هست

P.S
هر وقت اولین نسخه های بازی در شبکه های PIRACY پخش شد، خودم شخصاً توی این تاپیک خبر میدم

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
نمی دونم صبر کنم برم واسه پی سی رو بگیرم یا برم برا ایکس باکسو بگیرم . لطفا راهنمایی کنید تو دو راهی موندم .

خوب این تصمیم خیلی سخت نیست! اگه سیستمی داری که بتونی بازی رو روی تنظیمات بالا و خیلی بالا انجام بدی حتما نسخه ی PC رو بگیر اما اگر سیستمت در حد معمولی فقط می تونه ساپورت کنه و یا کمی بالا، با همون ایکس باکس بازی کنی راحت تری!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
خوب این تصمیم خیلی سخت نیست! اگه سیستمی داری که بتونی بازی رو روی تنظیمات بالا و خیلی بالا انجام بدی حتما نسخه ی PC رو بگیر اما اگر سیستمت در حد معمولی فقط می تونه ساپورت کنه و یا کمی بالا، با همون ایکس باکس بازی کنی راحت تری!
خو سیستمم گرافیکش 9500 Nvidia هستش با رم 4 GB و سی پی یومم 2 هسته ای هستش و .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر