Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام به همه عزیزان........ما هم دموی بازی رو چند ساعتی هست که دانلود کردم و مشغول بررسیش بودم...متاسفانه ایرادات عجیب گرافیکی(حداقل تو نسخه 360 که من گرفتم) وجود داره....برای مثال با شلیک 4-5 تا گلوله به بدنه یه ماشین تازه جای یه گلوله روی بدنه میافته........سایه اسلحه ای که ویتو تو دستش میگیره روی زمین به صورنت نقطه نقطه هستش.......موقعی که به شیشه ماشین شلیک میکنید انگار اصلا به شیشه نمیخوره.......کلا با اینکه بازی از رنگ و لعاب و نکات ریز ه خاصی بهره میبره اما یه جاهاییش اصلا اونجوری که انتظار داشتیم نیست......در کل دوستانی که نسخه های دیگه رو هم اگر احیانا تست کردن بگن که تو اونا هم این فورم مشکلات بوده؟؟؟
البته ممکنه که این موارد توی دمو باشه و تو بازی اصلی خبری از این مسائل نباشه..... :)

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
100% که اینطور نیست. چون معمولا هدف کمپانی ها از ارائه ی دمو ها فقط تبلیغ نیست. بلکه رفع مشکلات بازی رو از طرف گیمر ها مشخص میشه. همین طور این شرکت ها روی تستر بازی ها هم حساب میکنن. شنیدم که الان بازی داره توسط تستر های حرفه ای تست میشه.(البته منبع معتبری نبود نگین منبع بزار:d). من هنوز نگرفتم دمو رو ولی مطمئنا بازی خوبی از کار در میاد. با همه ی ایراداتش! حداقل تو این قحطی بازی.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
100% که اینطور نیست. چون معمولا هدف کمپانی ها از ارائه ی دمو ها فقط تبلیغ نیست. بلکه رفع مشکلات بازی رو از طرف گیمر ها مشخص میشه. همین طور این شرکت ها روی تستر بازی ها هم حساب میکنن. شنیدم که الان بازی داره توسط تستر های حرفه ای تست میشه.(البته منبع معتبری نبود نگین منبع بزار:d). من هنوز نگرفتم دمو رو ولی مطمئنا بازی خوبی از کار در میاد. با همه ی ایراداتش! حداقل تو این قحطی بازی.
15 روز به عرضه بازی مونده !
میخوان این 15 روز چی کار کنن خوب ؟
باید یه 10 روز قبل از عرضه بازی نسخه نهایی رو اماده عرضه کنن !
بعدم تولید و اینا !
عملا وقتی برای رفع باگ ها نمی مونه !

alizandi123

کاربر سایت
Aug 8, 2006
61
نام
علی
بعدم تولید و اینا !
شما فکر می کنی این دمو همین چند روز پیش آماده شده!؟
مطمئنا" این دمو مال هفته ها قبله ولی خوب تو همین مدت چند هفته به ریلیز بازی هم جز رفع یه سری ایرادات کوچیک مثل ، باگهای بازی یا بهبود فریم ریت و کلا" پولیش کردن بازی کار فوق العاده ای نمی تونن انجام بدن

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
با سلام به همه عزیزان........ما هم دموی بازی رو چند ساعتی هست که دانلود کردم و مشغول بررسیش بودم...متاسفانه ایرادات عجیب گرافیکی(حداقل تو نسخه 360 که من گرفتم) وجود داره....برای مثال با شلیک 4-5 تا گلوله به بدنه یه ماشین تازه جای یه گلوله روی بدنه میافته........سایه اسلحه ای که ویتو تو دستش میگیره روی زمین به صورنت نقطه نقطه هستش.......موقعی که به شیشه ماشین شلیک میکنید انگار اصلا به شیشه نمیخوره.......کلا با اینکه بازی از رنگ و لعاب و نکات ریز ه خاصی بهره میبره اما یه جاهاییش اصلا اونجوری که انتظار داشتیم نیست......در کل دوستانی که نسخه های دیگه رو هم اگر احیانا تست کردن بگن که تو اونا هم این فورم مشکلات بوده؟؟؟
البته ممکنه که این موارد توی دمو باشه و تو بازی اصلی خبری از این مسائل نباشه..... :)

اگه یه سر به قسمت PC زده باشید همه راضیند و میشه گفت همه ی بچه ها از بازی تعریف کردن و حتی گفتن بهتر از اون چیزی بوده که فکرش رو می گردند.
و فکر کنم هیچکس هم از نظر گرافیکی از بازی انتقاد نکرده.(خودتون حتما برید نگاه کنید)

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
اگه یه سر به قسمت PC زده باشید همه راضیند و میشه گفت همه ی بچه ها از بازی تعریف کردن و حتی گفتن بهتر از اون چیزی بوده که فکرش رو می گردند.
و فکر کنم هیچکس هم از نظر گرافیکی از بازی انتقاد نکرده.(خودتون حتما برید نگاه کنید)
منم حرف این دوستمون رو تایید میکنم هم تو بخش PC و هم بخش PS3 همه راضی هستن از جمله خودم که اولین نفری بودم که تو ایران بازی کردمش...:d
خوب بچه ها 1 سوال:
همتون تریلر بازی رو دیدین و انفجار های بازی که فیزیک انویدیا ساپرت میکنه رو PC و ماشین وقتی منفجر میشه تیکه تیکه میشه میخوام بدونم تو xbox چطوریه به همون تمیزی هست؟؟؟؟
به خاطر کارت گرافیک ATI که روی xbox هستش و انویدیا فیزیک رو ساپرت نمیکنه چقدر مشکل داره فیزیک؟؟؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
بعدم تولید و اینا !
نه خو حداقل میتونن مثل بعضی بازی های دیگه با ارائه پچ هایی مشکلات کوچیک بازی رو رفع کنند.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
یعنی الان نسخه 360 ضعیفتره نسبت به بقیه؟
این چه حرفیه؟!
الآن یکی از کاربران بازی رو x360 بازی کرده خوشش نیومده حالا نشان از ضعیفتر بودن تو x360ـه؟/:)

پ ن:من دانلودش کردم هنوز وقت نکردم بازیش کنم!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
خوب من demo نسخه PS3شو بازی کردم!

بزرگترين مشکلش پايين بودن سطح پاليگان ها! بی کيفيتی تکسچر ها و screen tearing بود که گاهی همين خيلی اذيت ميکرد! ولی در کل به نظرم 9/5 مناسب اين بازيه!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دمو رو میدن تا مشکلات رو ببینن برطرف کنن ...

یه سری مشکلات که شما میگید همه تو نهایی برطرف میشه !

HuD بازی چه طور بود ؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خوب من demo نسخه PS3شو بازی کردم!

بزرگترين مشکلش پايين بودن سطح پاليگان ها! بی کيفيتی تکسچر ها و screen tearing بود که گاهی همين خيلی اذيت ميکرد! ولی در کل به نظرم 9/5 مناسب اين بازيه!

دقیقا توی دمو هایی که موقع E3 دیدم همشون به وفور توش وجود داشت.فکر میکردم نسخه نهایی هم اینطوری بشه.

دوستان دیگه منتظر بهبود بازی نباشید-بازی معمولا یک تا یکماه نیم قبل کامل میشه و میره زیر چاپ و پخش و ...

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
باید بگم که در کل بازی عالی بود. ولی مشکل پارکی تصویر و یکم فریم ریت پایین وجود داره . البته من با منیتور crt بازی کردم . شاید با ال سی دی پارگی تصویر نباشه اصلا

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
يه سوال داشتم در مورد داستان بازي ميخواستم بدونم داستان ادامه ي نسخه اول هست البته با اينكه نسخه اول پايانش مشخص بود. يا كلا داستان جداگانه اي واسه خودش داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر