Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من هم دمو رو انجام دادم ! جدا بازی همون حال و هوای مافیای 1 رو نداشت !( در مورد این بگم که اینا توی دمو هست و امیدوارم درستش کنن )

خوبی ها ی این گیم : ماشین سواری روون وخوب بود ! گرافیک کارکتر هم عالی بود . گزافیک ماشین هم عالی بود .کات سین هم عالی بود ولی یکم حرکت لب ها بد بود . محیط تخریب پذیری خوبی داشت . توی محیط های خاکی گلی که از پشت ماشین میاد خوب بود . costume کردن ماشین . خرید لباسها ( عالی بود بازی کنید می فهمید ) . استفاده از تلفن به جای موبایل .رادیو ها و آهنگاش عالی بودن .

بدی هاش : اAI افتضاح بود .دودی که از سیگار و پشت ماشین میومد چنگی به دل نمیزد . وقتی با کلت تیر میزنی هیچ حسی نداری کاملا این شکلی هستی :| . وقتی پلیس می افته دنبالت صدای بیسیم خیلی بد کار شده انگار یکی داره دمه گوشت حرف میزنه تا توی بیسیم ! وقتی پلیس میگیرتت میشینی زمین بعد بدون زدن هیچ دکمه ای پا میشی در میری ( شاید به خاطر دمو هم باشه ) . از تو ماشین هم نمیشه تیر اندازی کرد ( شایدم من بلد نبودم ) .

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
خوب منم دمو رو بازی کردم خیلی حال داد
تنها چیزی که حالم رو گرفت همون تو بی کانتینو بود :d
فقط پلسا چقدر گیرن 2 تا آدم زیر کردیما میان دنبالمون :d

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
ای بابا هیچ کس نیست در باره سوالم توضیح بده (در مورد فیزیک) حتما خودم باید دان کنم؟
بگین دیگه.

آخرین ویرایش:

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
دوستانی که دموی نسخه ی 360 رو دانلود کردن میشه بگن که آیا این بازی مثل بازی GTA IV افت فریم داره یا

نه؟ یا مثل بازی RED DEAD REDEMPTION افت فریم داره یا نه؟

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
دوستانی که دموی نسخه ی 360 رو دانلود کردن میشه بگن که آیا این بازی مثل بازی GTA IV افت فریم داره یا

نه؟ یا مثل بازی RED DEAD REDEMPTION افت فریم داره یا نه؟
تو دمو که نه!ولی تو نسخه ی فول بازی به احتمال 90% هست اونم به خاطر Open World بودن و حجم زیاد تکسچر ها و شهر و اینجور چیزها هست,البته امیدواریم که نباشه.(هر Open World ـی که من تاحالا بازی کردم داشته حالا این شاید استثنا باشه)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ای بابا هیچ کس نیست در باره سوالم توضیح بده (در مورد فیزیک) حتما خودم باید دان کنم؟
بگین دیگه.

دوست گرامی من از شما بابت جواب ندادن به سوالتون عذر میخوام........;)
در کل من خودم به شخصه دموی نسخه 360 رو بازی کردم....فیزیک بازی تقریبا خوبه .منتها به پای فیزیک نسخه PC نمیرسه ...برای مثال توی دمو 360 (و احتمالا پی اس 3) با یه شات گان و یا تامسون(همون مسلسل) متونه صندلی و جعبه ها رو خورد بکنی و دیوار ها رو تخریب بکنی....اما مثل نسخه کامپیوتر خورده های اجسام(به غیر از صندلی و جعبه ها) روی زمین باقی نمیمونند و سریعا ناپدید میشن.......:-/

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
من نميدونم دوستان دمو رو بازی ميکنن فقط آدم ميکشن يا ميخونن چی مينويسه؟

اوّلش مينويسه اين مرحله فقط برای demo طراحی شده و جزو بازی اصلی نيست و يادمه اوّلين تريلر های بازی از اين مرحله بود پس اگه ايرادی ميبينيد حتماً نبايد تو نسخه اصلی هم باشه !

تير اندازی هم گفتن هست نميان خودشونو خراب کنن!

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
دوست گرامی من از شما بابت جواب ندادن به سوالتون عذر میخوام........;)
در کل من خودم به شخصه دموی نسخه 360 رو بازی کردم....فیزیک بازی تقریبا خوبه .منتها به پای فیزیک نسخه PC نمیرسه ...برای مثال توی دمو 360 (و احتمالا پی اس 3) با یه شات گان و یا تامسون(همون مسلسل) متونه صندلی و جعبه ها رو خورد بکنی و دیوار ها رو تخریب بکنی....اما مثل نسخه کامپیوتر خورده های اجسام(به غیر از صندلی و جعبه ها) روی زمین باقی نمیمونند و سریعا ناپدید میشن.......:-/
ممنون منم همین رو میخواستم بدونم کلا خاصیت کارت های ati همینه اکس هم کارتش ati هست دیگه فکر میکردم تکه های اجسام خورد شده از بین بره.

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
منم بالاخره موفق شدم دمو رو بازی کنم.
کنترل ماشینهاش جدا خیلی خوبه و دستی کشیدن هم بر عکس اکثر بازیها فوق العادس. دود اگزوز ماشینها کلا عنصر عجیبه، اولا که سفید سفید انگار بخار آبه و وقتی نور چراغ ترمز توش میفته به جای اینکه جلوه طبیعی پیدا کنه شبیه منورهای Alan Wake میشه. فیزیک بدن آدما توی تصادف به نظر ضعیف میاد، خیلی ضعیف تر از Gta.
کار کردن با اسلحه هاش به نظرم میتونست باحالتر باشه و استفاده از یه پوینتر بهتر به نظرم ساده ترین کار ممکن بود.
این ماجرای تیر و شیشه هم امیدوارم درست بشه. سر نشینهای عقب ماشین داشتن تیر میخوردن و خونشون از ماشین بیرون میپاشید ولی شیشه هنوز سالم بود!
یه سری ضعفها هم تو گرافیک هست که به نظرم ضعف از بازی نیست، نشونه اینه که کنسولها دیگه دارن جلو بازیها و توقع بازیسازها کم میارن:(
در کل به نظرم همه این ایرادها اگر هم تو بازی اصلی باشه اصلا اهمیتی نداره اگر بازی واقعا مافیا باشه و امیدوارم که باشه چون میخوام امضامو عوض کنمو تا عرضه شماره سوم تغییرش ندم:d

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
منم بالاخره موفق شدم دمو رو بازی کنم.
کنترل ماشینهاش جدا خیلی خوبه و دستی کشیدن هم بر عکس اکثر بازیها فوق العادس. دود اگزوز ماشینها کلا عنصر عجیبه، اولا که سفید سفید انگار بخار آبه و وقتی نور چراغ ترمز توش میفته به جای اینکه جلوه طبیعی پیدا کنه شبیه منورهای Alan Wake میشه. فیزیک بدن آدما توی تصادف به نظر ضعیف میاد، خیلی ضعیف تر از Gta.
کار کردن با اسلحه هاش به نظرم میتونست باحالتر باشه و استفاده از یه پوینتر بهتر به نظرم ساده ترین کار ممکن بود.
این ماجرای تیر و شیشه هم امیدوارم درست بشه. سر نشینهای عقب ماشین داشتن تیر میخوردن و خونشون از ماشین بیرون میپاشید ولی شیشه هنوز سالم بود!
یه سری ضعفها هم تو گرافیک هست که به نظرم ضعف از بازی نیست، نشونه اینه که کنسولها دیگه دارن جلو بازیها و توقع بازیسازها کم میارن:(
در کل به نظرم همه این ایرادها اگر هم تو بازی اصلی باشه اصلا اهمیتی نداره اگر بازی واقعا مافیا باشه و امیدوارم که باشه چون میخوام امضامو عوض کنمو تا عرضه شماره سوم تغییرش ندم:d

من نمی دونم جریان تیر وشیشه چیه من که موقعی که از عقب به سرنشینا تیر می زمنم راحت شیشه خورد میشه و اون ها هم می میرن.فکر کنم خیلی ها فقط براشون گرافیک مهمه البته گرافیک بازی هم که واقعا عالیه.
یه سر به قسمت PC بزنید تو سفحه ی 39 و 40 تصاویر واطلاعاتی از داستان بازی هست که حتما شگفت زده میشید.(در مورد داستان بازی)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من که تازه وارم ولی کلا وقتی دمو را دیدم تا حدی نظرم نسبت به بازی عوض شد ولی هنوزم میگم این بازی یکی از بهترین بازی های سال هست ولی امیدوارم بودم با این همه تاخیر از اینی که هست بهتر باشد

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
fantastic Mr. Mafia!
آقا اومده رو دست RDR,تا اینجای سال به نظرم GOTY را می بره.مگر اینکه رقیب های بعدیش یه حرکتی بزنند!ولی تا اینجا بهترین بودده بی شک...(تازه ببین من الان دمو بازی کردم....)

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
fantastic Mr. Mafia!
آقا اومده رو دست RDR,تا اینجای سال به نظرم GOTY را می بره.مگر اینکه رقیب های بعدیش یه حرکتی بزنند!ولی تا اینجا بهترین بودده بی شک...(تازه ببین من الان دمو بازی کردم....)
:-o:))
بله دیگه امتیازهای ضعیفش هم کشکه هان درسته؟:D مثل اینکه شما اشکالات بازی رو ندیدید که این حرف رو میزنید و بازی رو با RDR مقایسه میکنید چون اصلا ربطی به هم ندارن این دو بازی.
شما تیراندازی بازی رو دیدید؟شما مشکلات گرافیکی بازی رو دیدید؟رانندگی سخت رو دیدید؟
واسه همینه که OXM به بازی 7 داد,تازه این مجله از داستان و شخصیت های بازی هم ایراد گرفته,پس بیخودی دلتونو خوش نکنید GOTY,چون در فروم 2K به صورت شایعه نوشتن IGN به نسخه ی X360 بازی 7.9 داده.درضمن اینجا Mass Effect 2 نیست؟Super Mario Galaxy 2 نیست؟Red Dead Redemption نیست؟Starcraft II نیست؟که شما این حرفو میزنی؟تا الآن میانگین این امتیازات از همه بالاتر شدن.بعد شما میگی Alan Wake نامزد GOTY,وقتی این همه بازی بهتر از اون هستن.از مبحث خارج بشیم!
----------------------------------------------------
منم طبق بازی کردن دمو میگم مافیا بازی فوق العاده قشنگیه ولی اصلا بی ایراد نبود,ایرادهاشم خود دوستان ذکر کردنند و دیگه نیازی به توضیح نیستش.کلا بازی تا نسخه ی کامل نیاد نمیشه نظر داد,مثل باگ های بازی و مشکلات داستان و شخصیت ها که تو نقد مجله ها بهش اشاره شد.
من خودم به دموی بازی امتیاز 9 میدم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چه چیزایی که به چشم آدم میخوره ...
اگه دمو رو خوب بازی کرده باشی تیکه های مجله ای از این دست به وفور یافت میشه. همین طور تو آخرین دمویی که نشون دادن هم از این چیزها بود. به نظرم عادی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر