Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
بچه ها یه نکته ایی می خواستم بپرسم به نظرتون رزولوشن بازی زیادی پاببن نیست؟؟
به نظر میاد رزولوشن بازی حتی از aln wake پاییتن تره!!!
نسخه اصلی با همین رزولوشن عرضه میشه؟؟؟

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
اقا خلیل بخاطر تم ها دستتون درد نکنه عالی بود

بچه ها میدونم جاش اینجا نیست اما اگه والپیپر قشنگ از مافیا دارین بزارین من بردارم یه 3 4 تا دارم اونا هم قدیمی ان و خز شدن . در کل مردم در فراق مافیا :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
خیلی تم حال داد:)
خودت درست کرده بودی؟

خیر، خودم درست نکردم، اون یک Premium Theme بودش که به صورت دستی convert شده بود.

به این شکل که 4 تا تصویر Wallpaper فایل اصلی رو با برنامه هایی همچون wxPirs, wxTheme, Le Fluffie, Modio استخراج میکنند و سپس فایل های WallPaper توسط برنامه هایی مثل Modio و Le Fluffie مجدداً به یک Theme تبدیل میکنند!

محصول نهایی هیچ خطری برای LIVE ندارد و Safe هست و فقط بخش Friends list به صورت عادی (همیشگی) خودش است

P.S
ساخت Theme هیچ کاری نداره و با چندتا کلیک ساده میشه ساخت ـش

P.SS
از بازی MAFIA II هم چندتا Gamer Picture هم هست، Pack کامل اون که 160MSpoint هست رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید و فایل دانلودی رو در مسیر زیر در USB Flash کپی و استفاده کنید.

28004
28003
28002
28001
28000

Mafia II - Picture Pack

Code:
Content/0000000000000000/FFFE07D1/00020000

ویرایش
متاسفانه، مشکلی در سیستم ذخیره Gamer Picture ها در تمام برنامه هست که فایل ساخته قابل استفاده نیست، این رو تازه متوجه شدم که قبلاً چنین مشکلی نبودش!
اگر مشکل حل شد، این پست رو مجدداً ویرایش میکنم

آخرین ویرایش:

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
خیلی ممنون بابت تم، عالی بود.
من هر چی بیشتر این دمو رو بازی میکنم بیشتر امیدوار میشم. جدا از یه سری مشکلات گرافیگی و بعضی باگها نکات خیلی مثبت و جالبی داره که واقعا بازی رو لذت بخش میکنه.
درسته گرافیک توی draw distant و distant range و AA و AF و کلا همه *****ها تقریبا یه مشکلایی داره (یا شاید هم بخشیش به خاطر رزولوشن باشه) ولی بعد از یه مدتی عادی میشه و وقتی تو جو بازی میری فاصله های دور که بیشتر مشکل دارن کمتر به چشم میاد. در کل اگر هم گرافیک قرار باشه تو نمره های بازی تاثیر بزاره فکر نمیکنم توی لذت بردن از بازی تاثیر داشته باشه.
تنها چیزی که نمیتونم باهاش کنار بیام هدف بازیه و جالبه که ظاهرا همه ازش راضی هستن و هیچکس مشکلی باهاش نداره:-/ البته توی دموی تکنیکی انویدیا هدف بازی خیلی بهتره که امیدوارم توی نسخه نهایی 360 هم همون باشه.

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
سلام
دوستاني كه دمو رو بازي كردن ميشه بگن اونا هم محيط ها دير براشون لود ميشد؟
برا من شده بود دقيقا مثل GTA IV تو PC يك هو زمين غيب ميشد تا خودِ جهنم پايين ميري :d يا محيط رو نشون نميداد مثل يك تيكه بود با ماشين داشتم ميرفتم يك هو صداي اب اومد و مردم :d يك عكس عجله اي هم از صحنه سقوط گرفتم ميزارم دوستان ببينين:d

66019184.jpg

روی یه dvd با کیفیت تر بریز درست میشه.
برای من مشکلی تو لود تکسچر نبود
حالا فعلا فلشم دستم نيست بعد از ظهر رو فلش ميريزم ببينم چي ميشه :d

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام
دوستاني كه دمو رو بازي كردن ميشه بگن اونا هم تكسچر ها دير براشون لود ميشد؟
برا من شده بود دقيقا مثل GTA IV تو PC يك هو زمين غيب ميشد تا خودِ جهنم پايين ميري :d يا محيط رو نشون نميداد مثل يك تيكه بود با ماشين داشتم ميرفتم يك هو صداي اب اومد و مردم :d يك عكس عجله اي هم از صحنه سقوط گرفتم ميزارم دوستان ببينين:d

66019184.jpg

لول :D
رو pc اینطور شده یا 360 ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر