Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
يه سوال داشتم در مورد داستان بازي ميخواستم بدونم داستان ادامه ي نسخه اول هست البته با اينكه نسخه اول پايانش مشخص بود. يا كلا داستان جداگانه اي واسه خودش داره؟
داستان بازی ادامه ی نسخه ی اول نیست.ولی گفته شده که ارتباطلاتی بین دو نسخه میتونه باشه.!
در کل واقعا باید به 2K تبریک گفت که همچین چیزی رو خلق کرده.>:d<(تازه این دمو بود خودش که دیگه.......)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خب بالاخره وضعیت مقایسه نسخه های PC ,PS3,Xbox360 رو میتونید در تریلر زیر ببینید........
http://www.youtube.com/watch?v=qzkIhgp27r8
به طور کاملا مشهودی جزئیات و فیزیک و البته رزولیشن در PC بهتره (شایدم باید گفت عالی تره).اما بعد از اون نسخه ایکس باکس هست که هم وضوح بیشتری داره هم از غلظت رنگ بهتری بهره میبره و در عین حال در نور پردازی تا حدودی در سطح نسخه PC هست.....اما متاسفانه در نسخه پی اس 3 مشکل وضوح و نورپردازی رو به واقع میتونید ببینید البته به نظر میاد سایه ها رزولیشن بیشتر نسبت به ایکس باکس داشته باشند.......برای درک موضوع بهتره 2 صحنه مقایسه داخل دستشویی و خروج از ساختمان و عبور از کنار اتیش رو ببینید تا متوجه بشید..........
فقط خواهشی که از دوستان دارم اینه که بیخودی شلوغ بازی راه نندازن و درست و کامل این ویدو رو ببینند بعد نظر بدن.... ;)

• Like
Reactions: capitanrayan

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
خب بالاخره وضعیت مقایسه نسخه های PC ,PS3,Xbox360 رو میتونید در تریلر زیر ببینید........
http://www.youtube.com/watch?v=qzkIhgp27r8
به طور کاملا مشهودی جزئیات و فیزیک و البته رزولیشن در PC بهتره (شایدم باید گفت عالی تره).اما بعد از اون نسخه ایکس باکس هست که هم وضوح بیشتری داره هم از غلظت رنگ بهتری بهره میبره و در عین حال در نور پردازی تا حدودی در سطح نسخه PC هست.....اما متاسفانه در نسخه پی اس 3 مشکل وضوح و نورپردازی رو به واقع میتونید ببینید البته به نظر میاد سایه ها رزولیشن بیشتر نسبت به ایکس باکس داشته باشند.......برای درک موضوع بهتره 2 صحنه مقایسه داخل دستشویی و خروج از ساختمان و عبور از کنار اتیش رو ببینید تا متوجه بشید..........
فقط خواهشی که از دوستان دارم اینه که بیخودی شلوغ بازی راه نندازن و درست و کامل این ویدو رو ببینند بعد نظر بدن.... ;)

من ویدئو رو دیدم بدون هیچگونه جانب داری واقعا نسخه ی PC بهتره.
اهنگ پشت ویدئو هم خیلی با حال بود.:d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
نسخه PS3 بازی رو فکر کنم تو ويديو يا بد کپچر کردن يا يه سيخی زدن بهش چون من بازی کردم دمو رو اينجوری نبود!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نسخه PS3 به طرز فطیری مات بود .......توی اخرین مرحله ای که نشون میداد توی مقایسه
-1080pرو دانلود کردم.

نسخه PC هم که دیگه اون قسمت فیزیکش منو منهدم کرد:D
باید یه 460 بخرم:d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
نسخه PS3 به طرز فطیری مات بود .......توی اخرین مرحله ای که نشون میداد توی مقایسه

شديداً تکذيب ميکنم :D اينا يه دستکاری کردن! :D

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شديداً تکذيب ميکنم :D اينا يه دستکاری کردن! :D
ما هم تا با چشم نبینیم باورمون نمیشه.البته ما که یه کنترلر سیم دار 360 برای PC باید بخریم:(
نسخه اورجینال بازی رو هم بیخیال پس:Dهمون 360 رو اکتفا میکنیم بین کنسولهای و از PC لذت میبریم:D

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
من هم بازی کردم. اما یه چیزی زد تو حالم. AA به طرز خیلی فجیعی بود:d
همین!:d
یه سوال بی ربط:
360 مثل ps3 خودش تشخیص نمیده که بازی رو چه رزولشونی هست و روی اون رزولوشن رو تغییر بده؟
من تو همه بازی ها 1080p هست. اما همه بازی ها که 1080 p نیست.
اتومات عوض نمیکنه؟
حتما باید خودم عوض کنم؟

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من هم بازی کردم. اما یه چیزی زد تو حالم. AA به طرز خیلی فجیعی بود:d
همین!:d
یه سوال بی ربط:
360 مثل ps3 خودش تشخیص نمیده که بازی رو چه رزولشونی هست و روی اون رزولوشن رو تغییر بده؟
من تو همه بازی ها 1080p هست. اما همه بازی ها که 1080 p نیست.
اتومات عوض نمیکنه؟
حتما باید خودم عوض کنم؟
اونا که رزولوشن اصلی رو اکثرا اعلام میکنن- اگر نگن-تو فروم neogaf میکن- اونجا کانتر بیکار زیاده:D

این رزولوشن ها upscale میشه مثلا روی 1080p

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
دقیقا همون مشکلی که توی RDR بود اینجا هم برای نسخه ی ps3 هست. چمن ها تو نسخه ps3 در مقایسه با نسخه 360 , pc اصلا وجود نداره! ولی نسخه ی 360 فریم پایین تری داره.
360
32alzjl5961s59nlvrp.jpg

ps3
23fq9roo5b4jukc1a4vy.jpg

360
z53cy2aho6gpyaycedrj.jpg

ps3
6rz9tzweuk7tt8m1zbwi.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر